głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 Ma pełno kolegów którzy chcą ze nią tańczyć trzymać ją za rękę jarać ze nią fajki pić zimne piwno całować po szyi bawić się jej blond włosami patrzeć jej w oczy

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
Ma pełno kolegów którzy chcą ze nią tańczyć trzymać ją za rękę jarać ze nią fajki pić zimne piwno całować po szyi bawić się jej blond włosami patrzeć je
Ma pełno kolegów   którzy chcą ze... teksty

ogarnijjx3 dodano: 14 grudnia 2012

Ma pełno kolegów , którzy chcą ze nią tańczyć , trzymać ją za rękę , jarać ze nią fajki , pić zimne piwno , całować po szyi , bawić się jej blond włosami , patrzeć jej w oczy , spełniać jej każde życzenia , być z nią ... lecz ona nie potrafi dać chociażby , kawałka tego uczucia , które podarowała Jemu . Nie potrafi dopuścić takiej myśli do siebie,że całują ją inne usta , dotykają ją inne dłonie , spoglądają na nią inne oczy niż Jego..

Wpatrywali się w siebie w milczeniu.... teksty

ogarnijjx3 dodano: 14 grudnia 2012

Wpatrywali się w siebie w milczeniu. Chciał otrzeć łzę spływającą po jej policzku, lecz w ostatniej chwili cofnął dłoń. Wiedział, że nie powinien. – Więc to koniec? – To ona przerwała milczenie. – Wiesz, że gdybym tylko mógł, zostałbym z tobą na zawsze.- Zostań… - wypowiedziała, te słowa niemal szeptem. – Nie mogę, nie możemy.. Przepraszam, że pojawiłem się w twoim życiu. Przepraszam, że już zawsze będę w nim obecny, jednak nie tak jak powinienem.- Przygryzła lekko wargę, by całkiem się nie rozpłakać. Patrzyła jak odchodzi. Stała tam i nic nie mogła zrobić. Nie mogła go zatrzymać. Automatycznie spojrzała w niebo.- Dlaczego!? Dobrze się tam bawicie, prawda? – W odpowiedzi z nieba zaczął padać deszcz. Nie potrafiła odróżnić, co spływa po jej policzku. Lecz w tym momencie było to już nieistotne.

Uważnie patrz komu ufasz  komu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Uważnie patrz komu ufasz, komu powierzasz swoje tajemnice, komu opowiadasz o swoich słabościach, czy lękach, bo może on to wykorzystać przeciwko Tobie z siłą, która rozwali Cię na łopatki nim się zdążysz zorientować.

a kiedy opowiada mi  jak cudownie im... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

a kiedy opowiada mi, jak cudownie im jest, jak wspaniale się dogadują, jak cholernie do siebie pasują - milczę, choć ciśnie mi się na usta krótkie 'będziesz cierpieć'.

nie lubie kiedy to wraca   nie lubie... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

nie lubie kiedy to wraca , nie lubie też kiedy nie mogę nic zrobić mimo ,że chce , nie wiem sama już czy warto żeby to wróciło , jestem taka niezdecydowana - tego też nie lubie ,coś w środku woła o jego obecność ,tylko po takim czasie i wydarzeniach kieruje sie rozumem , zeby znowu sie nie wkurwiać , mimo ,że wkurwiam sie cały czas bo kurwa nie mam pojecia co mam zrobić ,podjełam kroki powolne żeby dotrzeć do niego , tylko to nic nie daje kurwa , trudny człowiek, coś czuje ,że mogę i stawać na głowie , nawet sie zabić a i tak nic nie zdziałam, za dużo MOICH błędów , tak to jest jak sie mysli po fakcie , zamiast to siedziec na dupie jak bylo dobrze to nie , zreszta chuj mam za swoje, żenada bez kitu.

Zrezygnować z marzeń ze strachu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Zrezygnować z marzeń ze strachu przed porażką to jak popełnić samobójstwo ze strachu przed śmiercią.

Pomyśl  pierwsze kroki  poczujesz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Pomyśl, pierwsze kroki, poczujesz ból upadku, przyzwyczaj sie bo będzie w chuj upadków. Poznasz smak słów składanych na odpierdol, obietnic, które w godzinach rannych bledną.

Gdzie się podziała nasza... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Gdzie się podziała nasza przyjaźń? Gdzie jesteśmy my – najlepsi przyjaciele od dziecka gotowi wskoczyć za siebie w ogień? Wszystko zaczęło się pierdolić. Ty teraz wolisz towarzystwo dziewczyny, którą znasz niecałe pół roku niż moje. Dla ciebie ważniejsze stały się alkohol i zioło niż ja. Wolisz przesiedzieć cały dzień przed kompem grając w jakieś denne gry, niż wyjść ze mną na choćby głupie piwo. Masz w dupie mnie i moje uczucia. To wszystko zaczyna mnie przerastać. Przepraszam.

 c teksty ogarnijjx3 dodał komentarz: ;c do wpisu 8 grudnia 2012
Nieważne co mówią inni.Pieprz... teksty

ogarnijjx3 dodano: 8 grudnia 2012

Nieważne co mówią inni.Pieprz to.Ludzie zawsze gadają,szczególnie Ci,którzy nie mają odwagi żyć tak jak Ty.Pierdol zdanie społeczeństwa.To Ty masz patrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś,a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

Słowa   które jak amfetamina... teksty

ogarnijjx3 dodano: 6 grudnia 2012

Słowa , które jak amfetamina rozszerzają źrenice .

Bo razem nam się zjebał... teksty

ogarnijjx3 dodano: 27 listopada 2012

Bo razem nam się zjebał światopogląd, podobno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV