głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu najgorsza miłość to taka w której boimy się zaryzykować z obawy przed rozczarowaniem I za tym wczoraj dzisiaj tęsknie a tylko w jutro można iść.. tak był czas k

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
najgorsza miłość to taka w której boimy się zaryzykować z obawy przed rozczarowaniem
najgorsza miłość to taka  w... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 13 grudnia 2011

najgorsza miłość to taka, w której boimy się zaryzykować z obawy przed rozczarowaniem

I za tym wczoraj dzisiaj tęsknie  a... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 13 grudnia 2011

I za tym wczoraj dzisiaj tęsknie, a tylko w jutro można iść..

tak  był czas kiedy uśmiech nie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 13 grudnia 2011

tak, był czas kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. gdy leżałam na łóżku, słuchając muzyki i uśmiechając się sama do siebie. gdy wybiegałam na deszcz w samej koszulce śmiejąc się i skacząc po kałużach. gdy nie przesypiałam nocy, bo rzeczywistość była lepsza niż sen. gdy uśmiechałam się do telefonu. tak, byłam wtedy szczęśliwa. tak, wtedy był też On.

  Niektóre rzeczy są ważniejsze... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 12 grudnia 2011

" Niektóre rzeczy są ważniejsze niż miłość " - Kate Lauren " Upadli "

On rani Jej serce.Ona rani swoje... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 12 grudnia 2011

On rani Jej serce.Ona rani swoje ciało,ale to za mało by go zabolało./perfekcyjnadama.
Autor cytatu: perfekcyjnadama

z początku tylko wargi reagowały na... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 12 grudnia 2011

z początku tylko wargi reagowały na Jego osobę układając się niewinnie w uśmiech. którejś nocy podstępnie namówiły do współpracy dłonie, które już następnego dnia dały mi do zrozumienia, że chcą stykać się z Jego rękoma. wpuściwszy do środka stado nieogarniętych motyli, doszedł do nich żołądek. rozum? poddał się. zwyczajnie: wyjął spod łóżka walizkę, spakował się i wyszedł, zostawiając mnie na pastwę całej reszcie. serce siedziało w kącie właściwie do samego końca. dopiero, kiedy znalazł się na tyle blisko, że mój tlen mieszał się z Jego perfumami, nie wytrzymało. wyrywające się z lewej komory nagłe 'zaryzykuj', gdy rodziła się we mnie setka wątpliwości. już nie istniałam - przejął nade mną kontrolę. marionetka dopasowująca się do bicia Jego serca.

Urodzona  by uszczęśliwiać innych... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 12 grudnia 2011

Urodzona, by uszczęśliwiać innych, zapominając o własnych problemach.

Siedziała na ławce w parku  w... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 grudnia 2011

Siedziała na ławce w parku, w uszach słuchawki, w rękach najlepsze na smutek Kinder Bueno. Lubiła to miejsce. To zawsze tam się z nim spotykała. Teraz marzyla tylko o tym, żeby odejść. Dać spokój. Przy życiu przytrzymywała ją tylko nadzieja, która jej zdaniem już odeszła... Sięgnęła do torebki, wyjęła żyletkę. Przyłożyła do ręki, zrobiła dwa cięcia. Precyzyjne, idealne. Chciała jeszcze raz, ale własnie wtedy czyjaś ciepła dłoń zatrzymała jej ostre ruchy. Odwróciła się. Zobaczyła ukochaną twarz. Jego zawsze wesołe oczy, nagle stały się smutne, pełne przerażenia i grozy. Usiadł obok niej i mocno przytulił. Poczuła, że krwawiąca ręka, zaczyna ją boleć. To znak, że emocje, które trzymała zamknięte na kłódkę w swoim sercu zaczęły jej być obojętne. Chciała usłyszeć, że jest mu potrzebna, że nie potrafi bez niej oddychać. I właśnie wtedy, jakby czytał jej w myślach obiecał, że nigdy jej nie opuści.

A jeśli nie wiemy co dalej? Co... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 grudnia 2011

A jeśli nie wiemy co dalej? Co jeśli nie znamy odpowiedzi na najistotniejsze pytania? Co jeśli stoimy na którymś końcu ulicy, nie wiedząc co dalej? Co z nami kiedy nie wiemy, którą drogę wybrać? Co jeśli nasze serce zamknęło się na wszystkie spusty emanując niewiadomą? Pustką, która zdaję się przeszywać całą duszę? Co jeśli nie wiemy nawet do kogo należy nasze serce? Potrzebna reanimacja? – Chyba jest już za późno..

Najgorsze uczucie na ziemi   gdy nie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 grudnia 2011

Najgorsze uczucie na ziemi - gdy nie potrafisz ocenić, opisać swojego stanu. Gdy nie możesz płakać, ani się śmiać. Takie otępienie..

Odchodził od niej zostawiając ją... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 grudnia 2011

Odchodził od niej zostawiając ją bardziej samotną niż wtedy, kiedy nie było Go jeszcze w jej życiu.

Ile jeszcze błędów? Ile dróg i... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 grudnia 2011

Ile jeszcze błędów? Ile dróg i zakrętów? Ile czasu byś mógł odnaleźć swój ogień? Ile sentymentów? Ile dobrych momentów? Proszę, chodź poukładaj mi w głowie. / Mistrzowie Pih & miodu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV