głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noniegadaj Nie daj po sobie poznać ze to przez niego rozpierdala Ci się życie. Hipokryzja seks słodkie kłamstwa narkotyki kurwy i chyba to jest nasz świat. Zamknij się nie

noniegadaj

noniegadaj.moblo.pl
Nie daj po sobie poznać ze to przez niego rozpierdala Ci się życie.
Nie daj po sobie poznać  ze to przez... teksty

noniegadaj dodano: 9 marca 2013

Nie daj po sobie poznać, ze to przez niego rozpierdala Ci się życie.

Hipokryzja  seks  słodkie kłamstwa... teksty

noniegadaj dodano: 9 marca 2013

Hipokryzja, seks, słodkie kłamstwa, narkotyki, kurwy i chyba to jest nasz świat.

Zamknij się  nie marnuj słów.... teksty

noniegadaj dodano: 9 marca 2013

Zamknij się, nie marnuj słów. Jestem Twoja znów.

Kocham Cię bardziej niż ktokolwiek... teksty

noniegadaj dodano: 9 marca 2013

Kocham Cię bardziej niż ktokolwiek kiedykolwiek kogokolwiek kochał..

Chwila zawahania . Szybkim tempem... teksty

noniegadaj dodano: 9 marca 2013

Chwila zawahania . Szybkim tempem myśli przelatują przez głowę. Masa obrazów z życia i głosy. Prawie się rozmyśliłam . Siadam na podłodze biorę Cię do ręki, ciało przelatuje delikatny dreszczyk . Jeszcze kilka minut i uwolnię się, będzie po wszystkim, będzie lepiej. Przejeżdżam po wewnętrznej stronie ręki, przyciskając Cię. Odruchowo wycofuję rękę . Uspokajam oddech i trzęsące się ręce . Tykanie zegarka, wiejący wiatr, krople deszczu uderzające o szybę, szybkie, płytkie oddechy – jedyne słyszalne dźwięki . Staram się utrzymać spokój . Jedno, drugie, dziesiąte , piętnaste, dwudzieste trzecie. Głowa robi się coraz cięższa, zawrót głowy.Upadam , uderzając głową o ścianę. Uspokajająca ciemność . Cudowna ciemność. Powolne umieranie.

Jestem sama w domu   słychać kroki... teksty

noniegadaj dodano: 9 marca 2013

Jestem sama w domu , słychać kroki moich nagich stóp zmierzających do lustra .Na chwilę zamykam oczy, moje serce zaczyn coraz szybciej bić. Staję przed nim w samej bieliźnie. Analizuję każdy milimetr swojego ciała niczym skaner . Co widzę ? Tu tłuszcz, za grube uda, odstający brzuch, za duży nos, grube ręce, bandaże na nadgarstkach . Podsumowując - Mała, gruba suka.

Tak.. mówiłam  ze nie będę... teksty

noniegadaj dodano: 9 marca 2013

Tak.. mówiłam, ze nie będę niczego już w życiu żałowała, ze w końcu się ogarnę i będę cieszyła się wspomnieniami, które zostają. kłamałam.. Żałuję, ze Cie poznałam. żałuję, ze nie odwróciłam głowy, gdy Cie zobaczyłam, ze porostu nie odeszłam od Ciebie, gdy byleś blisko mnie. żałuję, ze wszystko zaczęło się od nowa, ze pozwoliłam żebyś znów pojawił się w moim życiu. tak - ŻAŁUJĘ każdej spędzonej z Tobą chwili. Żałuję wszystkich tych wspomnień, które są teraz i które będą cały czas. Żałuję, ze pozwoliłam sobie uwierzyć w Twoje słowa, choć wiedziałam, ze będą kłamstwem. Żałuję, ze najzwyczajniej w świecie Ci zaufałam. Ten jeden jedyny raz chciałabym wykreślić Cie z pamięci, nie znać Cie, nie pamiętać Twojej twarzy i Twojego uśmiechu. chciałbym zapomnieć o Tobie i o wszystkim co było. O każdej spędzonej z Tobą chwili, chciałabym żeby nigdy Cie nie było.

mam do niego pretensje   że z dnia... teksty

noniegadaj dodano: 9 marca 2013

mam do niego pretensje , że z dnia na dzień zerwał kontakt wiedząc o tym jak cholernie mocno go kocham . pobawił się mną i rzucił w kąt zapominając . ciężko jest mi z tym , że straciłam jedyną osobę na której mi zależało , jedyną osobę która była mi tak bliska . przecież mieliśmy plany wobec siebie , mieliśmy być szczęśliwi , nasza miłość miała przetrwać wszystko . przez niego każdego wieczoru wylewam litry łez krzycząc z bólu i waląc rękami o ścianę . nie pamiętam kiedy przespałam całą noc nie tłumiąc płaczu w poduszkę . niszczy mnie.. dokładnie tak samo jak chemioterapia niszczy raka . wyżera mnie od środka jak jakaś żrąca substancja. ale wiesz co jest w tym najdziwniejsze? to , że gdyby teraz przyszedł i chciał wrócić przyjęłabym go zapominając o wszystkim co mi zrobił. a wiesz czemu? bo ja go po prostu kocham..

czemu dziś jestem tak niemiła? bo... teksty

noniegadaj dodano: 8 marca 2013

czemu dziś jestem tak niemiła? bo wyczerpał mi się pakiet dobrego wychowania, więc spierdalaj i mnie więcej nie wkurwiaj.

jasne że pamiętamy :D teksty noniegadaj dodał komentarz: jasne że pamiętamy :D do wpisu 8 marca 2013
zapomniałeś. to nic. będę... teksty

noniegadaj dodano: 8 marca 2013

zapomniałeś. to nic. będę pamiętała za nas oboje.

wyglądasz ślicznie  gdy oblizujesz... teksty

noniegadaj dodano: 8 marca 2013

wyglądasz ślicznie, gdy oblizujesz usta. dziś nasze cyfry to dziewiątka i szóstka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV