głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Bo jedyne czego potrzebujesz... teksty

oli92 dodano: 30 maja 2016

Bo jedyne czego potrzebujesz naprawdę w życiu to osoba, która potrzebuje Cię w swoim.

Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie... teksty

oli92 dodano: 29 maja 2016

Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie mam na myśli seksu, ale zwykły sen. Wczoraj, po wielkiej burzy, zdenerwowany wyszedł z domu, zapalił papierosa i wrócił. Włączyliśmy film, utuliłam go, jako, że tylko tak mogłam pomóc. A on usnął. Zwyczajnie usnął jak mały chłopiec zmęczony całodzienną zabawą. Nigdy wcześniej nie widziałam go tak bezbronnego i tak spokojnego. Zmienił pozycje, ale przytulił do siebie moja rękę, pózniej - policzek do czubka mojej głowy. I gdy ja zasnęłam w oczekiwaniu, całował mnie w czoło za kazdym razem gdy się poruszyłam. I zrozumiałam, że tak naprawdę chyba nie da się być pewnym czyjejś miłości, dopóki się z kimś nie zaśnie, albo dopóki ktoś nie zaśnie przy tobie. We śnie wykonujemy akcje bezwarunkowo i tylko one mogą potwierdzić ludzkie więzi. Do tego, uważam, że zasypianie przy kimś to akt absolutnej ufności bo nie ma stanu, w którym jest się bardziej bezbronnym.

Kiedyś poczujesz to piękne uczucie... teksty

oli92 dodano: 29 maja 2016

Kiedyś poczujesz to piękne uczucie, kiedy nie będziesz miała już żadnych pytań do pewnej osoby. Nie z tego powodu, że ten ktoś tobie na nie odpowie. Ale dlatego, że ciebie one już kompletnie nie obchodzą.

 Nikt nie napsuł mi tyle nerwów co... teksty

oli92 dodano: 29 maja 2016

"Nikt nie napsuł mi tyle nerwów co Ty." "Nikt nigdy nie był o mnie tak zazdrosny." "Nikt nigdy tyle razy nie pouczał mnie, bo niby wiedziałem gorzej." "A najgorsze, że gdybym mógł cofnąć czas i wybrać jeszcze raz, i tak wybrałbym Ciebie."

Nic nigdy nie będzie bardziej boleć... teksty

oli92 dodano: 29 maja 2016

Nic nigdy nie będzie bardziej boleć, niż trzeźwy wybór odejścia od osoby, którą się kocha.

Bardzo wtedy tęskniłem  ale... teksty

oli92 dodano: 17 maja 2016

Bardzo wtedy tęskniłem, ale najgorsze było udawanie, że nie tęsknię.

I w pewnym momencie uświadomisz... teksty

oli92 dodano: 15 maja 2016

I w pewnym momencie uświadomisz sobie, że już za nim nie szalejesz, nie skaczesz gdy pojawi się na fb że jest dostępny, nie biegniesz do telefonu z prędkością światła, gdy tylko usłyszysz dźwięk wiadomości, ale nadal jesteś w stanie zrobić dla niego więcej niż dla innych...

Są szczęścia tymczasowe i trwałe.... teksty

oli92 dodano: 15 maja 2016

Są szczęścia tymczasowe i trwałe. Tymczasowo szczęście to: dobra książka, wino, onanizm, seks z kimś, ładny widok z okna, jedzenie laotańskie, komplement. Trwałe: życie z kimś, o kim wiesz, że będzie cię trzymał za rękę, kiedy będziesz umierał. Z nadzieją, że to ty będziesz pierwszy, a nie on.

Nie odezwała się ani razu. Nie znam... teksty

oli92 dodano: 8 maja 2016

Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.

Czasem najgorzej jest postawić... teksty

oli92 dodano: 27 marca 2016

Czasem najgorzej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy przecinków chcąc przedłużyć to, co w rzeczywistości już dawno powinno mieć swój koniec.

Nie mów mi że wiesz co czuje  bo ja... teksty

oli92 dodano: 27 marca 2016

Nie mów mi że wiesz co czuje, bo ja płakałam kiedy Ty spałeś.

Poprzednia 2 3 4 5
6
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV