głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nooaleedlaczegoxd Powiedział że napisze że... Że? Że kocha. Ale on nie kocha. Kocha ale nie mnie. Napierdalasz kłamstwami lepiej niż Eminem wersami. Kolejny melanż kolejne picie

nooaleedlaczegoxd

nooaleedlaczegoxd.moblo.pl
Powiedział że napisze że... Że? Że kocha. Ale on nie kocha. Kocha ale nie mnie.
  Powiedział  że napisze  że...... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

- Powiedział, że napisze, że... - Że? - Że kocha. - Ale on nie kocha. - Kocha, ale nie mnie.

Napierdalasz kłamstwami lepiej... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Napierdalasz kłamstwami lepiej, niż Eminem wersami.

Kolejny melanż  kolejne picie do... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Kolejny melanż, kolejne picie do nieprzytomności, w tle telefon od mamy jak się bawię i nieszczera obietnica, że nie będe pić, znowu zaczynam życie, które mnie wykończy. Wróciłam do tego, mimo, iż broniłam się przed tym cholernie. Xnów jest pięknie, gdy pijesz, a świat wydaje się tak prosty do ogarnięcia. i ponownie wrócę rano do domu kłamiąc im prosto w oczy i mówiąc: `Tak, popcorn był za słony, ale film się spisał.`

Kochałam go za to  za co inni go... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Kochałam go za to, za co inni go nienawidzili. Byłam w stanie zaakceptować każdą jego wadę. Lubiłam gdy opowiadał mi o naszej, wspólnej przyszłości, czułam się wtedy taka ważna dla niego, miałam wrażenie, że mnie nigdy nie zostawi. Lubiłam jak całował lub przytulał z zaskoczenia. Lubiłam siedzenie z nim na ławce, gadanie o wszystkim i o niczym, nawet milczenie było ciekawe. Lubiłam pisać z nim godzinami - nadal mi tego brakuje. Lubiłam te jego długie pożegnania, miłe słówka, esy z samego rana i na dobranoc. Brakuje mi tego wszystkiego, pomimo, że czasem mieliśmy gorsze dni, pomimo, że czasem mnie okłamał lub zawiódł. Nikt nie jest idealny, ale on dla mnie był, pomimo wielu wad.

Właściwie to co mam Ci teraz... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Właściwie to co mam Ci teraz powiedzieć? Że nie daję sobie rady. Że wszystko mnie przerosło. I choć starałam się, żeby było dobrze, tak nie jest. Raczej też już nie będzie. Walczyłam i przegrałam. Teraz to tylko kwestia czasu. Szara egzystencja. Już nie dostrzegam szczęścia w prostych rzeczach. Jeszcze udaję. Ale i tak pogodziłam się już z porażką. Nie martw się o mnie. Przecież ja zawsze sobie jakoś daję radę, czyż nie? No właśnie. Tak więc: U mnie wszystko w porządku.

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Przy pierwszym kieliszku opowiem Ci jakie ma oczy. Po drugim, będę wtajemniczać Cię w jego niesamowite cechy. Po trzecim, będę przez łzy opowiadała Ci jak bardzo mnie ranił. Po czwartym będę skakała wykrzykując jego imię. Po piątym wejdę na dach i zacznę krzyczeć, że go kocham. Po szóstym zadzwonię i opowiem mu, jak bardzo boli jego nieobecność i jak bardzo żałuję, że nie ma go przy mnie i nie widzi, jak po wypiciu siódmego i ósmego kieliszka staję na krawędzi dachu i daję krok do przodu.

Oddaj mi to zranione serce  które... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Oddaj mi to zranione serce, które skradłeś tamtej nocy. Oddaj moje usta, które przez przypadek zostały na Twoich podczas ostatniego pocałunku. Oddaj mój rozum, który zniknął, gdy ciągle o Tobie myślałam.

Nie obiecam Ci  że będę czekała... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Nie obiecam Ci, że będę czekała zawsze. Pewnie nie będę. Znajdę sobie kogoś, chociażby na złość Tobie. Pewnie nie będzie miał, aż tak przenikliwych oczu, ale może pomoże zapomnieć.

Któregoś dnia przyjdziesz i powiesz... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Któregoś dnia przyjdziesz i powiesz, że się zmieniłam, ja wybuchnę Ci śmiechem w twarz i odpowiem, że po prostu nie jestem już Twoja.

Boję się wiecznej samotności. Nie... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Boję się wiecznej samotności. Nie dlatego, że ktoś nie będzie mnie chciał, tego się nie obawiam. Obawiam się tego, że nie będę w stanie pokochać kogoś na tyle mocno, by związać się z nim tak na zawsze, do końca swoich dni.

Nie wiedziała jak to wytłumaczyć.... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Nie wiedziała jak to wytłumaczyć. Podczas dnia, w świetle słonecznym tryskała energią, zarażała śmiechem. To ona pocieszała innych, mówiła, że będzie dobrze. A gdy tylko słońce chowało się za horyzont, chęć do życia gasła. Radość wypalała się. Mina stopniowo smutniała. I nie tylko mina, bowiem cała jej dusza płakała, coś żałośnie w niej krzyczało.

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię... teksty

nooaleedlaczegoxd dodano: 3 kwietnia 2012

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. Jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własność. Jak każde słowo wypowiedziane z Twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. Jak chciałam być najlepsza, doskonale dobra dla Ciebie. Opowiem Ci to wtedy, gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w Twoją stronę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV