głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niezaapominajka Mój zwierzęcy głód próbowałam okiełznać różnymi środkami na zmniejszenie apetytu. Podkradałam je zawsze ciotce Gerdzie. Miała tak dużo tabletek że nigdy nie zau

niezaapominajka

niezaapominajka.moblo.pl
Mój zwierzęcy głód próbowałam okiełznać różnymi środkami na zmniejszenie apetytu. Podkradałam je zawsze ciotce Gerdzie. Miała tak dużo tabletek że nigdy nie zauważyła
Mój zwierzęcy głód próbowałam... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Mój zwierzęcy głód próbowałam okiełznać różnymi środkami na zmniejszenie apetytu. Podkradałam je zawsze ciotce Gerdzie. Miała tak dużo tabletek, że nigdy nie zauważyła, że czegoś brakuje.

Kto chce być pięknym i szczupłym... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Kto chce być pięknym i szczupłym, musi cierpieć.

Kupiła bilet. Kiedy światła... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Kupiła bilet. Kiedy światła pociągu ukazały się w tunelu, skoczyła.

Słuchaj szeptów które wirują... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Słuchaj szeptów które wirują nocami w twojej głowie i nazywają cię brzydką i grubą głupią suką i dziwką i tym najgorszym przezwiskiem 'rozczarowanie'. Rzygaj i głodź się, tnij się i pij, bo nie chcesz się tak czuć. Rzygaj i głodź się, tnij się i pij, bo potrzebujesz znieczulenia, a to działa. Przez chwile. A potem znieczulenie zmienia się w truciznę, ale jest już za późno, bo teraz sama je sobie wstrzykujesz, prosto w swoją dusze. Gnijesz od środka i nie możesz tego powstrzymać. Spójrz w lustro i zobacz ducha. Słuchaj, jak każde uderzenie twego serca krzyczy, że wszystko, dosłownie wszystko jest z tobą nie tak. 'Dlaczego?' to złe pytanie. Zapytaj 'Dlaczego nie?'

Nigdy nie przyszło mi do głowy  że... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Nigdy nie przyszło mi do głowy, że galeria kiedykolwiek może być zamknięta. Galeria jest zawsze, jak mleko w lodówce czy Bóg.

Lepiej się nie odzywać. Zamknąć... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Lepiej się nie odzywać. Zamknąć buzię, stulić pysk, ani mru-mru. Całe to gadanie w telewizji o sztuce porozumiewania się i wyrażaniu uczuć to bujda. Nikogo tak naprawdę nie obchodzi, co masz do powiedzenia.

Wiedziałam  jak ciężko jest być... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Wiedziałam, jak ciężko jest być córką ludzi, którzy cię nie dostrzegają, nawet jeśli stoisz przed nimi i tupiesz nogą.

Nie mogłam jeść  i to nie z obawy... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Nie mogłam jeść, i to nie z obawy przed utyciem, ale dlatego że dusił mnie ten chory, smutny świat. Wypełniał mnie i nie pozostawiał miejsca na jedzenie.

Oddycham powoli. Jedzenie to życie.... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Oddycham powoli. Jedzenie to życie. Wydech, kolejny wdech. Jedzenie to życie. I na tym polega problem. Gdy żyjesz, ludzie mogą cię krzywdzić. Łatwiej jest zwinąć się w kłębek w klatce z kości albo w zaspie zagubienia. Łatwiej jest wszystkich wykluczyć.

  Jak by to wyglądało? Nie jesteś... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

- Jak by to wyglądało? Nie jesteś chuda. Jesteś jak wypchany ropą wieloryb. Twoja matka żałuje, że nie oddała cię do adopcji. Twój ojciec w skrytości ducha sądzi, że tak naprawdę nie jesteś jego córką. Ludzie śmieją się na widok twojego trzęsącego się tłuszczu. Jesteś brzydka. Jesteś głupia. Jesteś nudna. Jedyna rzecz, w której jesteś dobra to głodzenie się, ale nawet tego nie potrafisz doprowadzić do końca. Jesteś beznadziejna. - Puszcza do mnie oko. - I dlatego cię kocham. Pospiesz się, dobrze?

Wyciągam z wody dłoń. Jest jak... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Wyciągam z wody dłoń. Jest jak kłoda. Gdy wkładam ją do wody, staje się jeszcze większa. Ludzie widzą kłodę i nazywają ją gałązką. Krzyczą na mnie, bo nie potrafię zobaczyć tego, co widzą oni. Nikt nie umie mi wyjaśnić, dlaczego moje oczy działają inaczej niż ich.

Nie powinnam. Nie mogę. Nie... teksty

niezaapominajka dodano: 26 czerwca 2013

Nie powinnam. Nie mogę. Nie zasługuję na to. Jestem gruba i brzydzę się sobą. I tak zajmuję za dużo miejsca. Jestem brzydką, paskudną hipokrytką. Jestem utrapieniem. Jestem marnotrawstwem. Chcę zasnąć i nigdy się nie obudzić, ale nie chcę umierać. Chcę jeść tak jak każdy normalny człowiek, ale muszę widzieć swoje kości, bo inaczej znienawidzę siebie jeszcze bardziej, a wtedy wytnę sobie serce albo wezmę wszystkie tabletki świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV