głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu I'm stronger than ever You made me this way. nawet jednej łzy nie jest wart jednak płyną ich tysiące. Za nic nie chciałabym raz jeszcze przejść przez to co prze

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
I'm stronger than ever You made me this way.
I'm stronger than ever    You made me... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 4 sierpnia 2011

I'm stronger than ever, You made me this way.

nawet jednej łzy nie jest wart... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 sierpnia 2011

nawet jednej łzy nie jest wart, jednak płyną ich tysiące.

Za nic nie chciałabym raz jeszcze... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 sierpnia 2011

Za nic nie chciałabym raz jeszcze przejść przez to, co przeżywałam w ciągu minionych dni, ale musiałam przyznać, że dzięki nim doceniłam to, co mam jeszcze bardziej niż przedtem.

Noce bezsenne to już jest standard... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 sierpnia 2011

Noce bezsenne to już jest standard, brak mi oddechu i zapachu Twego ciała. Dałabym wiele, żeby cofnąć czas, wtedy na pewno nie byłoby nas.

W wieku 5 lat myślałam  że... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 sierpnia 2011

W wieku 5 lat myślałam, że chłopacy są po to by opiekować się dziewczyną, chodzić z nią za rękę, przytulać ją i nie dać jej zrobić krzywdy. Myliłam się.. cholernie się myliłam. Chłopacy potrafią tylko ranić. Są, za chwile ich nie ma, a najlepsze jest to, że nie dają o sobie zapomnieć..

Pomyślałeś choć raz jak słone... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 sierpnia 2011

Pomyślałeś choć raz jak słone musiały być jej łzy, które połykała licząc na to, że się opamiętasz? Jak cholernie trudno było jej przetrwać każdy kolejny dzień, gdy potrzebowała mieć świadomość, że zwyczajnie jesteś - a Ty miałeś ją, krótko mówiąc, w dupie?

nie ogarniam swojego życia  nie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 sierpnia 2011

nie ogarniam swojego życia, nie ogarniam ludzi, którzy życzą mi jak najgorzej, a mijają mnie na ulicy mówiąc 'siema', nie ogarniam fałszywej przyjaźni, która ostatnio zdarza mi się często, nie ogarniam tej jebanej miłości, która ciągle wystawia mnie do wiatru. nie ogarniam siebie, życia, problemów. jestem słaba, w chuj słaba. nie daję rady, więc odsuwam się na bok.

Chcę pamiętać każde to... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 sierpnia 2011

Chcę pamiętać każde to niespełnione marzenie, które odeszło jak bańka mydlana, nad którym wypłakałam cały ocean łez. Dlaczego? Żeby nie zapomnieć jak wiele już czasu straciłam zapatrzona w przeszłość

Niby zwykła woda płynąca po... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 2 sierpnia 2011

Niby zwykła woda płynąca po policzku, niby to nic takiego, łatwy sposób by dać upust emocjom. Jednak jej łzy były inne, każda zostawiała na policzku coś w rodzaju głębokiej rany pełnej żalu i bólu.

niestety to nie jest opis wzięty od Ciebie.     teksty otrzepsiezkurzu dodał komentarz: niestety to nie jest opis wzięty od Ciebie. ; ) do wpisu 31 lipca 2011
nie wiem czym to było  nazywałem to... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 31 lipca 2011

nie wiem czym to było, nazywałem to 'miłość'

mimo arogancji  cwaniactwa... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 31 lipca 2011

mimo arogancji, cwaniactwa, ironicznych odzywek, chamstwa, wiecznie naburmuszonej miny i wielu innych wad - miał ten cudowny uśmiech, za który Go uwielbiałam - no właśnie, uwielbiałam. a teraz? w końcu mi przeszło. uśmiech jak każdy inny, typ jak każdy inny - tylko wspomnienia wyjątkowe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV