głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oncoastofworld Może nie powiem tego na głos ale jest mi ciężko ciężko jak cholera bo jestem samotna. Nie mam z kim dzielić świata a to chyba największa udręka dla człowieka. I

oncoastofworld

oncoastofworld.moblo.pl
Może nie powiem tego na głos ale jest mi ciężko ciężko jak cholera bo jestem samotna. Nie mam z kim dzielić świata a to chyba największa udręka dla człowieka. I ta
Może nie powiem tego na głos  ale... teksty

oncoastofworld dodano: 12 maja 2012

Może nie powiem tego na głos, ale jest mi ciężko, ciężko jak cholera, bo jestem samotna. Nie mam z kim dzielić świata, a to chyba największa udręka dla człowieka. I ta tęsknota, która towarzyszy Ci cokolwiek robisz, to nie jest łatwe. Po prostu potrzebuję kogoś, mimo, że krzyczę wszystkim wokół, że nikogo nie chcę, że dam sobie rade sama, że nie ufam, że wole być sama. Nieprawda.

A każdy kolejny wieczór jest coraz... teksty

oncoastofworld dodano: 12 maja 2012

A każdy kolejny wieczór jest coraz gorszy, łapię doła z byle powodu i coraz bardziej roztrzęsiona jestem, coraz idiotyczniej się czuję. przed szlochem trzymają mnie tylko ciągle stojące nade mną osoby, a żeby je jak najszybciej odstawić rzucam potok ripost, czy oschłe półsłówka. udręczona wpadam do łazienki i są tylko łzy spływające wraz ze strumieniem wody wraz z tłumionym krzykiem mówiącym o tym, jak sobie nie radzę

Oczywiście miłość  jak każda... teksty

oncoastofworld dodano: 12 maja 2012

Oczywiście miłość, jak każda choroba psychiczna, przebiega w różnym nasileniu, zależnie od charakteru i wydolności wewnętrznej pacjenta. Z podgorączkowego stanu zalotów i flirtu aż do ataków szału miłosnego.

Tego wieczoru byłam smutna  w oczach... teksty

oncoastofworld dodano: 12 maja 2012

Tego wieczoru byłam smutna, w oczach miałam łzy, chociaż wcale nie płakałam. Nawet światło wydawało mi się być szare. Żadna muzyka, żaden film, nawet przyjaciel nie był mi w stanie pomóc. Płakałam przez Ciebie, siebie i przez to wszystko co być mogło, a czego nie ma i nigdy nie będzie..

a znasz takie uczucie gdy serce... teksty

oncoastofworld dodano: 12 maja 2012

a znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije, nie umiesz złapać oddechu, trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć ? - uczucie gdy widzisz osobę, a nie możesz z nią być. - dokładnie.

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

oncoastofworld dodano: 12 maja 2012

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie.

To nie jest tak  że mi na nim nie... teksty

oncoastofworld dodano: 12 maja 2012

To nie jest tak, że mi na nim nie zależy, ja przestałam się łudzić, że On coś do mnie czuje.

  wspaniały  subtelny  niesamowity... teksty

oncoastofworld dodano: 12 maja 2012

- wspaniały, subtelny, niesamowity, uroczy, przystojny, słodki, niebieskooki , śliczny .. no wiesz on jest taki uroczy. - a ma jakieś wady.? - tak , dwie. brak serca i totalnie zawyżone ego.

“... Zostaw mi jeszcze jeden szept... teksty

oncoastofworld dodano: 10 maja 2012

“... Zostaw mi jeszcze jeden szept, jeden gest ,jeszcze pocałuj zanim pożegnasz się... ♥ ”

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może... teksty

oncoastofworld dodano: 10 maja 2012

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Go ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też " jesteś w moim życiu zbędny "- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie...

nie będzie z Tobą  mimo tego  że... teksty

oncoastofworld dodano: 10 maja 2012

nie będzie z Tobą, mimo tego, że jesteś śliczna i masz wspaniały charakter. to tylko mężczyzna. wiadomo, iż poleci na tonę tapety i brak mózgu tamtej. wiesz dlaczego? bo nie jesteś zwykłą szmatą, która myśli tylko o jednym.

to nie tak   że się poddałam . po... teksty

oncoastofworld dodano: 10 maja 2012

to nie tak , że się poddałam . po prostu daję spokój , bo to nie ma żadnego sensu , a niedługo nie będzie miało znaczenia .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV