głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnijjx3 doceniamy gdy tracimy i sprzed oczu nam coś znika dzisiejsza kartka może być ostatnią z pamiętnika. Brakuje Ci go? Tak... A czego najbardziej? Hm.Jego usmiechu

ogarnijjx3

ogarnijjx3.moblo.pl
doceniamy gdy tracimy i sprzed oczu nam coś znika dzisiejsza kartka może być ostatnią z pamiętnika.
doceniamy gdy tracimy i sprzed oczu... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

doceniamy gdy tracimy i sprzed oczu nam coś znika , dzisiejsza kartka , może być ostatnią z pamiętnika.

 Brakuje Ci go?  Tak...  A czego... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

-Brakuje Ci go? -Tak... -A czego najbardziej? -Hm.Jego usmiechu,kiedy mnie widzi,jego wolania zeby zobaczyc mnie jeszcze raz kiedy odchodze,jego slodkich smsów,wiadomosci,e-maili,że za mna teskni,że mu mnie brakuje... Jego pięknych niebieskich oczów i miekkich jak jedwab oczu... jego bliskosci...czulosci...pocałónków. -Ym,nie mozecie do siebie wrocic? -Raczej nie... -Dlaczego?Przecież go kochasz? -Ja go tak,ale nie jestem pewna jego uczuc. -Przecież on swaiat po za Toba nie widzi!Ciągle ma Cie na tapecie chociaz mineło juz 5 miesiecy,ciagle Ma Cie zapisane w telefonie jako'tylko moja.aniolek:*'...ciagle o Tobie mowi... -Ale odkad zerwałam nic sie do mnie nie odezwal.Nie mam sił juz na taki'pusty'zwiazek...to mnie przerasta..:(

Nienawidze Cie bo Cie kocham.Jestes... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

Nienawidze Cie, bo Cie kocham.Jestes dup_m, frajerem,jestes tym o ktory wlasnie tak mysle.Nie lubie Cie, nie chce Cie!Ale czy widzisz moje lzy na twarzy gdy to mowie Twego glosu nie chce wiecej slyszec ,musialabym wtedy przysiadz ze Cie kocham. Nie chce patrzec w Twe oczy, bo wtedy bym zginela.Nie chce wiecej znosic Twojego spojrzenia,wtedy musialabym wyznac Ci moje uczucia. Zrozum mnie, nie chce z Toba zyc, no tak,dokaldnie za to oddalabym wszystko!Kiedy mowie ze Cie nienawidze,badz pewny: Mowiac to wszystko,klamie.

Jesteś bliską mi osobą krótko... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

Jesteś bliską mi osobą krótko mówiąc KOCHAM CIĘ Chce być zawsze tylko z tobą twą bliskością cieszyć się...Pragne patrzeć jak się śmiejesz i jak ranisz smutki łez... Uwiesz prosze że istniejesz.W moim sercu tylko TY!!

Kiedyś ktoś mnie spytał  czy wiem... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

Kiedyś ktoś mnie spytał , czy wiem co oznacza miłość ... Odpowiedziałam , że jest to połączenie cierpienia ze szczęściem . To było moje najtrafniejsze stwierdzenie .

Jak mówię że mi zimno to... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

Jak mówię, że mi zimno, to oczekuję natychmiastowej reakcji w postaci Twoich ramion otulających moją drobna osobę.

to będzie dobry rok. bez rocznic i... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

to będzie dobry rok. bez rocznic i postanowień, bez wspomnień i rozczarowań.

jedna litera potrafi zmienić cały... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

jedna litera potrafi zmienić cały wyraz. jedna osoba potrafi zmienić całe życie

bo są ważni  mniej ważni... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

bo są ważni - mniej ważni - nieważni. przyporządkuj mnie, gdzie chcesz. byle szczerze.

Mama wchodząc do pokoju oznajmiła... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

Mama wchodząc do pokoju oznajmiła, że razem z młodym wyjeżdżają do cioci. ' Wolna chata ' - pomyślałam , wyciągając z biurka białą saszetkę. Chwilę później dokładnie ustawiłam sobie kolejną kreskę i wciągając, mój świat zaczął tętnic życiem. W starej szafie znalazłam strzykawki i jakieś buteleczki z płynami. Mieszając to wszystko igłę wbiłam głęboko w żyłę i z ulgą na twarzy położyłam się na podłodze. Pod dywanem miałam swoją tajną skrytkę, w której przechowywałam dawno zdobytą amfetaminę. Nawet nią się wtedy zabawiłam. I mimo tych wszystkich świństw, które posiadałam , i mimo świadomości o konsekwencjach, mimo że przez to wszystko straciłam brata - w każdej możliwej chwili podążam nieustannie jego tropem.

 Pokaż.  polecił wyjmując mi z... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

- Pokaż. - polecił wyjmując mi z rąk stary album, kiedy właśnie układałam go, wraz z pozostałymi w szafce. Wstałam z podłogi, a kiedy otwierał pierwszą stronę umiejscowiłam się na łóżku tuż za Nim, opierając bez słowa policzek o Jego szerokie plecy. - Kto to? - zagadnął, jakby nieobecny, wskazując na jedną z pożółkłych fotografii. Zadawał kolejne pytania, a ja automatycznie odpowiadałam, wplatając pomiędzy imiona i korzenie rodzinne, krótkie historie. W końcu przerwał tą rutynę. - Chciałbym mieć coś takiego. Jakąś pamiątkę, po babci, dziadku i innych. - nie odpowiadałam czując jak bierze głęboki oddech, co było oznaką, iż nie skończył. - Um, kicia, obiecaj mi, że za kilkanaście lat to ze swoim dzieciakiem będę tak siedział, omawiał zdjęcia, a gdy wskaże na Twoje pytając, co to za piękność, zaśmieję się, mówiąc, że jego mama. Moja żona.

I widzisz Jego wysokiego w... teksty

ogarnijjx3 dodano: 28 grudnia 2011

I widzisz Jego, wysokiego, w szerokiej siwej bluzie z kapturem na głowie, w szerokich spodniach i mocno aroganckim spojrzeniu, które paraliżuje każdą część Twojego ciała i wiesz, że chciałabyś go mieć dla siebie, już tak na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV