głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Wpatrywali się w siebie w milczeniu. Chciał otrzeć łzę spływającą po jej policzku lecz w ostatniej chwili cofnął dłoń. Wiedział że nie powinien. – Więc to konie

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Wpatrywali się w siebie w milczeniu. Chciał otrzeć łzę spływającą po jej policzku lecz w ostatniej chwili cofnął dłoń. Wiedział że nie powinien. – Więc to koniec? – To
Wpatrywali się w siebie w milczeniu.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 14 grudnia 2012

Wpatrywali się w siebie w milczeniu. Chciał otrzeć łzę spływającą po jej policzku, lecz w ostatniej chwili cofnął dłoń. Wiedział, że nie powinien. – Więc to koniec? – To ona przerwała milczenie. – Wiesz, że gdybym tylko mógł, zostałbym z tobą na zawsze.- Zostań… - wypowiedziała, te słowa niemal szeptem. – Nie mogę, nie możemy.. Przepraszam, że pojawiłem się w twoim życiu. Przepraszam, że już zawsze będę w nim obecny, jednak nie tak jak powinienem.- Przygryzła lekko wargę, by całkiem się nie rozpłakać. Patrzyła jak odchodzi. Stała tam i nic nie mogła zrobić. Nie mogła go zatrzymać. Automatycznie spojrzała w niebo.- Dlaczego!? Dobrze się tam bawicie, prawda? – W odpowiedzi z nieba zaczął padać deszcz. Nie potrafiła odróżnić, co spływa po jej policzku. Lecz w tym momencie było to już nieistotne.

Uważnie patrz komu ufasz  komu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Uważnie patrz komu ufasz, komu powierzasz swoje tajemnice, komu opowiadasz o swoich słabościach, czy lękach, bo może on to wykorzystać przeciwko Tobie z siłą, która rozwali Cię na łopatki nim się zdążysz zorientować.

a kiedy opowiada mi  jak cudownie im... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

a kiedy opowiada mi, jak cudownie im jest, jak wspaniale się dogadują, jak cholernie do siebie pasują - milczę, choć ciśnie mi się na usta krótkie 'będziesz cierpieć'.

nie lubie kiedy to wraca   nie lubie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

nie lubie kiedy to wraca , nie lubie też kiedy nie mogę nic zrobić mimo ,że chce , nie wiem sama już czy warto żeby to wróciło , jestem taka niezdecydowana - tego też nie lubie ,coś w środku woła o jego obecność ,tylko po takim czasie i wydarzeniach kieruje sie rozumem , zeby znowu sie nie wkurwiać , mimo ,że wkurwiam sie cały czas bo kurwa nie mam pojecia co mam zrobić ,podjełam kroki powolne żeby dotrzeć do niego , tylko to nic nie daje kurwa , trudny człowiek, coś czuje ,że mogę i stawać na głowie , nawet sie zabić a i tak nic nie zdziałam, za dużo MOICH błędów , tak to jest jak sie mysli po fakcie , zamiast to siedziec na dupie jak bylo dobrze to nie , zreszta chuj mam za swoje, żenada bez kitu.

Zrezygnować z marzeń ze strachu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Zrezygnować z marzeń ze strachu przed porażką to jak popełnić samobójstwo ze strachu przed śmiercią.

Pomyśl  pierwsze kroki  poczujesz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Pomyśl, pierwsze kroki, poczujesz ból upadku, przyzwyczaj sie bo będzie w chuj upadków. Poznasz smak słów składanych na odpierdol, obietnic, które w godzinach rannych bledną.

Gdzie się podziała nasza... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Gdzie się podziała nasza przyjaźń? Gdzie jesteśmy my – najlepsi przyjaciele od dziecka gotowi wskoczyć za siebie w ogień? Wszystko zaczęło się pierdolić. Ty teraz wolisz towarzystwo dziewczyny, którą znasz niecałe pół roku niż moje. Dla ciebie ważniejsze stały się alkohol i zioło niż ja. Wolisz przesiedzieć cały dzień przed kompem grając w jakieś denne gry, niż wyjść ze mną na choćby głupie piwo. Masz w dupie mnie i moje uczucia. To wszystko zaczyna mnie przerastać. Przepraszam.

 c teksty ogarnijjx3 dodał komentarz: ;c do wpisu 8 grudnia 2012
Nieważne co mówią inni.Pieprz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Nieważne co mówią inni.Pieprz to.Ludzie zawsze gadają,szczególnie Ci,którzy nie mają odwagi żyć tak jak Ty.Pierdol zdanie społeczeństwa.To Ty masz patrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś,a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

Słowa   które jak amfetamina... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 grudnia 2012

Słowa , które jak amfetamina rozszerzają źrenice .

Bo razem nam się zjebał... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 listopada 2012

Bo razem nam się zjebał światopogląd, podobno.

Nie mów mi co mam robić   bo i tak... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 listopada 2012

Nie mów mi co mam robić , bo i tak zrobię to inaczej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV