głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oncoastofworld A jego oczy .? Tak zdecydowanie są takie same. To ten sam piękny niebieski wzrok. Mimo tego że zatrzymuje się na mnie rzadko każde to spojrzenie prowadzi do moc

oncoastofworld

oncoastofworld.moblo.pl
A jego oczy .? Tak zdecydowanie są takie same. To ten sam piękny niebieski wzrok. Mimo tego że zatrzymuje się na mnie rzadko każde to spojrzenie prowadzi do mocnie
A jego oczy .? Tak  zdecydowanie są... teksty

oncoastofworld dodano: 9 maja 2012

A jego oczy .? Tak, zdecydowanie są takie same. To ten sam piękny, niebieski wzrok. Mimo tego, że zatrzymuje się na mnie rzadko, każde to spojrzenie prowadzi do mocniejszego bicia serca.

wysiadł rozum   zawładnęło... teksty

oncoastofworld dodano: 9 maja 2012

wysiadł rozum , zawładnęło ciałem serce

niedojrzały gówniarz   który miał... teksty

oncoastofworld dodano: 9 maja 2012

niedojrzały gówniarz , który miał być ideałem .

Najbardziej bolą wspomnienia... teksty

oncoastofworld dodano: 8 maja 2012

Najbardziej bolą wspomnienia, którymi dławię się każdego wieczoru. Nie, nie te nieprzyjemne. tylko te najlepsze. właśnie te bolą najbardziej. Bo najgorsza jest świadomość, że minęło coś pięknego, co już więcej nie będzie miało szansy się powtórzyć...

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

oncoastofworld dodano: 8 maja 2012

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką. Dlatego, że może wtedy bym nic nie czuła, na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązywała, za niczym bym nie tęskniła.

Cii słyszysz? Coś jakby ' drapanie... teksty

oncoastofworld dodano: 8 maja 2012

Cii,słyszysz? Coś jakby ' drapanie o drzwi ? - Nie przejmuj się, to moja miłość. Zamknęłam kurwe w łazience, bo mnie drażniła.

Doskonale wiedziała  że nic z tego... teksty

oncoastofworld dodano: 8 maja 2012

Doskonale wiedziała, że nic z tego nie będzie, ale i tak wykorzystywała każdą możliwą sytuację, w której mogła się znaleźć obok niego.

Mam tylko jedną prośbę. Przytul... teksty

oncoastofworld dodano: 8 maja 2012

Mam tylko jedną prośbę. Przytul się do mnie – choć na 5 sekund. Poczuję Twój zapach, dotknę Ciebie, przez chwilę będziesz mój. Potem, obiecuję już nie przeszkodzę Ci w życiu.

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.70... teksty

oncoastofworld dodano: 8 maja 2012

Piękny? Nie wiem. Ma około 1.70 wzrostu, proste, bląd włosy mniej więcej takie jak ty i brązowe oczy: po prostu cudowne. Ale... nie. Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa. Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia... Lubię tę aurę szczerości i radości która go otacza. Lubię jego twarz, z dnia na dzień coraz bardziej radosne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd. Po raz pierwszy od wielu miesięcy ktoś patrzył na nią nie jak na przedmiot, nie jak na piękną kobietę, lecz w sposób nieuchwytny, jakby przenikał na wskroś jej duszę, jej strach, jej kruchość, jej niezdolność do walki ze światem, nad którym pozornie dominowała, choć tak naprawdę niczego o nim nie wiedziała. Trwaj (chwilo), jesteś tak piękna!

może popełniałam błędy   ale... teksty

oncoastofworld dodano: 8 maja 2012

może popełniałam błędy , ale jestem tylko człowiekiem . przynajmniej mam na tyle odwagi , żeby spojrzeć im dzisiaj w twarz .

. często zastanawiam się czy jest... teksty

oncoastofworld dodano: 8 maja 2012

. często zastanawiam się czy jest jeszcze coś , co mogę rozwalić . bo jeśli tak to jestem pewna , że to tylko kwestia czasu .

mimo wszystko nadal nie wiem... teksty

oncoastofworld dodano: 8 maja 2012

mimo wszystko nadal nie wiem , dlaczego tak bardzo chcę, abyś był .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV