głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
noniegadaj to nic osobistego . po prostu jesteśmy od ciebie lepsi . król Julian . i pytasz dlaczego oni nie pamiętają nie cierpią i nie wspominają ? jasne że pamiętają że

noniegadaj

noniegadaj.moblo.pl
to nic osobistego . po prostu jesteśmy od ciebie lepsi . król Julian .
to nic osobistego . po prostu... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

to nic osobistego . po prostu jesteśmy od ciebie lepsi . / król Julian .

i pytasz dlaczego oni nie pamiętają... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

i pytasz dlaczego oni nie pamiętają , nie cierpią i nie wspominają ? jasne , że pamiętają , że cierpią , jasne , że wspominają . tylko wiesz ? oni robią to po swojemu . po cichu . wstydzą się uczuć , nie chcą by ktokolwiek wiedział , że przeżywają rozstanie , bo przecież to im od dziecka wbijano do głowy , że chłopaki nie płaczą , a nie nam . to oni myślą , że wiedzą wszystko i że powinni być twardzi , boją się , że nawalą i zawiodą wszystkich wokół .

Włosy w kucyk. Wygodny luźny... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

Włosy w kucyk. Wygodny luźny sweter. Obcisłe rurki. Wysokie koturny. Szal obwinięty wokół szyi. Na dłoniach rękawiczki. Ciepła kurtka. Głęboki wdech: "Dam radę." Wychodzę. Znikam na kilka godzin. Nie ma mnie dla nikogo. Bez wyjątków. Staję się ulotną mgłą unoszącą się gdzieś nad uśpionym miastem, będąc sam na sam z plątaniną własnych myśli .

Popatrz na mnie.Na moje... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

Popatrz na mnie.Na moje ciało.Straciłam dawne kształty.Zgubiłam dawną wagę.Stojąc przed lustrem widzę wystające kości. Osłabłam. Spójrz wyżej. Widzisz te wystające kości policzkowe? Zniknęły moje dołeczki, które tak kochałeś.Popatrz na usta.Wargi już dawno przestały układać się w uśmiech. Już nie są delikatne.Popękały.Są po przygryzane do krwi. Z bólu. Tego wewnętrznego. Zerknij w oczy. One straciły swój blask.Już nie są takie wyraźne.Zieleń powolutku zanika. Na jej miejsce wkracza szarość. Kolor beznadziei.Co z włosami? Splecione byle jak. Byleby tylko nie przeszkadzały mi. Paznokcie?Popękały. Od drapania w podłogę,gdy z bezsilności leżałam na posadzce. Podrapane dłonie. To od uderzeń pięściami w ścianę. Było to w atakach złości. Nie czułam bólu.Tam,na ścianie w salonie są jeszcze ślady krwi. Są urazy wewnętrzne, których nie widzę. Ale one są. Codziennie wypalam paczkę papierosów. Niekiedy dwie. Płuca długo tego nie wytrzymają. Widzisz co ze mną zrobiła Twoja śmierć? Ona mnie niszczy.

 Kocham Cię. Cholera jasna  zrozum.... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

-Kocham Cię. Cholera jasna, zrozum. Jesteś dla mnie wszystkim. Tak, wszystkim. Moim codziennym szczęściem, które wywołuje na mojej twarzy uśmiech i blask źrenic. Każdy Twój uśmiech powoduje, że moje kąciki ust unoszą się ku górze, także malując się w uśmiech. Ona dla mnie nic nie znaczyła. To był błąd. Chcę Ciebie. Tylko i wyłącznie. Nie rób mi tego i nie odchodź. Słyszysz mnie? Powiedz coś. Dziewczyno, obudź się. Rozumiesz co do Ciebie mówię? -Skończyłeś? To możesz iść. -Naprawdę już nic dla Ciebie nie znaczę? A to wszystko co było między Nami? Kompletnie nic? -Człowieku. O czym Ty do mnie mówisz? Skreśliłeś mnie na początku. Teraz ja skreślam Ciebie. Odejdź. Zniknij. -Nie mogę. -Musisz..

No to spadamy Na Halówkę   3 ! z... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

No to spadamy Na Halówkę < 3 ! z Debilami ; D / noniegadaj

Ciekawe o czym myślisz  idąc spać. teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

Ciekawe o czym myślisz, idąc spać.

http:  www.youtube.com... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

http://www.youtube.com/watch?v=d9NF2edxy-M&feature=player_embedded - Dziwi mnie jedno! Jak można grać tak na gitarze ? ;D Dobra, jeszcze jedno mnie dziwi! Jak można tak śpiewać ? ;D Kocham To ♥!

Totalnie zawładnąłeś nad moim... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

Totalnie zawładnąłeś nad moim ciałem. Zapanowałeś nad duszą. Pokierowałeś sercem. A nie, nie. Ty Nim się pobawiłeś, a później rzuciłeś w kąt. Ot tak, bez zbędnych czułości.

  Poszłabym z Tobą nawet na koniec... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

- Poszłabym z Tobą nawet na koniec świata! - I nie bałabyś się tak zostawić wszystkiego? - Wszystko miałabym przy sobie.♥

skurwysynów wykańczam precyzyjnie. teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

skurwysynów wykańczam precyzyjnie.

wycofuje się z tego pieprzonego... teksty

noniegadaj dodano: 19 luty 2012

wycofuje się z tego pieprzonego teatrzyku. / noniegadaj

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV