głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noniegadaj nie wiesz że rany po szczęściu a nie te po smutku goją się dłużej intensywniej i o wiele boleśniej. nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ciężko oddycha się z poł

noniegadaj

noniegadaj.moblo.pl
nie wiesz że rany po szczęściu a nie te po smutku goją się dłużej intensywniej i o wiele boleśniej. nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ciężko oddycha się z połówką se
nie wiesz że rany po szczęściu a... teksty

noniegadaj dodano: 22 września 2012

nie wiesz, że rany po szczęściu a nie te po smutku goją się dłużej, intensywniej i o wiele boleśniej. nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ciężko oddycha się z połówką serca. nie patrzysz na każdą z otaczających Cię twarzy, wyszukując prymitywnie tylko jednej. każde przytulenie, starasz się porównać do tego jednego, ale nawet to najbardziej przesączone sympatią nie jest w stanie mu dorównać. powtarzasz jak mantrę jedno imię z nadzieją, że w końcu ktoś na nie zareaguje. nie łudzisz się przesiąknięta naiwnością, że twój ktoś pojawi się obok, kiedy w nocy krzyczysz że boisz się spać sama, a pluszak nie jest wystarczającym towarzyszem. więc proszę, nie mów mi że wiesz jak się czuję.

Suka  mocna tylko anonimowo... teksty

noniegadaj dodano: 22 września 2012

Suka , mocna tylko anonimowo , ewentualnie przez gadu gadu , lecz na solo wyjść nie chciała , szkoda..

 Chcesz znać prawdę?  spytała... teksty

noniegadaj dodano: 22 września 2012

- Chcesz znać prawdę? - spytała, nie czekając na odpowiedź. - Usiłuję jakoś przetrwać dzień, zachowując dość siły, by stawić czoło następnemu.

Najgorszy czas w życiu to czas... teksty

noniegadaj dodano: 22 września 2012

Najgorszy czas w życiu, to czas przeszły niedokonany.

szczęście jest wtedy gdy czytając... teksty

noniegadaj dodano: 22 września 2012

szczęście jest wtedy, gdy czytając wiadomość idiotycznie śmiejesz się do siebie. gdy banan wyskakuje Ci na twarzy na widok pewnej osoby. gdy będąc w jej towarzystwie czujesz się swobodnie. gdy masz komu się wygadać i wyżalić z pewnością, że to będzie trwać zawsze.

pamiętaj słowa matki i weź ich nie... teksty

noniegadaj dodano: 22 września 2012

pamiętaj słowa matki i weź ich nie lekceważ. Ja wrogom podziękuję, gdy przyjdzie czas na rewanż. ~Chada

stał się najważniejszą osobą w... teksty

noniegadaj dodano: 22 września 2012

stał się najważniejszą osobą w moim skomplikowanym życiu. chłopakiem, przyjacielem, kumpelą od zwierzeń, wszystkim w jednym. tak bywa, gdy 'przyjaciele' pokazują swoją drugą stronę i nie chcesz mieć z nimi już nic wspólnego. dobrze jest mieć jedną, ale za to prawdziwą osobę przy sobie, a tymbardziej, kiedy jesteś pewna, że niczego nie udaje i nie zawiedziesz się na niej.

Powoli zaczyna boleć mnie to że... teksty

noniegadaj dodano: 22 września 2012

Powoli zaczyna boleć mnie to, że leprzymi okazują sie być Ci poznani przez przypadek, czy też właśnie na portalu takim jak ten. A przyjaciel od serca, od dziecka za którego oddałbyś życie ma cie poprostu w czterech literach

Każdy powinien mieć kogoś  z kim... teksty

noniegadaj dodano: 21 września 2012

Każdy powinien mieć kogoś , z kim mógłby szczerze pomówić,bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny,czasami czuje się bardzo samotny .

masz coś do powiedzenia zamknij... teksty

noniegadaj dodano: 20 września 2012

masz coś do powiedzenia, zamknij ryj! i tak nikt nie posłucha, żyjesz w kraju, w którym ciężko jest żyć, a co drugi tu chce Ciebie ruchać.

Co ranek wstaję siadam na brzegu... teksty

noniegadaj dodano: 20 września 2012

Co ranek wstaję, siadam na brzegu łózka patrze w ścianę, naprzeciwko i mówię do siebie - ogarnij się, on nie jest tego wart.

cham . prostak . idiota . i co z tego... teksty

noniegadaj dodano: 20 września 2012

cham . prostak . idiota . i co z tego ? skoro dla niej jest wszystkim ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV