głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niewidzialnaa http: www.formspring.me invisible11 jakby ktoś coś. czasami mam wrażenie że nie żyję. że moje życie jest jakąś denną kopią kopii. stoję obok. słyszę czuję. ale

niewidzialnaa

niewidzialnaa.moblo.pl
http: www.formspring.me invisible11 jakby ktoś coś.
http:  www.formspring.me invisible11... teksty

niewidzialnaa dodano: 10 stycznia 2011

czasami mam wrażenie  że nie... teksty

niewidzialnaa dodano: 10 stycznia 2011

czasami mam wrażenie, że nie żyję. że moje życie jest jakąś denną kopią, kopii. stoję obok. słyszę, czuję. ale nie jestem w stanie wykrzesać z siebie żadnej reakcji. tak jakbym stała obok ciała. moja podświadomość ma włączony tryb czuwania, ten który nie pozwala mi na racjonalne myślenie. ten, który wyprał mnie z uczuć dokładnie tak jak pierze się swoje ulubione jeansy.
Autor cytatu: abstracion

podobno się izoluję od innych. ale... teksty

niewidzialnaa dodano: 10 stycznia 2011

podobno się izoluję od innych. ale jaki jest sens w rozmawianiu o tym który facet ma ładniejszy tyłek i który makijaż pasuje mi do oczu...? a nawet jeśli usiądę teraz z chłopakami, to zaraz będą mnie ciągnąć za słuchawki, i zaglądać w dekolt, łaskotać i i rzucać głupie teksty...? sorx, ale chyba wolę posiedzieć i posłuchać muzyki.

uwielbiam ten stan kiedy muzyka... teksty

niewidzialnaa dodano: 10 stycznia 2011

uwielbiam ten stan kiedy muzyka rozsadza mi czaszkę, zapominam wtedy oo wszystkim. liczy się tylko muzyka, słowa... chwilowa odskocznia. to pomaga.

wiesz do kogo się zwrócę gdy... teksty

niewidzialnaa dodano: 9 stycznia 2011

wiesz do kogo się zwrócę gdy będzie walił mi się świat...? wiesz co robię/myślę zaraz po przebudzeniu...? wiesz z czyim imieniem na ustach zasypiam...? wiesz dla kogo mogłabym zrobić wszystko...? wiesz kto jest dla mnie cenniejszy niż złoto...? wiesz przy kim nie mogę opanować uśmiechu...? wiesz jaka jestem gdy gaśnie światło i jestem sama ze sobą...? nie wiesz... więc zastanów się zanim z przekąsem powiesz "znam Cię, nie zrobisz tego " kiedy będę chciała zmienić swoje życie.

i co z tego że obiecam sobie  że... teksty

niewidzialnaa dodano: 9 stycznia 2011

i co z tego że obiecam sobie, że zapomnę,że już żadna łza nie potoczy się po moim policzku, skoro i tak tą obietnicę złamię..?

pozwalam wspomnieniom zawładnąć... teksty

niewidzialnaa dodano: 8 stycznia 2011

pozwalam wspomnieniom zawładnąć moim umysłem. ale nie pozwolę łzom wypłynąć na policzki. już nie..

ja mogę większość.   teksty niewidzialnaa dodał komentarz: ja mogę większość.;] do wpisu 8 stycznia 2011
.:  teksty niewidzialnaa dodał komentarz: .:] do wpisu 8 stycznia 2011
dokładnie... tzn nie  mówię  tylko myślę. :  teksty niewidzialnaa dodał komentarz: dokładnie... tzn nie mówię, tylko myślę. :) do wpisu 8 stycznia 2011
znasz to uczucie  kiedy ktoś... teksty

niewidzialnaa dodano: 8 stycznia 2011

znasz to uczucie, kiedy ktoś wypowiada Jego imię a Ciebie po prostu paraliżuje, kiedy Go widzisz zastygasz w bezruchu po czym zagryzając wargę chowasz się za włosami, kiedy słyszysz Jego głos wiesz, że mogłabyś słyszeć Go codziennie do końca egzystencji,kiedy do oczu napływają Ci łzy na wspomnienie tamtych chwil, kiedy uświadamiasz sobie, ze mogłaś mieć tak wiele a to zniszczyłaś, kiedy wiesz, że mogłabyś zrobić wszystko dla uśmiechu tej osoby.... znasz.? raczej nie. więc nie pie.prz że wiesz co czuje. :]

http:  www.formspring.me invisible11... teksty

niewidzialnaa dodano: 7 stycznia 2011

http://www.formspring.me/invisible11 nudzi mi się więc jakby ktoś miał pytania....:D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV