głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
olka258 Czego ci brak? Wszystkiego. Rozmów z nią jej opowieści o tym jak minął dzień. Brak mi jej chropawego ciemnego głosu jej śmiechu listów które do mnie pisała i k

olka258

olka258.moblo.pl
Czego ci brak? Wszystkiego. Rozmów z nią jej opowieści o tym jak minął dzień. Brak mi jej chropawego ciemnego głosu jej śmiechu listów które do mnie pisała i
  Czego ci brak?   Wszystkiego.... teksty

olka258 dodano: 21 września 2015

"-Czego ci brak? -Wszystkiego. Rozmów z nią, jej opowieści o tym, jak minął dzień. Brak mi jej chropawego ciemnego głosu, jej śmiechu, listów, które do mnie pisała i które pisałem do niej. Brak mi jej oczu i zapachu włosów i smaku jej oddechu. Brak mi kurwa wszystkiego. Brak mi poczucia jej istnienia, bo lepiej się czułem wiedząc, że ona istnieje, że ktoś taki jak ona istnieje. Przede wszystkim brak mi chyba tego, że wiedziałem, że znowu ją zobaczę. Zawsze myślałem, że znowu ją zobaczę."

 Nie chciałam  aby myślał  że... teksty

olka258 dodano: 10 września 2015

"Nie chciałam, aby myślał, że jestem najpiękniejszą, najwspanialszą, najmądrzejszą kobietą na świecie. Pragnęłam, by zdawał sobie sprawę z obecności mnóstwa olśniewających kobiet wokół niego, lecz mimo to nadal potrzebował właśnie mnie. Chciałam wyboru, nie hipnozy czy zapatrzenia."

Mężczyzna  który jest Ci pisany... teksty

olka258 dodano: 10 września 2015

Mężczyzna, który jest Ci pisany, przyjdzie do Ciebie bez żadnej magii. Przyjdzie i zostanie, choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki, którego musisz siłą przywoływać, z pewnością nie jest tym Twoim. Więc przyzywanie go nie przyniesie Ci szczęścia, tylko ból.

 Chyba nie widziałem jeszcze nic... teksty

olka258 dodano: 10 września 2015

"Chyba nie widziałem jeszcze nic smutniejszego niż bez ciebie ja.

 Pocałunków każdego ranka i... teksty

olka258 dodano: 10 września 2015

"Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jestem najpiękniejsza.Uśmiechu, kiedy będę smutna, wybaczenia, kiedy narobię głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będę się za nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzę. A kiedy będę tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko ze mną. Dasz mi to wszystko?"

 Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest... teksty

olka258 dodano: 10 września 2015

"Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się - we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów."

Nie ścigaj człowieka  który... teksty

olka258 dodano: 10 września 2015

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

Może czas przestać przepływać... teksty

olka258 dodano: 17 sierpnia 2015

Może czas przestać przepływać oceany dla kogoś kto dla Ciebie nie przeskoczy nawet kałuży.

Nie jestem zła bo mnie okłamałeś.... teksty

olka258 dodano: 17 sierpnia 2015

Nie jestem zła bo mnie okłamałeś. Jestem zła bo od teraz nie mogę Ci ufać.

 Przecież o to chodzi! O to... teksty

olka258 dodano: 3 sierpnia 2015

"Przecież o to chodzi! O to spojrzenie które mówi - CHCĘ CIĘ. O ten mocny uścisk - NIKOMU NIE ODDAM. O to złapanie za tyłek pokazujące - JESTEŚ MOJA. Kobiety, które mówią, że chcą być tylko swoje - kłamią. Bo wszystkie chcą być do kogoś należne, być rzucane na łóżko, łapane od tyłu i odciągane podczas robienia obiadu. Marzą o tym żeby ktoś zabrał im komputer sprzed nosa podczas odpisywania na maile i wziął je ot tak, bo ich pragnie. Chcą mieć kogoś, kto nie pozwoli im się wyspać. Każda kobieta potrzebuje, żeby ktoś trochę na jej punkcie wariował. Żeby ją sobie przywłaszczał, chciał jej i nie czekał aż zdejmie buty, by wziąć co jego. Tak, kobiety chcą radzić sobie same, spełniać się, być w czymś najlepsze, ale wcale, choć wielu się tak wydaje, nie chcą być tylko swoje. Kobiety nienawidzą być tylko swoje. Poszukają faceta, który oprócz tego, że pokocha cię i będzie z tobą rozmawiał o wszystkim - będzie brał jak swoją.

nie dlatego brakuje nam odwagi iż... teksty

olka258 dodano: 13 marca 2015

nie dlatego brakuje nam odwagi iż rzeczy są trudne, to rzeczy są trudne bo brakuje nam odwagi

 Możesz ciągle kogoś tłumaczyć... teksty

olka258 dodano: 23 luty 2015

"Możesz ciągle kogoś tłumaczyć, ciągle usprawiedliwiać, wybaczać. Możesz przymykać oko na to, że cię rani. Ale z czasem przychodzi taki moment - jeden szczegół, który sprawia, że już nie potrafisz. Coś pęka, pojawia się złość, poczucie żalu i krzywdy. Tak, przecież nigdy nie liczyłeś na wzajemność, na wdzięczność... A mimo wszystko czujesz się zdradzony."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV