głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Najpiękniejszym co możemy odkryć jest tajemniczośc Facet wchodzi do knajpy i widzi swojego kumpla który siedzi przy barze mocno przygnębiony. Podchodzi więc do

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Najpiękniejszym co możemy odkryć jest tajemniczośc
 Najpiękniejszym co możemy odkryć... teksty

ogarnijjx3 dodano: 9 stycznia 2012

"Najpiękniejszym,co możemy odkryć jest tajemniczośc"

Facet wchodzi do knajpy i widzi... teksty

ogarnijjx3 dodano: 9 stycznia 2012

Facet wchodzi do knajpy i widzi swojego kumpla, który siedzi przy barze mocno przygnębiony. Podchodzi więc do niego i pyta, w czym rzecz. - Pamiętasz tę śliczną dziewczynę ode mnie z pracy, z którą chciałem się umówić, ale nie mogłem nawet do niej podejść, bo za każdym razem, kiedy ją widziałem, to mi stawał? - No pamiętam.- W końcu zebrałem się na odwagę i poprosiłem, żeby się ze mna umówiła. I ona się zgodziła. - Super! To kiedy randka? - Byliśmy umówieni dziś wieczorem. Ale bałem się, że znów mi stanie. Więc przykleiłem go sobie plastrem do nogi, żeby w razie czego nie było widać. - No i dobrze! Gdzie problem?- Poszedłem do niej, zadzwoniłem, a ona otworzyła w takiej cieniutkiej, przezroczystej sukience... - No i...?! - Kopnąłem ją w twarz..

Skubaniec. upatrzył sobie miejsce w... teksty

ogarnijjx3 dodano: 9 stycznia 2012

Skubaniec. upatrzył sobie miejsce w moim sercu. zarezerwował je u recepcjonisty zapewniając że zaraz wróci. wniósł swoje walizki. zostawiał perfumy na pościeli i bluzy na łóżku. zapewniał że nie narobi żadnych szkód. skłamał. całe szczęście miałam ubezpieczenie w 'alkohol-24h'. dałam radę. zapomniałam. na jakiś czas.

Nie widzę niczego w lustrzanym... teksty

ogarnijjx3 dodano: 9 stycznia 2012

Nie widzę niczego w lustrzanym odbiciu. Niczego, oprócz jeszcze bardziej niż kiedyś zagubionej dziewczynki ze smutnymi oczami. Jest mi tak samo źle tu, jak w odbiciu. Jest mi naprawdę źle. Staram się ogarnąć to wszystko i jednocześnie przestać myśleć. Nie wychodzi mi nic, jeśli miliony pytań odbijają się od ścian i nie chcą wypaść nawet, jeśli otworzę okno. Słowa miażdżą mi chrząstki, zdania łamią mi kości. Ale ja nadal chcę, żebyś mówił. Szeptaj tak długo, aż zasnę z bolesnego wycieńczenia. Może to nie tak miało być. Może ktoś zbyt późno zorientował się, że zaszła pomyłka. Może teraz nieudolnie próbuje zatrzeć ślady błędu. Nie chcę być błędem, który raz popełniony ciąży przez całe życie. Nie chcę być błędem, który niczego nie uczy. W ogóle nie chcę być błędem. Chcę być i nie bać się tego.

Tym poje.banym światem rządzi... teksty

ogarnijjx3 dodano: 9 stycznia 2012

Tym poje.banym światem rządzi strach i forsa Dzieci prostytuują się na miejskich dworcach

Pod maską dobroczyńcy kryje się... teksty

ogarnijjx3 dodano: 9 stycznia 2012

Pod maską dobroczyńcy kryje się szaleniec Diabeł w ludzkiej skórze z uśpionym sumieniem.

W ich duszach wojna  brak pokoju... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

W ich duszach wojna, brak pokoju Wkrótce strawi ich ciała jeden z czterech żywiołów

Pamiętasz dojrzewanie? Niezapominany... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Pamiętasz dojrzewanie? Niezapominany klimat, pierwsze balety, amfetamina i tanie wina. Blauki spędzone w kinach były całym naszym światem, pierwsza miłość i pierwszy foch przyjęty na klatę.

Bo depresja jak tyfus  niszczy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Bo depresja jak tyfus, niszczy społeczeństwo i niektórzy poddają się tej dzi.wce zbyt często.

Ktoś dzisiaj powiedział  że... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Ktoś dzisiaj powiedział, że wyglądam, jakbym miała anemię. Blada, zimna, słaba. A ja po prostu byłam niewyspana, zapłakana i bezsilna...To nie były oznaki choroby. Ta tęsknota tak na mnie wpłynęła...

Dajcie mi te lata kiedy o godzinie 18... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Dajcie mi te lata kiedy o godzinie 18 byłam już wykąpana i najedzona Leżąc na łóżku w mojej ulubionej piżamie w miśki, z pluszakiem pod pachą czekałam na dobranocke. A kiedy się juz skończyła, mama odprowadzała mnie do swojego pokoju, kładła do łóżka, przykryła kołdrą, dała buziaka w czułko i życzyła mi słodkich snów.

Za każdym razem  gdy zdmuchuję... teksty

ogarnijjx3 dodano: 7 stycznia 2012

Za każdym razem, gdy zdmuchuję świeczki na torcie, gdy znajdę czterolistną koniczynę, gdy zgadnę, na którym policzku mam rzęsę, gdy zobaczę spadającą gwiazdę, zawsze wtedy robię to samo. Wymawiam w myślach to samo życzenie, życzenie związane z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV