głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nincompoop W zwątpieniu i w pewności smutku i radości czekając na to co nie przyszło nauczysz się godności. Bo choć cierpienie zawsze jest nie w porę ubiera szczęście w p

nincompoop

nincompoop.moblo.pl
W zwątpieniu i w pewności smutku i radości czekając na to co nie przyszło nauczysz się godności. Bo choć cierpienie zawsze jest nie w porę ubiera s
 W zwątpieniu i w pewności... teksty

nincompoop dodano: 13 luty 2012

"W zwątpieniu i w pewności, smutku i radości, czekając na to, co nie przyszło, nauczysz się godności. Bo choć cierpienie zawsze jest nie w porę - ubiera szczęście w pokorę…"

 Pokora jest matką zaufania.  teksty

nincompoop dodano: 13 luty 2012

"Pokora jest matką zaufania."

 Są takie chwile i niebo się... teksty

nincompoop dodano: 13 luty 2012

"Są takie chwile i niebo się otwiera, gdy dobrem malujesz uśmiech na twarzy drugiego człowieka. "

 Istotą wolności jest wierność... teksty

nincompoop dodano: 13 luty 2012

"Istotą wolności jest wierność wyborom."

 Czuć jeszcze zapach ciała w... teksty

nincompoop dodano: 13 luty 2012

"Czuć jeszcze zapach ciała w pościeli, co usypia i budzi każdego dnia raniąc wspomnieniem. I ślad na palcu po pierścionku i puste miejsce przy stole na nowo kłuje serce. Niekiedy nawet łza ukradkiem przemknie po policzku, by utwierdzać w przekonaniu, że miłości nie da się przeczekać."

 Problem w zrozumieniu Boga polega na... teksty

nincompoop dodano: 13 luty 2012

"Problem w zrozumieniu Boga polega na tym, że On jest zawsze i wszędzie, a my tylko tu i teraz. "

tak jak woda oczyszcza ciało  tak... teksty

nincompoop dodano: 9 luty 2012

tak jak woda oczyszcza ciało, tak łzy oczyszczają duszę.

   Jak nazywają się te palce  ten i... teksty

nincompoop dodano: 7 luty 2012

"- Jak nazywają się te palce, ten i ten, i ten? - Te palce to kciuk, wskazujący, środkowy, serdeczny, w lewej ręce to spod serdecznego palca idzie żyła prosto do serca. Dlatego się nosi pierścionek zaręczynowy... - Mogę dotknąć twojego serdecznego palca? To tak jakbym dotykał twojego serca. - Nie wiem... - Chciałbym dotknąć, ale nie zrobię nic bez twojego pozwolenia. Proszę. - Tak... Możesz... - Czujesz? Dotykam twojego serca. - Jakie są twoje ręce? - Jak obejmują i przytulają? Są wtedy ciepłe. - Czy mogę potrzymać twoją dłoń? Może razem będą cieplejsze, zrobimy tak? Czujesz? Razem są cieplejsze..."

 Pewnego razu słyszałem jak... teksty

nincompoop dodano: 7 luty 2012

"Pewnego razu słyszałem jak dziewczyna w autobusie wyznała swojej przyjaciółce, że pewien facet wdarł się do jej serca. Uderzyło mnie to określenie - człowiek potrafi się tak bardzo zatracić w miłości, że ukochana osoba staje się na zawsze cząstką jego samego. Odrazu przed oczami stanął mi taki oto obraz: jakaś ciepła materia rozlewa się po sercu, a potem trafia do krwioobiegu i rozprzestrzenia się po całym ciele - aż po czubki palców. Ta dziewczyna z autobusu powiedziała, że nie może przestać myśleć o tym mężczyźnie. Że bylaby zupełnie innym człowiekiem, gdyby nie miała szczęścia go poznać. Powiedziała "wdarł się do mojego serca". To dało mi wiele do myślenia."

 Wszystko w twoich rękach. Dlatego... teksty

nincompoop dodano: 7 luty 2012

"Wszystko w twoich rękach. Dlatego jest ci tak ciężko… "

 Znajdź w życiu taką drogę... teksty

nincompoop dodano: 5 luty 2012

"Znajdź w życiu taką drogę , której będziesz pewny, tak pewny że nie opuścisz jej nawet jeśli momentami będzie nie do zniesienia"

 To  co widzisz  nie zawsze jest... teksty

nincompoop dodano: 3 luty 2012

"To, co widzisz, nie zawsze jest prawdą. Spoglądamy na jedno, widzimy drugie. Dlaczego? Jeśli chodzi o marmurowy posąg, mamy do czynienia ze zmianą perspektywy, złudzeniem optycznym. Ale jeśli chodzi o ludzi, sprawa staje się bardziej skomplikowana. Ludzie pokazują tylko to, co chcą, a przynajmniej próbują. A nawet gdy niechcący zdradzają, co może się kryć pod maską, często sami nie chcemy tego zauważyć. Widzimy innych zawsze przez pryzmat własnych uprzedzeń, nadziei i lęków. A czasami […] widzimy w nich siebie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV