głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nietakajakty Obudził ją sms. Napisał on. tak długo milczał.. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości słuchaj.. nie mogę tak dalej ee.

nietakajakty

nietakajakty.moblo.pl
Obudził ją sms. Napisał on. tak długo milczał.. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości słuchaj.. nie mogę tak dalej ee.. co się
 Obudził ją sms. Napisał on. tak... teksty

nietakajakty dodano: 30 grudnia 2010

`Obudził ją sms. Napisał on. tak długo milczał.. Uśmiech pojawił się na jej twarzy . Jednak znikał w chwili czytania wiadomości "słuchaj.. nie mogę tak dalej" ee.. co się dzieje ? "..ja.. ja już cię nie kocham ! nigdy nie kochałem" coo ? Po tym wszystkim co przeżyli on nie kocha ? jak może.Przecież byli idealną parą. Każdy zazdrościł im tej `miłości`.. planowali przyszłość.. chcieli zbudować biały dom mieć psa i gromatkę dzieci. a on tak po prostu pisze, ze jej nie kocha ?! .. Dziewczyna wyłączyła telefon. Zawalił jej się świat. wszystko co było dla niej najważniejsze straciło sens. I co teraz ? Wyszła z domu cała zapłakana. Łzy spływały wraz z jej ciemnym tuszem .szła trzęsąc się, nogi jej się uginały ale szla. Poszła w miejsce gdzie chodzili razem. Nad jezioro. usiadła i przed jej oczami przewijały się wszystkie wspólne chwile. Pierwszy pocałunek ? Pierwsze "kocham cię" .. nie wytrzymała. Wskoczyła do wody. Nie przeżyła. On tymczasem wysyłał jej sms : "Prima aprilis kochanie "

I pamiętając że ma zapomnieć ?... teksty

nietakajakty dodano: 30 grudnia 2010

I pamiętając, że ma zapomnieć ? kochała dalej. Kochała i wiedziała, że zanim wymaże z pamięci te wszystkie wspólne chwile, trzymanie się za ręce, to ?kocham? wypowiadane raz po raz, aby podkreślić moc więzi, upłynie sporo czasu. Nie chciała, aby upłynął.. Chciała pamiętać, że on jest, że zaraz przyjdzie.. Mocno przytuli i znów nazwie swoim kochaniem. On już nie wróci. Zakopał wielką miłość. Ale ona nigdy nie powie, że był.. bo chce pamiętać, że jest..

czasami chciałabym nauczyć się... teksty

nietakajakty dodano: 30 grudnia 2010

czasami chciałabym nauczyć się być obojętna na błędy które tak często popełniasz...

 Kochasz go?  Niee!  To czemu tak... teksty

nietakajakty dodano: 30 grudnia 2010

- Kochasz go? - Niee! - To czemu tak na niego patrzysz? - To tylko wspomnienia prawdziwej pierd.olonej miłości..

A kiedy serce przestaje bic Zasypia... teksty

nietakajakty dodano: 30 grudnia 2010

A kiedy serce przestaje bic, Zasypia się spokojnym snem, Ukrywa się jakiś film, Historia życia pisania latami, A kiedy zamknie się ostatni raz oczy, Innych Zycie dalej się toczy, Ktoś znowu się rodzi, Ktoś odchodzi na zawsze, Nieważne jak bardzo jak bardzo chcemy uciec. Nie ważne ile przebędziemy dróg. Wszystko podąża ku śmierci, Może dlatego warto żyć, Dopóki ni spotkamy się z przeznaczeniem…

Czy Ty nie widzisz że za każdym... teksty

nietakajakty dodano: 30 grudnia 2010

Czy Ty nie widzisz, że za każdym razem przez głupią rozmowę robisz mi nadzieję... a później znowu się nie odzywasz... a ja głupia ciągle czekam i wmawiam sobie, że może się gdzieś spieszyłeś i nie podszedłeś... Ale do jasnej cholery ileż można się tak oszukiwać..

 .  Dziewczyno! Co Ty robisz?... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

`. - Dziewczyno! Co Ty robisz? - Chce zwymiotować moje serce. - Dlaczego? - Bo ono tylko rani

 Wiesz ja Cię chyba...   Cii.!... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

- Wiesz ja Cię chyba... - Cii.! - Chciałem Ci powiedzieć że chyba sie w Tobie... - Zamknij się! powiesz mi to gdy już będziesz pewien!

Poddaję się bo nie wiem jak dalej... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

Poddaję się, bo nie wiem jak dalej biec do Ciebie, ja czuję wciąż, że my to nie to...

Kochać i tracić pragnąc i... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

Kochać i tracić,pragnąc i żałować,Padać boleśnie i znów się podnosić, Krzyczeć w tęsknocie :precz" i błagać "prowadź" -Oto jest życie:nic, a jakże dosyć!

 . Będę marzyła o tym o czym... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

`. Będę marzyła o tym, o czym marzyłam wcześniej I marzę o tym, co nazywam miłością...

 Bo jesteś typem chłopaka który... teksty

nietakajakty dodano: 27 grudnia 2010

"Bo jesteś typem chłopaka,który śmiałby się,gdybym upadła, pomógł mi wstać i wyszeptał 'w porządku Skarbie i tak Cię kocham'. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV