głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
olka258 Mała demonstrowanie swojej seksualności nie jest dobrą metodą na zdobycie Gentleman'a. Rzecz nie polega na tym by udało Ci się go podniecić to żadne osiągnięcie

olka258

olka258.moblo.pl
Mała demonstrowanie swojej seksualności nie jest dobrą metodą na zdobycie Gentleman'a. Rzecz nie polega na tym by udało Ci się go podniecić to żadne osiągnięcie. Nie
Mała  demonstrowanie swojej... teksty

olka258 dodano: 23 października 2015

Mała, demonstrowanie swojej seksualności nie jest dobrą metodą na zdobycie Gentleman'a. Rzecz nie polega na tym, by udało Ci się go podniecić - to żadne osiągnięcie. Nie chodzi o to, czy go podniecisz, sztuka polega na tym, żeby wciąż miał na Ciebie ochotę, choć został zaspokojony.

 Zobacz  jak dobrze do siebie... teksty

olka258 dodano: 23 października 2015

"Zobacz, jak dobrze do siebie pasujemy - wiem, że jeśli kiedykolwiek przymierzę swoje serce do serca innej kobiety, to już nigdy nie będzie biło tak jak obok twojego."

 Potrzebuję kogoś  kto się nie... teksty

olka258 dodano: 23 października 2015

"Potrzebuję kogoś, kto się nie podda. Potrzebuję kogoś, kto nie pozwoli mi martwić się o jutro, kogoś, kto każdego wieczoru będzie zapewniał mnie, że rano nadal będzie obok i zawsze dotrzyma słowa. Kogoś, kto będzie chciał być nawet wtedy, kiedy sama siebie nie będę mogła znieść. Wszystko, czego potrzebuję, to obecność. Poczucie bezpieczeństwa, że ten, którego kocham, nie zniknie nagle, niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie, jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz z pewnością, że już nic złego nie może się stać?"

 Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

olka258 dodano: 23 października 2015

"Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie "Czekam w samochodzie". Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam." Marta Kostrzyńska

Tak naprawdę  to nic mi się nie... teksty

olka258 dodano: 23 października 2015

Tak naprawdę, to nic mi się nie stało. Kiedy mocno pierdolnąłem o ziemię, zauważyłem, że jednak można się podnieść. Wystarczy tylko zacząć wykreślać wszystko to, co zabija. Sytuacje, przeżycia, chwile, miejsca i ludzi. Ludzi, którzy potrafią zrobić taki rozpierdol w głowie, że człowiek ląduje albo u psychologa, albo szuka mostu. Można jeszcze inaczej przerwać cierpienie, ale trzeba żyć. Jutro może okazać się lepsze. Jeżeli człowiek nie ma już nic do stracenia, to dlaczego nie może budować pragnień od nowa? Życie czasami bywa więzieniem, gdzie okrutnym strażnikiem staje się ktoś, kogo kochasz. Ale nie ma takiego więzienia, z którego nie można uciec. Nie ma takiego strażnika, którego nie można zabić. ”

 W tęsknieniu za kimś nie chodzi o... teksty

olka258 dodano: 20 października 2015

"W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas, który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście, czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę, jak bardzo chciałabyś, by ta osoba była teraz przy Tobie."

Pewne drzwi trzeba zamknąć. Nie ze... teksty

olka258 dodano: 20 października 2015

Pewne drzwi trzeba zamknąć. Nie ze względu na dumę czy złość. Po prostu prowadzą donikąd.

Raz na jakiś czas w naszym życiu... teksty

olka258 dodano: 20 października 2015

Raz na jakiś czas w naszym życiu pojawiają się ludzie po których sprzątamy latami.

Czasami musimy przestać analizować... teksty

olka258 dodano: 20 października 2015

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

Jeżeli zauważysz  że jesteś w... teksty

olka258 dodano: 20 października 2015

Jeżeli zauważysz, że jesteś w dołku, pierwsza rzecz którą należy zrobić to przestać kopać.

Miej zawsze siłę i odwagę. Wyrzuć... teksty

olka258 dodano: 20 października 2015

Miej zawsze siłę i odwagę. Wyrzuć ze swojego życia kogoś kto depcze Twoją osobowość i rani Twoje uczucia. Nawet ten którego kochasz nie ma prawa Cię pozbawiać uśmiechu i nie szanować.

Może jesteśmy przestraszeni  a... teksty

olka258 dodano: 20 października 2015

Może jesteśmy przestraszeni, a może po prostu nie mamy już sobie zupełnie nic do powiedzenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV