głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Żyj tak żeby twoje dzieci gdy będą myśleć o uczciwości trosce o innych i prawdomówności kojarzyły to zawsze z Tobą. Gdy wspominam z Tobą chwile tak radosne i sp

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Żyj tak żeby twoje dzieci gdy będą myśleć o uczciwości trosce o innych i prawdomówności kojarzyły to zawsze z Tobą.
Żyj tak  żeby twoje dzieci  gdy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Żyj tak, żeby twoje dzieci, gdy będą myśleć o uczciwości, trosce o innych i prawdomówności, kojarzyły to zawsze z Tobą.

Gdy wspominam z Tobą chwile tak... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Gdy wspominam z Tobą chwile tak radosne i spoglądam na wstające rankiem słońce, wtedy płacze moje serce, bo nie dane mi razem z Tobą być.

Facet wchodzi do knajpy i widzi... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Facet wchodzi do knajpy i widzi swojego kumpla, który siedzi przy barze mocno przygnębiony. Podchodzi więc do niego i pyta, w czym rzecz. - Pamiętasz tę śliczną dziewczynę ode mnie z pracy, z którą chciałem się umówić, ale nie mogłem nawet do niej podejść, bo za każdym razem, kiedy ją widziałem, to mi stawał? - No pamiętam.- W końcu zebrałem się na odwagę i poprosiłem, żeby się ze mna umówiła. I ona się zgodziła. - Super! To kiedy randka? - Byliśmy umówieni dziś wieczorem. Ale bałem się, że znów mi stanie. Więc przykleiłem go sobie plastrem do nogi, żeby w razie czego nie było widać. - No i dobrze! Gdzie problem?- Poszedłem do niej, zadzwoniłem, a ona otworzyła w takiej cieniutkiej, przezroczystej sukience... - No i...?! - Kopnąłem ją w twarz..

Skubaniec. upatrzył sobie miejsce w... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Skubaniec. upatrzył sobie miejsce w moim sercu. zarezerwował je u recepcjonisty zapewniając że zaraz wróci. wniósł swoje walizki. zostawiał perfumy na pościeli i bluzy na łóżku. zapewniał że nie narobi żadnych szkód. skłamał. całe szczęście miałam ubezpieczenie w 'alkohol-24h'. dałam radę. zapomniałam. na jakiś czas.

moja  najlepsza  przyjaciółka  i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

moja, najlepsza, przyjaciółka, i mój, chłopak. najważniejsza kobieta i najważniejszy mężczyzna, w moim życiu. oboje, mnie zdradzili. mój, chłopak, przespał, się z moją przyjaciółką. powiedz, mi, że na ludziach można, polegać, i im, bezgranicznie, ufać.

Mianownik Kto? Co? Ty  Dopełniacz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Mianownik Kto? Co? Ty Dopełniacz Kogo? Czego? (nie ma) Ciebie Celownik (C) Komu? Czemu? (żyję) Tobie Biernik (B) Kogo? Co? (chcę) Ciebie Narzędnik (N) Z kim? Z czym? (chcę być) z Tobą Miejscownik (MS) O kim? O czym? (myślę) O tobie Wołacz(W) O! O, kocham Cię!

Czyż 2012 nie może być cudownym... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Czyż 2012 nie może być cudownym rokiem, skoro pierwszą rzeczą jaką poczułam po magicznej 24 były Twoje usta, a gdy otworzyłam oczy widziałam Twoją uśmiechniętą buzię? Najpiękniejsze powitanie Nowego Roku, jakie tylko mogłam przeżyć.

nic tak nie cieszy jak jego imię na... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

nic tak nie cieszy jak jego imię na moim wyświetlaczu telefonu .

w jego ramionach czułam się tak... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

w jego ramionach czułam się tak niewinnie. uważał, że jestem małą istotką, którą trzeba chronić przed złem. w każdym słodkim pocałunku czułam miłość płynącą od niego i spokój, którego było mi trzeba po ostatnich, trudnych przeżyciach

Chciałabym  żeby on kiedyś zdał... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Chciałabym, żeby on kiedyś zdał sobie sprawę, że mógł mnie nieć a nie miał. Żeby żałował, że ja wyciągałam do niego rękę, a on jej nie dostrzegł. Chciałabym, żeby on kiedyś miał świadomość tego że stracił coś bardzo cennego.

Tak  masz rację  jestem dużym... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, lubię oglądać bajki, zawsze czym się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuje, że Tobie to też nie przeszkadza.

Jej marzeniem było mieć chłopaka o... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Jej marzeniem było mieć chłopaka o ciemnych włosach i niebieskich oczach ! Chciała żeby ubierał się w luźne bluzy i luźne spodnie nosił fajterskie czapki a uczucia swoje wyrażał poprzez rap

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV