głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Może i faktycznie coś się kończy by coś innego się mogło zacząć. Tylko że niektóre zakończenia odbijają się na nas zbyt mocno i nie mamy ochoty iść dalej i otwi

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Może i faktycznie coś się kończy by coś innego się mogło zacząć. Tylko że niektóre zakończenia odbijają się na nas zbyt mocno i nie mamy ochoty iść dalej i otwierać nowe
Może i faktycznie coś się kończy... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 marca 2012

Może i faktycznie coś się kończy, by coś innego się mogło zacząć. Tylko,że niektóre zakończenia odbijają się na nas zbyt mocno i nie mamy ochoty iść dalej i otwierać nowego rozdziału.

Ej nie załamuj się. Wstań i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 marca 2012

Ej, nie załamuj się. Wstań i pokaż, że jest ok. Wstań i walcz, póki jeszcze masz o co i jest na to czas!

Żelki  uwielbiasz odgryzać tym... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 marca 2012

Żelki - uwielbiasz odgryzać tym debilom głowy

 jak tam ?  pozytywnie miło... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 marca 2012

- jak tam ? - pozytywnie, miło, słodko, radośnie, szczęśliwie, optymistycznie, kolorowo, czarująco, fascynująco, niesamowicie, pięknie, bajecznie, doskonale, zachwycająco, najfajniej na świecie. - serio ? - nie.

Szeptanie do gwiazd jest absurdalne i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 11 marca 2012

Szeptanie do gwiazd jest absurdalne i nijak nie spełnia życzeń, ale jest w tym coś magicznego, co wspiera człowieka na duchu i daje mu nadzieję. Może umiem tylko ranić, dławić w sobie smutek, nie mogąc go zabić i za nic stąd uciec, próbując zabić tę próżność bez granic Odpuściła go sobie, ale po pewnym czasie uświadomiła sobie, że nie może o nim zapomnieć i siedzi w jej małym, zranionym serduszku taka mała iskierka - iskierka nadziei. Szła przed siebie ze słuchawkami na uszach, nie zważała na nic. Nagle wpadł na nią On. Odmienił jej życie. W końcu była szczęśliwa. Nagle jeden gest, jedno niepotrzebne słowo. Zostawił ją i zranił. A ona wróciła na drogę którą szła wcześniej ze słuchawkami na uszach , ze łzami w oczach. I znowu spotkała Jego. Uciekła. Skoczyła w przepaść. A On chciał jej tylko powiedzieć jak bardzo ją KOCHA. Ale jej już nie było. Mam wrażenie, że moje serce ma drzwi - obrotowe z galeri ...

Wierzyłam ci gdy mówiłaś że... teksty

ogarnijjx3 dodano: 10 marca 2012

Wierzyłam ci, gdy mówiłaś że jesteś moją przyjaciółką. Wierzyłam że jestem ci jak siostra. Nie wiem co się teraz z tobą dzieje. Nie obchodzi mnie to. Ale wiem jedno, cokolwiek byś nie zrobiła, nie wybaczę ci szmato.

Czasem daje ludziom opcje bycia... teksty

ogarnijjx3 dodano: 10 marca 2012

Czasem daje ludziom opcje bycia cholernie blisko. Jeżeli jesteś jednym z nich, nie spieprz tego.

I nie mów mi kolejny raz że... teksty

ogarnijjx3 dodano: 10 marca 2012

I nie mów mi kolejny raz, że wyznanie uczuć nic nie zmienia. Bo zawsze to robi. Zmienia na lepsze lub gorsze, ale zawsze zmienia. bo mama nie nauczyła , że wspomnienia bolą , faceci ranią , a przyjaciółki są fałszywe .

Wybacz że nie płaczę choć... teksty

ogarnijjx3 dodano: 10 marca 2012

Wybacz, że nie płaczę, choć powinnam.

najpiękniejsze było to że ufałam... teksty

ogarnijjx3 dodano: 10 marca 2012

najpiękniejsze było to, że ufałam Mu bardziej, niż sobie. kiedy podawał mi dłoń, a następnie zaciskał w niej moją - mogłam zamknąć oczy mając pewność, że zaprowadzi mnie do najcudowniejszego miejsca na ziemi. gdy wypuszczał chmarę swojego gorącego oddechu na mój policzek w środku zimy nawet czubki palców od stóp mimowolnie odmarzały. a każde z Jego słów, wszystko co mówił było tak wyśnione - nawet banalne 'do zobaczenia' sprawiało, że serce nabierało podwójnych rozmiarów.

muszę dzisiaj wypić za tych... teksty

ogarnijjx3 dodano: 9 marca 2012

muszę dzisiaj wypić za tych, których ze mną nie ma, za tych, których świat utopił w problemach.

Bardzo często wkurwia mnie po prostu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 marca 2012

Bardzo często wkurwia mnie po prostu kolejny dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV