głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
olkau http: www.youtube.com watch?v=UpFPo8wTAp4 feature=related ... miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia wręcz przeciwnie zawsze jest niepokojem polem bitwy c

olkau

olkau.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=UpFPo8wTAp4 feature=related
http:  www.youtube.com... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

 ...  miłość nie daje i nigdy nie... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia, wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości, na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka

a co jeśli się zapomnę? co jeśli... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

a co jeśli się zapomnę? co jeśli pod wpływem impulsu znów złączą się nasze usta nadając życiu sens?

siedzę z papierosem w ustach... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

siedzę z papierosem w ustach, słuchając ulubionej muzyki, trzymając w ręku herbatę karmelową, zamykam oczy, kurde znowu mam mokre policzki.

i brniesz w to wszystko jakbyś dalej... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

i brniesz w to wszystko jakbyś dalej miała nadzieje, że się odwrócił tylko Ty nie patrzyłaś w tym momencie

Ty nie potrzebujesz się z kimś... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

Ty nie potrzebujesz się z kimś przelizać, gdyby tak było podeszłabyś do pierwszego z brzegu faceta na imprezie i po sprawie, Ty potrzebujesz kogoś kto Cię przytuli.

i mam tak wielką ochotę wtulić... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

i mam tak wielką ochotę wtulić się w Ciebie, chociaż wiem, że teraz Twoje ramiona należą do tej cizi mizi, od siedmiu boleści, kurwa, co Ty widzisz w tej plastikowej dziwce, co ?

najbardziej lubiła te chwile  kiedy... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

najbardziej lubiła te chwile, kiedy w upalne dni, trzymając się za ręce, chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino, potem On palił te najtańsze papierosy i całował ją namiętnie raz po razie, a Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu, nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru, były spacery w deszczu bez parasola, po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca.

  to miłość  miłość wielka  czy... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

- to miłość, miłość wielka, czy gigantyczna miłość? - jak... co przez to rozumiesz? - o miłości zapomnisz po dwóch miesiącach. o wielkiej miłości po dwóch latach. a gigantyczna miłość... - tak? -gigantyczna miłość zmienia twoje życie..

może nadszedł już czas by... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

może nadszedł już czas by pogodzić się z faktem, że nawzajem robimy sobie w głowie niepotrzebny burdel i po prostu się pożegnać?

czuję się jak pies  który kochał... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

czuję się jak pies, który kochał bezgranicznie, a którego przywiązano do drzewa, bo przeszkadzał w planach wakacyjnych, a wiesz co jest najgorsze? że on wcale nie próbuje się z tego drzewa uwolnić, nie ciągnie za sznur i nie próbuje go przegryźć,bo on ciągle czeka i ma nadzieję, że ludzie, których tak kochał, nadal kochają jego..

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego... teksty

olkau dodano: 1 lipca 2011

Ty nawet nie wyobrażasz sobie tego do jakiego stanu mnie doprowadzasz! moje serce przez Ciebie chce wybuchnąć, moje kolana przez Ciebie same się uginają, moje myśli są pełne Ciebie, moje usta pragną Cię całować, moje oczy pragną na Ciebie patrzeć, moje uszy pragną Ciebie słuchać, a Ty? udajesz, że mnie nie znasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV