głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
olkau Masz 37 powodów by się zabić 37 worków a w środku cannabis od wtorku do wtorku tak mija Ci tydzień 37 wątków w komiksie zwanym życie. co Ty o mnie wiesz ? Nie w

olkau

olkau.moblo.pl
Masz 37 powodów by się zabić 37 worków a w środku cannabis od wtorku do wtorku tak mija Ci tydzień 37 wątków w komiksie zwanym życie.
Masz 37 powodów by się zabić   37... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

Masz 37 powodów by się zabić, 37 worków, a w środku cannabis, od wtorku do wtorku tak mija Ci tydzień, 37 wątków w komiksie zwanym życie.

co Ty o mnie wiesz ? Nie wiesz jak... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

co Ty o mnie wiesz ? Nie wiesz jak wyglądam rano, tuż po obudzeniu się, i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wkurwi. Wiesz jakie jest moje drugie imię ? Ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół ? Jaki jest mój ulubiony kolor ? Na której stronie łóżka lubię spać ? Przy jakiem kawałku się rozpływam, jaki wywołuje u mnie łzy ? Czy jadam śniadania ? Czy mieszam wódkę ? Jakie jest moje marzenie ? O czym myślę przed snem ? Jak reaguje na niektórych ludzi ? Czego nienawidzę ? Jakie mam poglądy na różne sprawy ? Od czego jestem uzależniona ? Jaką wodę piję ? Co jadam na obiad ? Masz chociaż pojęcia ile łyżeczek cukru wsypuje do herbaty ? No właśnie, GÓWNO o mnie wiesz.

Milość jest jak narkotyk.Na... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

Milość jest jak narkotyk.Na początku odczuwasz euforię,poddajesz sie całkowiecie nowemu uczuciu.A następnego dnia chcesz więcej.I chodź jeszcze nie wpadłeś w nałóg,to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować.Myślisz o ukochanej osobie przed dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny.Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się calkowicie zależny.Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty.Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradna i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak.A ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

Wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

Wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś kto potrafi wytrzymywać z Tobą 24 h a mimo to jest mu mało, ktoś kto wie o Tobie wszystko a mimo to siedzi obok i Cię kocha..ktoś kto jak zobaczy Cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ' kogo mam zjechać ? ' ... ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać.. to ktoś dzięki komu się żyje.

Wiesz kiedy przyponnisz sobie o mojej... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

Wiesz kiedy przyponnisz sobie o mojej osobie? kiedy będzie Ci w życiu cholernie źle, kiedy kolejny raz ktoś kopbie Cię w dupę, kiedy wszyscy beda przeciw Tobie i znów staniesz się ofiarą własnych marzeń prowadzących donikąd. Wtedy napiszeszmi na gg jak dawnije, prosząc o mój numer telefonu, ponieważ nagle uświadomisz osbie żego nie masz, a wszystko po to, ponieważ bedziesz potrzebował rozmowy, mojego głosu, który dawniej był dla Ciebie zajebisty, będziesz potrzebował bym znowu powiedziała " przecież Ty jesteś świetny! naprawdę nie weim czemu los traktuje cie tak parszywie" bedziesz potrzebował bym z Tobą rozmwaiała a ja? potraktuję ciebie jak Ty mnie przez dwa dni w których nieustannie płakałam i nawet znajomi sobie ze mną nie radzili. nie będę się odzywać dzień po czym napiszę " kim jesteś?" jeśli odpowiesz ja estukam na klawiaturze tylko " ty nie byłeś przyjacielem dla mnie, dlaczegoja mam być przyjaciółką dla Ciebie?"

bardzo bym chciała opanować rapem... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

bardzo bym chciała opanować rapem cały świat, bardzo bym chciała wkraść się do Twojego serca zostawić tam magiczny ślad

Najpierw Ci się podoba   tylko tyle.... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

Najpierw Ci się podoba - tylko tyle. Później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. Kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny- chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem on Ci się nie podoba. W końcu przyznajesz przyjaciółce- zauroczenie. Trwa to dość długo. Jest oglądanie się za nim na ulicy, śledzenie jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. W końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. Bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. Po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez jego widoku. Cały ten proces tylko po to, by później się dowiedzieć jak bardzo on kocha inną.'

Wiesz co jest dużo lepsze od... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

Wiesz co jest dużo lepsze od milczenia? Kłótnie, awantury i wyzwiska. Wtedy przynajmniej wiem, ze Ci zależy, że jestem dla Ciebie ważna.

Do dupy to wszystko. Kiedyś pójdę... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

Do dupy to wszystko. Kiedyś pójdę na złoty strzał albo się powieszę. I zamkną moje marne zwłoki w białej trumience.

Dziwnie tak. Kiedy na nikim Ci nie... teksty

olkau dodano: 7 grudnia 2013

Dziwnie tak. Kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

siedzę w muzyce  nie na kanapie  nie... teksty

olkau dodano: 27 sierpnia 2012

siedzę w muzyce, nie na kanapie, nie spisuj mnie na starty bo wiele potrafię, pomimo syfu, brudu i gnoju nie poddaje się, nie wpadam w paranoje.

teraz czasu zostało jej wiele  żeby... teksty

olkau dodano: 27 sierpnia 2012

teraz czasu zostało jej wiele, żeby pomyśleć kto był jej przyjacielem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV