głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 I mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg nałożyć słuchawki na uszy zamknąć oczy i wypierdolić na drugi koniec Polski. Nie raz wysyłaliśmy sobie średniki z g

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
I mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg nałożyć słuchawki na uszy zamknąć oczy i wypierdolić na drugi koniec Polski.
I mogłabym wsiąść teraz w... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

I mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg, nałożyć słuchawki na uszy, zamknąć oczy i wypierdolić na drugi koniec Polski.

Nie raz wysyłaliśmy sobie średniki... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

Nie raz wysyłaliśmy sobie średniki z gwiazdką , teraz muszę zebrac się na odwagę i podarowac Ci znak mniejszości z trójeczką , tak to tylko moje serce .

  jeśli zapomnisz  że jestem... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

` jeśli zapomnisz, że jestem - pamiętaj, że byłam..

Chciałabym Cię mieć na zawsze.. to... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

Chciałabym Cię mieć na zawsze.. to moje jedyne marzenie. Innych nie posiadam.

  nigdy nie płakała. za bardzo... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

` nigdy nie płakała. za bardzo cierpiała, żeby płakać.

  chciałabyś by było jak dawniej ?... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

- chciałabyś by było jak dawniej ? - tak. - czemu ? - głupie pytanie. - no powiedz. - szczerze ? - no. - bo wtedy... byłeś inny.. zupełnie inny niż teraz..

I thought that life was kind   just a... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

I thought that life was kind, just a state of mind. Then I found you and the sun shined brightly. It's like whne you're alone, just pick up the phone I hear your voice and I don't feel so empty, I, You can do anything, I Cuz I, I, I belive in all that I can be And I, I, I feel likely in now I can breathe And think about love, bout love And think about you

And I've Been Thinking Over   All The... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

And I've Been Thinking Over, All The Things That You've Been Saying To Me, No Reasons Or Answers, Do I Deceive Myself When I'm Making Out To Be, I Thought I'm The Girl With Everything, If Only You Could Stay , Only You Could Stay Around The World For Me, Thought I Had It All And Anything, I Wanted You, To Really Matter .... A więc przemyślałam sobie te wszystkie rzeczy , które mi powiedziałeś. Żadnych powodów , żadnych odpowiedzi... Czy oszukuję sama siebie , wciąż udając ? Myślałam , że jestem dziewczyna której niczego nie brakuje. Gdybyś tylko mógł pozostać... Gdybyś tylko mógł pozostać blisko mnie... Myślałam , że mam wszystko Potrzebowałam ciebie... żeby to naprawdę miało znaczenie..

A więc przemyślałam sobie  te... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

A więc przemyślałam sobie te wszystkie rzeczy , które mi powiedziałeś. Żadnych powodów , żadnych odpowiedzi... Czy oszukuję sama siebie , wciąż udając ? Myślałam , że jestem dziewczyna której niczego nie brakuje. Gdybyś tylko mógł pozostać... Gdybyś tylko mógł pozostać blisko mnie... Myślałam , że mam wszystko Potrzebowałam ciebie... żeby to naprawdę miało znaczenie..

podobno pasowaliśmy do siebie. teraz... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

podobno pasowaliśmy do siebie. teraz moja tęsknota nie pasuje do Twojej obojętności.

płakała całymi nocami. cierpiała... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

płakała całymi nocami. cierpiała jak nigdy wcześniej. ból emocjonalny rozdzierał ją od środka. jednak, przed nim, udawała szczęśliwą. tłumiła w sobie rozpacz. uśmiechała się, imitowała radość. a na jego pytanie, co u niej, odpowiadała, że genialnie. nie chciała go usatysfakcjonować. wolała udawać szczęśliwą, niż tłumaczyć każdemu co jej jest.

nie mogła pogodzić się z faktem... teksty

oneloovex3 dodano: 23 maja 2010

nie mogła pogodzić się z faktem, że osoba darzona przez nią niezwykłym uczuciem, osoba która powinna ją kochać nie zauważa Jej. czuła się bezwartościowa jak zabawka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV