głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
orbittek Nie martw się tak moimi wadami na szczęście to nie Twoje kompleksy. Nie Tobie utrudniają życie nie Ty musisz się im przeciwstawiać nie Ty usiłujesz pokochać pot

orbittek

orbittek.moblo.pl
Nie martw się tak moimi wadami na szczęście to nie Twoje kompleksy. Nie Tobie utrudniają życie nie Ty musisz się im przeciwstawiać nie Ty usiłujesz pokochać potwora
Nie martw się tak moimi wadami na... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Nie martw się tak moimi wadami, na szczęście to nie Twoje kompleksy. Nie Tobie utrudniają życie, nie Ty musisz się im przeciwstawiać, nie Ty usiłujesz pokochać potwora, jakiego mam w sobie, więc proszę Cię, nie wymieniaj mi negatywnych cech mojego charakteru, znam je zbyt dobrze.

Jest paru takich typów których... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Jest paru takich typów, których wolałabym nigdy nie poznać i kilkoro takich, że dzień spotkania z nimi mam zapisany złotymi literami w sobie. Ty jedną nogą stoisz w jednej i drugiej kategorii. Po równo, nie chciałabym Cię nigdy spotkać i nigdy się z Tobą nie rozstać.

Spotkałam Cię nie wiem czy w... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Spotkałam Cię, nie wiem, czy w nagrodę, czy za karę.

Miała dość hardcoru o którym... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Miała dość hardcoru, o którym słyszała w piosenkach, czytała w książkach, który był w opowieściach innych, chciała go przeżyć

Nie wiedział o tym lecz był... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Nie wiedział o tym, lecz był cudotwórcą. Mówił: chodź, a ja szłam. Pisał: zadzwoń do mnie, a ja dzwoniłam. Prosił: powiedz, a ja mówiłam. Szeptał: zostań, a ja zostawałam. Krzyczał: czekaj, a ja czekałam.

Kiedyś komuś coś się pojebało i... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Kiedyś komuś coś się pojebało i wymyślił, że miłość jest najważniejsza. Popełnił poważny błąd i wywołał epidemię na skalę światową, gdyż ludzie piszą wyłącznie o miłości.

 Ja nie wiem co to jest serce.... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

- Ja nie wiem, co to jest serce. - wpatrywał się we mnie wielkimi oczyma. - Jak to nie wiesz? To takie małe, czerwone i bije. - Małe, czerwone. . .i bije? - Właśnie. - To bokser-karzeł w trakcie wyczerpującej walki, nie żadne serce.

przyznaję zniszczyłam sobie włosy... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

przyznaję, zniszczyłam sobie włosy, codziennym prostowaniem i suszeniem ich, zniszczyłam sobie rzęsy, przez nakładanie za dużej ilości tuszu, skórę też zniszczyłam, bo zimą nie używałam kremu nawilżającego, tak, życie też sobie zniszczyłam – zakochując się w nim.

to miał być ten dla którego... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

to miał być ten, dla którego miałam wszystko poświęcić.

Krew rozpędza się niekontrolowanie... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Krew rozpędza się niekontrolowanie, płynąc przez arterie jak wzburzona rzeka wylewająca z koryta i obmywająca poszarpane brzegi. Nogi mi drżą i uginają się w kolanach, oddech robi się coraz krótszy i dławi krtań. Serce nie przyjmuje krwi i opróżnia się, żołądek się kurczy, nozdrza wypełnia rzadki śluz, powieki mrugają jak szalone, a obraz zamazują łzy. Nie wierzę. Czytam jeszcze raz."Ale razem nie będziemy"

Kocham go na tyle mocno by nie... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Kocham go na tyle mocno, by nie życzyć mu źle. Chcę, żeby spełniły się wszystkie jego marzenia... Tylko nie chcę się temu przyglądać.

Nienawidzę jak patrzysz na mnie bo... teksty

orbittek dodano: 31 lipca 2011

Nienawidzę jak patrzysz na mnie, bo wtedy nie mogę patrzeć na Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV