głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 może powinniśmy odpowiedzieć sobie sami kiedy zaczęliśmy się dotykać spojrzeniami ? że ten cyrk i te historie nie są dla nas... że nam się krzyknąć nie udało...

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
może powinniśmy odpowiedzieć sobie sami kiedy zaczęliśmy się dotykać spojrzeniami ? że ten cyrk i te historie nie są dla nas... że nam się krzyknąć nie udało... że to dz
może powinniśmy odpowiedzieć sobie... teksty

oneloovex3 dodano: 29 marca 2010

może powinniśmy odpowiedzieć sobie sami kiedy zaczęliśmy się dotykać spojrzeniami ? że ten cyrk i te historie nie są dla nas... że nam się krzyknąć nie udało... że to dziś jest nasza jedna taka szansa na sto!

Ludzie pytają   co u Ciebie   tylko... teksty

oneloovex3 dodano: 29 marca 2010

Ludzie pytają " co u Ciebie " tylko dlatego by potem usłyszeć pytanie " A u Ciebie ? " i wylać wszystkie swoje żale, nawet gdybyś wcześniej napisała "okropnie" Oni nie zapytają dlaczego.

Udaję radość  której we mnie nie... teksty

oneloovex3 dodano: 29 marca 2010

Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie. Niedawno myślałam o samobójstwie. Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie.

Nie potrafiłam już być taka jak... teksty

oneloovex3 dodano: 29 marca 2010

Nie potrafiłam już być taka jak przedtem, a nie wiedziałam co ma nastąpić. I chyba bardzo chciałam, by to stało się właśnie dzisiaj, w ten wiosenny dzień, kiedy można we wszystko uwierzyć od początku. Potrzebowałam nowej wiary, by coś złego nie stało się ze mną.

Bardzo mi trudno zaakceptować... teksty

oneloovex3 dodano: 28 marca 2010

Bardzo mi trudno zaakceptować zmiany: zakochać się w kimś,nawet związać się z tą osobą, a potem zerwać i zapomnieć. Nie można zmieniać ludzi jak jakichś płatków śniadaniowych. Chyba nigdy nie zapomnę nikogo z kim byłam. Bo każda z tych osób miała swoje specyficzne zalety. Nie da się zastąpić jednej osoby kimś innym.Kiedy już się kogoś utraci.

wystarczy  że odpowiesz sobie na... teksty

oneloovex3 dodano: 28 marca 2010

wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno zaje.biście, ale to zaje.biście ważne pytanie: co lubisz w życiu robić? A potem zacznij to robić.

chciałabym żebyś był teraz  bym... teksty

oneloovex3 dodano: 28 marca 2010

chciałabym żebyś był teraz, bym mogła zadzwonić do Ciebie, wypłakać się, powiedzieć jak mi ciężko, a Ty nawet jak byś nie umiał pomóc, powiedział byś, że jesteś ze mną i wszystko będzie dobrze, tak niewiele, takie nic, a potrzebne do funkcjonowania.

dobrze  że sobie poszedłeś..... teksty

oneloovex3 dodano: 28 marca 2010

dobrze, że sobie poszedłeś.. Byłeś udręką. Już nie muszę za Tobą non stop tęsknić, myśleć, nie móc doczekać się, kiedy Cię zobaczę.. a mój świat jest znowu mój, a nie jakiejś zakochanej wariatki..

jest tak przeje.banie  że na samą... teksty

oneloovex3 dodano: 28 marca 2010

jest tak przeje.banie, że na samą myśl jestem zła na świat, że muszę tak żyć.

nic nie robić gapić się ścianę.... teksty

oneloovex3 dodano: 28 marca 2010

nic nie robić gapić się ścianę. topić łzy w gorącej herbacie. myśleć o tym dlaczego jest tak a nie inaczej.przyjść do domu , rzucić plecak ledwie ruszyć obiad, siąść przed telewizorem i oglądać daremne programy ! I ZNOWU MYŚLEĆ! czasami wydaje nam się że wszystko jest wporządku ! myślisz - wszystko przez Ciebie!

Nie chciała od niego nic prócz... teksty

oneloovex3 dodano: 28 marca 2010

Nie chciała od niego nic prócz bycia przy nim Ten naćpany kretyn nigdy tego nie łapał.

twoja obojętność  przytłacza mnie... teksty

oneloovex3 dodano: 28 marca 2010

twoja obojętność, przytłacza mnie w takim stopniu, że jestem w stanie krztusić się płaczem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV