głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu Wiem że czujesz. Wiem kiedy tak na mnie patrzysz. Ale czegoś się boisz. I stało się. Pierwszy dzień Nowego Roku czy to nie jest cudowne? Szkoda tylko że nadal ł

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
Wiem że czujesz. Wiem kiedy tak na mnie patrzysz. Ale czegoś się boisz.
Wiem że czujesz. Wiem kiedy tak na... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

Wiem, że czujesz. Wiem, kiedy tak na mnie patrzysz. Ale czegoś się boisz.

I stało się. Pierwszy dzień Nowego... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

I stało się. Pierwszy dzień Nowego Roku, czy to nie jest cudowne? Szkoda tylko, że nadal łudzimy się, że właśnie ten będzie lepszy niż poprzedni, bo.. przecież wcale nie musi być doskonalszy - w końcu nikt nam nie obiecywał, że właśnie w tym roku znajdziemy szczęśliwą (!) miłość do końca życia, że nie stracimy nikogo bliskiego, że poważnie nie zachorujemy, że nie zawalimy roku na studiach czy też zdamy egzamin dojrzałości. Nikt nie obiecywał, pamiętasz? To dlaczego 31 grudnia każdego roku życzysz sobie i najbliższym, by nadchodzący rok był wspanialszy? Czy ten, który już pożegnaliśmy, był naprawdę zły do tego stopnia, że nie do zniesienia? Jakby nie było, to nadal żyjemy, więc nie mów mi, kurwa, że nie mogło być gorzej

wiesz co jest najgorsze?... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

wiesz, co jest najgorsze? Powiedziałam sobie, że zero postanowień na ten rok. Jednakże nie pomyślałam, że w sumie to też postanowienie. Tak więc przegrałam już na samym początku.

a w 2012 roku? zero uczuć. zero... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

a w 2012 roku? zero uczuć. zero zauroczeń. zero miłości. zero wrażliwości. zero Ciebie.

stary kobietę się kocha mimo... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

stary, kobietę się kocha, mimo wszystko. po to jest. i masz z nią sypiać, masz doznawać z nią nowych doświadczeń, ma być wam cudownie - ale nie tylko wokół tego to się kręci. przytulaj ją. daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj serce, kiedy ona odda ci swoje. zważywszy na to, że jest delikatniejsza, kurwa, nie rań jej.

Zamiast uczyć się na błędach... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

Zamiast uczyć się na błędach, jeszcze bardziej się ranię. Jestem żałosna.

Nie lubię tych wieczorów gdy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

Nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

rok 2011? pełno rozczarowań dużo... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

rok 2011? pełno rozczarowań, dużo bólu i cierpienia. zrozumiałam, że nie warto płakać po kątach i siedzieć cicho, tylko dlatego, żeby nie zrobić nikomu przykrości. zmieniłam się bardzo, ze spokojnej poukładanej dziewczynki stałam się szczerą, wredną nastolatką i zrozumiałam, że nie powinno się zmieniać, tylko dlatego, że ktoś cię nie akceptuje taką jaką jesteś. poznałam się na kilku osobach i dzięki nim teraz wiem, że nie powinno się każdemu ufać.

wypiję dziś za Twoje zdrowie  jak... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

wypiję dziś za Twoje zdrowie - jak zawsze. jednak tym razem zapijając gorzki smak wódki colą, cicho szepnę do siebie 'i żebyś w końcu spierdolił z mojego życia na zawsze'.

każdy ból upadek z wysokości na... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 1 stycznia 2012

każdy ból, upadek z wysokości, na którą dotarliśmy cholernie ciężką pracą. samotność, która potrafi wzrastać z każdym kolejnym dniem. przyjaźń, czasem ta fałszywa. uczucie, przesiąknięte zbyt wielkim zaufaniem. wierność, ta zawiedziona po raz kolejny. sparzenia po ludziach, którzy odeszli. rozerwane serce po kimś, komu je oferowaliśmy. ten cały ból pewnego dnia gromadzi się w Nas i sprawia, że życie zaczyna wydawać się cholernie trudne, że czasem aż chcielibyśmy cofnąć się do momentu, w którym po raz pierwszy powiedzieliśmy na tym świecie 'mamo'

Błękitny anioł spłynął po moim... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 31 grudnia 2011

Błękitny anioł spłynął po moim policzku. Płaczę, choć ta miłość nie warta jest łez.

nudna bo czytam książki? naiwna... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 31 grudnia 2011

nudna, bo czytam książki? naiwna, bo wierzę, że kiedyś będzie dobrze? głupia, bo nie potrafię jak wy iść na piwo i udawać przed kumplami, że wszystko w porządku? dziwna, bo podwijam rękawy nawet w zimie i śpiewam w autobusie? mało ufna, za brzydka? za gorzka dla ciebie i zbyt śmiała? przyjmuję, ale to nie znaczy że się zmienię. pracuję nad sobą i wyrabiam swój charakter. mam nieraz dość swojego uśmiechu i odbicia w lustrze, ale to właśnie ja. to wszystko to kawałek mnie. cała reszta, to on. i nawet jeśli chciałabym od tak wymazać jego z pamięci, nie potrafię. serce nie pozwala.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV