głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
operujeradosc w tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. bez niej jest wieczna pustka która dusi zabija męczy. i wtedy nie można być sobą. co daje Ci brak milości? to że je

operujeradosc

operujeradosc.moblo.pl
w tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. bez niej jest wieczna pustka która dusi zabija męczy. i wtedy nie można być sobą.
w tym cholernym życiu potrzebna jest... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

w tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. bez niej jest wieczna pustka, która dusi, zabija, męczy. i wtedy nie można być sobą.

  co daje Ci brak milości?   to  że... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

- co daje Ci brak milości? - to, że jestem bezpieczna.. - bezpieczna? przed czym się bronisz? - przed tym, że ktoś odejdzie..

mówią o niej szalona wariatka... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

mówią o niej szalona wariatka, która cieszy się z byle czego jest wiecznie dziecinna i nie przejmuje się niczym. ona tylko gra. nie chce pokazać tego jak bardzo się pogubiła, i jak bardzo cholernie jej życie jest do dupy!

płakałam tak głośno  że... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

płakałam tak głośno, że musiałam wkładać sobie rece do ust, żeby nie było słychać. praktycznie telepało mną. przepływało przeze mnie takie uczucie upokożenia, że aż trudno to sobie wyobraźić. czułam się jakby ktoś wyrwał mi dusze i wyprał ją w gównie. cały czas łkałam, ale teraz chcę o tym zapomnieć. nienawidze tych ludzi.

wpatrywałam się przez chwilę... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

wpatrywałam się przez chwilę zrezygnowana w ścianę deszczu za szybą i uroniłam kilka łez, ale tylko kilka. resztę planowałam zachować na wieczór, jako gwałtowny akompaniament do rozmyślań o jutrzejszym dniu.

usiadłam i płakałam. i to nie jest... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

usiadłam i płakałam. i to nie jest wstęp do kolejnej książki. ja płakałam po prostu, nie na cele autora. uświadomiłam sobie, że jestem tak bezgranicznie głupia, że sam fakt mojego istnienia już jest zaskakujący . gdy miałam szansę, to jej nie wykorzystałam. teraz, gdy tak bardzo go potrzebuję jest już za późno. i bzdury mówią ci, którzy twierdzą, że na nic nigdy nie jest za późno, bo ja wiem, że tak właśnie jest. i nie wrócą tego żadne czcze słowa. cholernie przykra sprawa. usiadłam i płakałam. może nie tyle nad sobą, ile z własnej bezsilności. bo to chyba właśnie bezsilność niszczy resztki nadziei. zostaje pustka, której już nie da się zapełnić. już nie.

paranoją jest fakt  że po kuli... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

paranoją jest fakt, że po kuli ziemskiej stąpa ponad sześć miliardów osób, a ja wciąż czuję się samotna.

któregoś dnia przestanę być... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

któregoś dnia przestanę być żałosna. nie w oczach świata. w swoich oczach.

koleny błąd  którego nie... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

koleny błąd, którego nie naprawię. chciałabym cofnąć czas, ale jak ?

niektóre rzeczy chce się zatrzymać... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

niektóre rzeczy chce się zatrzymać tylko dla siebie. nie dlatego , że są złe , ale po prostu nie chce się o nich mówić.

jeśli wszystko idzie dobrze  to... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

jeśli wszystko idzie dobrze, to znaczy, że o czymś nie wiesz.

czasem  ot tak  mam ochotę wstać... teksty

operujeradosc dodano: 22 kwietnia 2011

czasem, ot tak, mam ochotę wstać, podejść do lustra, popatrzeć chwilę na swoje odbicie. a potem, z największą siłą na jaką mnie stać, uderzyć. by to, co zobaczyłam, rozbiło się na milion pojedynczych kawałeczków. i więcej już nie wróciło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć