głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
o_fuck z takimi jak ja się nie zadziera ba. na takie jak ja się nawet nie patrzy . zwłaszcza jak się jest takim jebanym łamaczem lodowych serc lamusie. Nauczyłeś mnie.

o_fuck

o_fuck.moblo.pl
z takimi jak ja się nie zadziera ba. na takie jak ja się nawet nie patrzy . zwłaszcza jak się jest takim jebanym łamaczem lodowych serc lamusie. Nauczyłeś mnie. wiele
z takimi jak ja się nie zadziera... teksty

o_fuck dodano: 1 luty 2012

z takimi jak ja się nie zadziera, ba. na takie jak ja się nawet nie patrzy . zwłaszcza jak się jest takim jebanym łamaczem lodowych serc lamusie. Nauczyłeś mnie. wiele mnie nauczyłeś.. Zmieniłeś się? hahahahahaha. zabawne.. Ty się nie umiesz zmienić. Ty umiesz założyć niewidzialną maskę która pozwala dostrzec mi w Tobie cudownego chłopaka , teraz.. teraz Ty mnie w chuj kochasz..? BYło się wcześniej zastanowić.. bo teraz to jest za późno śmieciu. Niszcze Cię! Gardzę Tobą! Wyjdź.. bo z serca już wyszedłeś, a w pokoju nadal zajeżdża mi skurwielem.

ak ? Dobra śmieciu sam chciałeś..... teksty

o_fuck dodano: 1 luty 2012

ak ? Dobra śmieciu sam chciałeś.. To teraz usiądź wygodnie i zobacz jak zrobie z Twojego teatralne , dramatyczne przedstawienie.. W sercu będziesz miał taki burdel ,że nie będziesz wiedział od czego zacząć .. Uczucia? Stary jakie uczucia, Ty nie masz uczuć.. Ty masz czerwoną lampkę która zapala się gdy widać że mogę odejść na dobre, to ona sprawia ,że Twój mózg zajmuje wkońcu prawidłowe partie ciała i zaczynasz myśleć głową a nie chujem. ale ona za jakiś czas znika.. jak jest dobrze.. tak jest normalnie, ale teraz ? śmieciu zrobiłam w niej zwarcie , zwariujesz.. będziesz na pograniczu choroby psychicznej i obłędu .. będziesz pragnął mojego ciepła, nawet głupie spojrzenie na mnie będzie karmić Twoje złudne oczekiwania .. Myślisz że bedziemy razem? Nie.. Teraz to gra. Moja gra. Twoja już była. dawno.. jak Cię kochałam... bo co? bo biedny chłopczyk wiedział ze będę mimo wszystko? Nie skurwielu , przeliczyłeś się. Ja? Zimna suka? To za mało:D nie wiesz co mówisz, z takimi jak ja się nie za

Codziennie budzę się piękniejsza... teksty

o_fuck dodano: 1 luty 2012

Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już kurwa przesadziłam. xD

czasami ludzie muszą wypłakać... teksty

o_fuck dodano: 1 luty 2012

czasami ludzie muszą wypłakać wszystkie łzy, by zrobić miejsce dla samego uśmiechu.

znacie ten żart? wyciągasz... teksty

o_fuck dodano: 1 luty 2012

znacie ten żart? wyciągasz słuchawki i nie są splątane?

Jeśli jesteś głodyny   jesz.... teksty

o_fuck dodano: 1 luty 2012

Jeśli jesteś głodyny - jesz. Zmęczony - śpisz. Zakochany - ...no to masz przejebane.

   teksty o_fuck dodał komentarz: ;* do wpisu 1 luty 2012
Kto wykupi plusika?     teksty

o_fuck dodano: 1 luty 2012

Kto wykupi plusika? ;)

I co? Poczułeś się męski bawiąc... teksty

o_fuck dodano: 31 stycznia 2012

I co? Poczułeś się męski bawiąc się moimi uczuciami? ;d

   teksty o_fuck dodał komentarz: ;* do wpisu 31 stycznia 2012
Gdybym była choć odrobinę... teksty

o_fuck dodano: 31 stycznia 2012

Gdybym była choć odrobinę odważniejsza. gdybym podeszła i po prostu Cię przytuliła. przecież nie mam do stracenia nic, oprócz dumy.

mamooooooo. !   o cześć kochanie... teksty

o_fuck dodano: 31 stycznia 2012

mamooooooo. ! - o cześć kochanie, co masz w łapce.? - mamoooo.! mówiłam żebyś nie mówiła do mnie jak do małego dziecka . - okej stara, nie sraj się , tylko kurwa mów co trzymasz w garści ziom - zagrożenie z geografii - osz w mordę konfidenta, tylko jedno .? jest dobrze stara , jooł.! - mamo .? wiesz, dziwna jesteś .? - spoko lokoo, nie pierdol tylko poprawiaj stara .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV