głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Są takie osoby  o których wiesz  po... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

Są takie osoby, o których wiesz, po prostu masz przeczucie, że zostaną z tobą na zawsze. Czasem znikają na jakiś czas, ale więź pozostaje i wraca się do siebie jakby nigdy nic się nie zdarzyło, jakby czas stanął w miejscu. Zaczynasz rozmawiać i czujesz jakbyście się widzieli wczoraj.

Są dwa etapy znajomości  tworzenie... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

Są dwa etapy znajomości, tworzenie historii i wspomnienia. Kiedy kogoś długo nie widzisz, możecie tylko wspominać to co było dawniej. Nie macie już wspólnej historii, a rzeczy do opowiedzenia jest tyle, że na pytanie co nowego , możesz odpowiedzieć tylko: nic nowego.

Może niektórzy ludzie pojawiają... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

Może niektórzy ludzie pojawiają się po to, by wyleczyć nas z innych ludzi.

Dawniej rozmawialiśmy do 2 nad... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

Dawniej rozmawialiśmy do 2 nad ranem. Później 2 godziny dziennie, wnet tylko 2 minutki na dzień. Po pewnym czasie zorientowałam się, że nasza ostatnia rozmowa odbyła się 2 tygodnie temu. Wtedy wiedziałam że to już koniec.

Wszystko dałoby się rozwiązać... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

Wszystko dałoby się rozwiązać, gdyby ludzie ze sobą rozmawiali. Tylko komunikowanie się za pomocą słów przynosi efekty. Milczenie rodzi milczenie, wreszcie pojawia się głucha cisza która zalega jak beton.

 Jeśli moja nieobecność nie... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

"Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości..."

Przestań tęsknić i zacznij... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

Przestań tęsknić i zacznij zapominać. Zapomnij o waszych pocałunkach, rozmowach o jego zapachu. Zapomnij o tych małych szczegółach i zapomnij o nim. Tęsknisz za osobą, którą on był, ale pamiętaj że teraz jest inny.

Jeszcze będzie pięknie  mimo... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.

Bo jedyne czego potrzebujesz... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

Bo jedyne czego potrzebujesz naprawdę w życiu to osoba, która potrzebuje Cię w swoim.

Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie... teksty

oli92 dodano: 29 maja 2016

Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie mam na myśli seksu, ale zwykły sen. Wczoraj, po wielkiej burzy, zdenerwowany wyszedł z domu, zapalił papierosa i wrócił. Włączyliśmy film, utuliłam go, jako, że tylko tak mogłam pomóc. A on usnął. Zwyczajnie usnął jak mały chłopiec zmęczony całodzienną zabawą. Nigdy wcześniej nie widziałam go tak bezbronnego i tak spokojnego. Zmienił pozycje, ale przytulił do siebie moja rękę, pózniej - policzek do czubka mojej głowy. I gdy ja zasnęłam w oczekiwaniu, całował mnie w czoło za kazdym razem gdy się poruszyłam. I zrozumiałam, że tak naprawdę chyba nie da się być pewnym czyjejś miłości, dopóki się z kimś nie zaśnie, albo dopóki ktoś nie zaśnie przy tobie. We śnie wykonujemy akcje bezwarunkowo i tylko one mogą potwierdzić ludzkie więzi. Do tego, uważam, że zasypianie przy kimś to akt absolutnej ufności bo nie ma stanu, w którym jest się bardziej bezbronnym.

Kiedyś poczujesz to piękne uczucie... teksty

oli92 dodano: 29 maja 2016

Kiedyś poczujesz to piękne uczucie, kiedy nie będziesz miała już żadnych pytań do pewnej osoby. Nie z tego powodu, że ten ktoś tobie na nie odpowie. Ale dlatego, że ciebie one już kompletnie nie obchodzą.

 Nikt nie napsuł mi tyle nerwów co... teksty

oli92 dodano: 29 maja 2016

"Nikt nie napsuł mi tyle nerwów co Ty." "Nikt nigdy nie był o mnie tak zazdrosny." "Nikt nigdy tyle razy nie pouczał mnie, bo niby wiedziałem gorzej." "A najgorsze, że gdybym mógł cofnąć czas i wybrać jeszcze raz, i tak wybrałbym Ciebie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV