 |
okiemnieogarniesz.moblo.pl
piłam herbatę i nagle zrozumiałam że nie oczekuję od Ciebie gwiazdki z nieba tylko po prostu zwykłego 'cześc' na korytarzu.
|
|
 |
piłam herbatę i nagle zrozumiałam, że nie oczekuję od Ciebie gwiazdki z nieba, tylko po prostu zwykłego 'cześc' na korytarzu.
|
|
 |
Nadal Go kochała, ale z racji tego, że nie mogła z nim być, wybierała chłopaków podobnych do Niego. Co było rzeczą absurdalną wręcz, bo przecież ideału nie da się nieczym zastąpić. Dobrze wiedziała, że te marne podróbki nigdy Mu nie dorównają, ale i tak mimo wszystko, na przekór światu brnęła w to dalej.
|
|
 |
z każdym kolejnym dniem uświadamiasz mi, jak wiele dla Ciebie znaczę. kiedy traciłam wszelkie nadzieje na to, że między nami się nie ułoży i, kiedy czekałam na dzień, w którym powiesz mi, że już się nie liczę i, że to koniec. Ty po prostu zawalczyłeś o to uczucie, zawalczyłeś o mnie. i to wtedy uwierzyłam w miłość, uwierzyłam w Ciebie
|
|
 |
Znam różnicę pomiędzy znajomym,a przyjacielem. Pomiędzy miłością,a zauroczeniem. Pomiędzy Tobą, a Nim
|
|
 |
nie rozumiem po co los nas łączył, skoro nie pozwolił nam być razem?
|
|
 |
prawdziwa miłość... gdy ktoś łamie Ci serce, ale i tak jest dla Ciebie najważniejszą osobą na świecie .
|
|
 |
Szłam do domu przez park , było już ciemno , przechodząc obok jednej z ławek zobaczyłam osiedlowych meneli. ` Mała , zgubiłaś się gdzieś ? Może mamy Ci pomóc znaleźć drogę do domu ` ? – spytał się jeden przybliżając się do mnie . Przestraszyłam się trochę , bo ktoś jeszcze tutaj biegł , ujrzałam Jego . ` Jeszcze raz powiesz do Niej „ Mała” to popamiętasz , tylko ja mogę do niej tak mówić ` - powiedział mój chłopak do tych panów. `Chodź Skarbie odprowadzę Cię do samym drzwi , a następnym razem nie upieraj się ,że pójdziesz sama ` - a to już powiedział tylko do mnie
|
|
 |
- Jesteś po prostu dupkiem, najnormalniejszym w świecie dupkiem. - Dlaczego najnormalniejszym? - Widzisz, Ty nawet nie zainteresowałeś się, dlaczego nazywam Cię dupkiem, tylko oburzyłeś się na słowo 'najnormalniejszy'
|
|
 |
niby tylko jedno głupie spojrzenie.. ale to coś więcej. coś po czym zawsze się uśmiechasz
|
|
 |
lubię ten stan, gdy jesteś obok i bezczelnie się uśmiechasz.
|
|
|
|