głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ogarnij.too Jeden Osiem L. Jak zapomnieć ... Mimo złego co Ci wyrządzam nadal wiesz że robię to specjalnie . dzwonię do Twojego szefa że karetka mnie zabiera tylko po to że

ogarnij.too

ogarnij.too.moblo.pl
Jeden Osiem L. Jak zapomnieć ...
Jeden Osiem L.   Jak zapomnieć ... teksty

ogarnij.too dodano: 5 listopada 2011

Jeden Osiem L. - Jak zapomnieć ...

Mimo złego co Ci wyrządzam nadal... teksty

ogarnij.too dodano: 4 listopada 2011

Mimo złego co Ci wyrządzam nadal wiesz, że robię to specjalnie . dzwonię do Twojego szefa, że karetka mnie zabiera tylko po to żebyś przyjechał . najebuje się w trzy pizdy byś wziął wolne następnego dnia by siedzieć nad zkacowanym skarbem . doceniam Twoje prezenty w formie samochodów, biżuterii, odzieży i drogich wycieczek ale samochód nie da mi takiej jazdy bez trzymanek jak ty w łóżku .. biżuteria nie da mi męskiego objęcia a zamiast ciuchów wolałabym mieć Ciebie na sobie . uwierz - bardziej bym wolała te drugie opcje ..

I po co nam ty było? znowu wyszło... teksty

ogarnij.too dodano: 4 listopada 2011

I po co nam ty było? znowu wyszło na to, że mieszkamy razem . i co ? potargana wstaję każdego ranka . ty mnie nie budzisz . wchodząc do kuchni widzę kartkę z napisem 'smacznego kochanie, bede wieczorem' . a miało się zmienić . kurwa zrozum wolałabym wcześniej wstać i zrobic te pieprzone kanapki niż siedziec cały dzień sama w wielkim domu, w którym nie ma żywej duszy oprócz bykającego mnie komara .

Mam na końcu języka  żeby... teksty

ogarnij.too dodano: 29 października 2011

Mam na końcu języka, żeby wykrzyczeć co o Tobie myślę ale i tak połowa słów jest i będzie dla mnie tylko zrozumiała bo nikt Cię nie zna od tej strony, którą mi pokazałeś skurwysynie .

Kto powiedział  że tylko facet ma... teksty

ogarnij.too dodano: 29 października 2011

Kto powiedział, że tylko facet ma mocną głowę ?

Sobotnia impreza .. nawet po... teksty

ogarnij.too dodano: 29 października 2011

Sobotnia impreza .. nawet po trzeźwemu .. i znowu jestem z Tobą .. i wiesz co ? Nie pasuje mi to do chu.ja . Mimo tego, że mi się podobasz to nic poza tym do Ciebie nie czuję . Kocham innego . Zrozum . Mimo, że spędziłam z Toba noc to nic nie znaczy . Nie mam zamiaru tego ciągnąć . Chcę pokazać osobie, którą kocham, że jednak na niej mi zależy . Sajonara kolo .

Nie myliłam się . następnego dnia... teksty

ogarnij.too dodano: 11 września 2011

Nie myliłam się . następnego dnia umówiliśmy się na spotkanie . bałam się . bałam, że wszystko wróci . nie ogarnęła bym tego wszystkiego . zaczęło się w miarę dobrze . oblana piwem . kit . twój łancuszek, który mi ofiarujesz . ale pamiętaj . masz dziewczynę . ja tak nie potrafię ; (

Twoje urodziny . po wysłaniu ci... teksty

ogarnij.too dodano: 11 września 2011

Twoje urodziny . po wysłaniu ci sms'a z życzeniami czułam, że wszystko się zmieni .

ko.cham .. w tych czasach słychać... teksty

ogarnij.too dodano: 12 sierpnia 2011

ko.cham .. w tych czasach słychać tylko to po kropce .

W sobotę byłam na imprezie . pełen... teksty

ogarnij.too dodano: 11 sierpnia 2011

W sobotę byłam na imprezie . pełen lajcik . musiałam na trzeźwo siedzieć bo byłam kierowcą . tak, wrobiono mnie . mój chłopak najebał się w trzy dupy . byłam wściekła, koledzy prosili mnie żebym dała spokój .. że i tak rzado pije i niedługo wyjeżdża to żebym mu dała poczuć polskie klimaty . dobra, dałam spokój i bawiłam się jak inni . tańcząc z koleżankami w kółeczku, kątem oka zauważyłam, że pare lasek podchodzi do mojego chłopaka i coś zagadują i nagle zaczęły go gdzieś ciągnąć, a że był nachlany nie stawiał oporów . byłam w szoku . szybko wyszłam i płakałam w samochodzie . miałam z nim już zaplanowaną przyszłość i okazało się, że to zwykły dupek . płacząc tak złapał mnie ktoś za ramię i powiedział 'kocham tylko Ciebie skarbie' . leżał z tyłu na siedzeniu mówiąc, że olał je i tylko wykorzystał żeby mu pomogły dojść do samochodu bo widział, że jestem zła i nie chciał mi psuć jeszcze bardziej nerwów prosząc mnie o pomoc z dojściem . dziękuję .

Widocznie tak być musi ... nigdy... teksty

ogarnij.too dodano: 11 sierpnia 2011

Widocznie tak być musi ... nigdy już nie wróci .

http:  www.zdradzila.pl?id=m4fjj9... teksty

ogarnij.too dodano: 18 lipca 2011

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV