głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niezaapominajka Kiedy odejdziesz pamiętaj o mnie. Pamiętaj o nas i o tym czym byliśmy. Widziałam jak płaczesz widziałam jak się śmiejesz. Obserwowałam Cię śpiącego przez chwilę

niezaapominajka

niezaapominajka.moblo.pl
Kiedy odejdziesz pamiętaj o mnie. Pamiętaj o nas i o tym czym byliśmy. Widziałam jak płaczesz widziałam jak się śmiejesz. Obserwowałam Cię śpiącego przez chwilę. Mog
Kiedy odejdziesz  pamiętaj o mnie.... teksty

niezaapominajka dodano: 23 luty 2013

Kiedy odejdziesz, pamiętaj o mnie. Pamiętaj o nas i o tym, czym byliśmy. Widziałam jak płaczesz, widziałam jak się śmiejesz. Obserwowałam Cię śpiącego przez chwilę. Mogłabym być matką Twojego dziecka. Mogłabym spędzić z Tobą życie. Znam Twoje lęki, Ty znasz moje. Mieliśmy wątpliwości, ale teraz jest dobrze. I kocham Cię, przysięgam, że to prawda. Nie potrafię żyć bez Ciebie.

Chcę  żebyś tu był. Chcę... teksty

niezaapominajka dodano: 23 luty 2013

Chcę, żebyś tu był. Chcę, żebyś mówił do mnie, nieważne co, po prostu, żebyś mówił. Chcę Ciebie, z każdą wadą, z każdą chorobą, ze wszystkim. Chcę Ciebie takiego, jakim jesteś. Chcę patrzeć na Twoje zmrużone oczy, za każdym razem, kiedy się uśmiechasz... Chcę trzymać Cię za rękę i szeptać na ucho, że Cię kocham, bez świadomości, że kogoś masz, że zaraz do niej pójdziesz. Chcę, żebyś mówił mi, że uwielbiasz, gdy się uśmiecham. Chcę, żebyś był mój na zawsze.

Potrafię żyć w symbiozie. Wydaje... teksty

niezaapominajka dodano: 23 luty 2013

Potrafię żyć w symbiozie. Wydaje mi się, że jeśli ktoś się z kimś rozstaje, to jest to naturalny koniec miłości. Ale jeśli ukochana osoba nagle znika, nie można jej już zobaczyć, dotknąć, porozmawiać, to ten związek w jakimś sensie nadal trwa. Trudno się z taką osobą rozstać, ona cały czas jest w sercu. Tylko niektóre rzeczy kończą się wraz ze śmiercią. Inne nie skończą się nigdy.

Im więcej czasu upływa  tym... teksty

niezaapominajka dodano: 23 luty 2013

Im więcej czasu upływa, tym bardziej jestem w Tobie zakochana, a myślałam, że już bardziej być nie mogę. Kocham Cię, kiedy się śmiejesz. Kocham Cię, kiedy się wzruszasz. Kocham Cię, kiedy jesz. Kocham Cię w soboty wieczorem. Kocham Cię w poniedziałki rano, kiedy jesteś jeszcze śpiący. Kocham Cię rankiem, kiedy po wspólnie przespanej nocy leniwie otwierasz oczy i uśmiechasz się do mnie. Kocham Cię pod prysznicem. Kocham Cię nad morzem. Kocham Cię w nocy. Kocham Cię o zachodzie słońca. Kocham Cię w południe. Kocham Cię teraz… I ostatecznie jesteś moją obsesją.

Nie idź za mną  bo nie umiem... teksty

niezaapominajka dodano: 23 luty 2013

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

Inteligentni ludzie są często... teksty

niezaapominajka dodano: 23 luty 2013

Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.

Wiesz co jest gorsze od kłótni... teksty

niezaapominajka dodano: 23 luty 2013

Wiesz co jest gorsze od kłótni, wyzwisk, tłuczonych talerzy i trzaskania drzwiami? Obojętność. Milczenie wszystko pieprzy, niszczy każdego.

Bronić się przed namiętnością... teksty

niezaapominajka dodano: 5 luty 2013

Bronić się przed namiętnością, czy ślepo ulec? Co jest mniej niszczycielskie?

Wracaj często i zagarniaj mnie... teksty

niezaapominajka dodano: 5 luty 2013

Wracaj często i zagarniaj mnie, uczucie, które kocham, wracaj i mnie zagarniaj — gdy się roznieca w ciele pamięć i we krwi pulsuje dawne pragnienie, gdy wargi i skóra pamiętają, a rękom się zdaje, że dotykają znów.

Po pros­tu chodź  usiądź i... teksty

niezaapominajka dodano: 5 luty 2013

Po pros­tu chodź, usiądź i uda­waj, że nig­dy nie odszedłeś...

W początkowej fazie było to... teksty

niezaapominajka dodano: 5 luty 2013

W początkowej fazie było to przyjemne. Żyłam gdzieś na granicy bezdechu, a tego, co w przeciągu mikrosekundy udało mi się wchłonąć do ust, wypływając na brzeg codzienności.

Było warto oszaleć dla tych... teksty

niezaapominajka dodano: 5 luty 2013

Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV