głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nietakajakty Gorące cappuccino parzące dłonie obok paczka marlboro chociaż rzucasz palenie . W głowie zamęt jedno imię i kurwa nie wiesz co się z tobą dzieje. Zarzucę włosam

nietakajakty

nietakajakty.moblo.pl
Gorące cappuccino parzące dłonie obok paczka marlboro chociaż rzucasz palenie . W głowie zamęt jedno imię i kurwa nie wiesz co się z tobą dzieje.
Gorące cappuccino parzące dłonie... teksty

nietakajakty dodano: 7 marca 2011

Gorące cappuccino parzące dłonie , obok paczka marlboro chociaż rzucasz palenie . W głowie zamęt , jedno imię i kurwa nie wiesz co się z tobą dzieje.

Zarzucę włosami   słodko się... teksty

nietakajakty dodano: 7 marca 2011

Zarzucę włosami , słodko się uśmiechnę , przechodząc obok ciebie będę poruszać seksownie biodrami i dam ci do zrozumienia że też potrafię łamać serca

wezmę kieliszek czerwonego wina. w... teksty

nietakajakty dodano: 7 marca 2011

wezmę kieliszek czerwonego wina. w za dużym swetrze i papierosem w ręku, siądę na tarasie. zacznę, się skarżyć księżycowi z tego, jakim jesteś sukinsynem.

na ekranie telefonu przykleiłam... teksty

nietakajakty dodano: 7 marca 2011

na ekranie telefonu przykleiłam karteczkę, na której napisałam sobie czarnym markerem ' NIE PISZ DO NIEGO, KURWA! '

Chce zapomnieć Jego oczy  które... teksty

nietakajakty dodano: 7 marca 2011

Chce zapomnieć Jego oczy, które kiedyś tak kochałam. Chce zapomnieć Jego usta, które kiedyś całowałam. Chce zapomnieć złe i dobre, to co było i nie wróci, najpiękniejsze nasze chwile w zapomnienie chce obrócić.

DUPEK. Rodzaj faceta  który rozkocha... teksty

nietakajakty dodano: 7 marca 2011

DUPEK. Rodzaj faceta, który rozkocha w sobie, zrani, zostawi samotną z połamanym sercem. A Ty nadal będziesz go kochać i czekać na jego powrót. Ale DUPKI tak już mają, że oni nie wracają, nie przypomną sobie o Tobie, a Ty po prostu musisz sobie radzić bez niego.. Taka przykra prawda.

Gdzie jest ten chłopak   który... teksty

nietakajakty dodano: 7 marca 2011

Gdzie jest ten chłopak , który będzie mi mówił , że jestem piękna zamiast seksowna , ten który zadzwoni po tym jak ja odłożę słuchawkę po 20 minutowej kłótni i mnie przeprosi . Chłopak który nawet nie spojrzy na wszystkie dziewczyny, które może mieć , tylko weźmie mnie za rękę i będzie szedł przed siebie z głową mocno uniesioną , ten który w nocy będzie leżał koło mnie i nie zmruży oka tylko dlatego , że będzie chciał na mnie patrzeć kiedy śpię choć zna mnie na pamięć . Chłopak który przy kolegach przytuli mnie i powie : ' To ona... to właśnie tę dziewczynę kocham !

do kieszeni chowam najwspanialsze... teksty

nietakajakty dodano: 6 marca 2011

do kieszeni chowam najwspanialsze chwile, aby móc kiedyś wyciągnąć je wszystkie i śmiało powiedzieć 'momentami jednak byłam szczęśliwa'.

 Ciut miłości poproszę.   A czemu... teksty

nietakajakty dodano: 6 marca 2011

-Ciut miłości poproszę. - A czemu tak mało ? - Bo potem będzie tylko ciut, bolało.

przejechała dłonią po jego twarzy... teksty

nietakajakty dodano: 16 luty 2011

przejechała dłonią po jego twarzy i z słodkim uśmiechem wypowiedziała jedno, magiczne słowo `żegnaj`.

obiecałam sobie   że będę silna .... teksty

nietakajakty dodano: 16 luty 2011

obiecałam sobie , że będę silna . Przy wszystkich uśmiecham się , bo po co tłumaczyć każdemu brak humoru ? żegnając się ze znajomymi i zajmując miejsce w autobusie nareszcie można zdjąć maskę i przestać udawać chorobliwie szczęśliwą . zamykam oczy wsłuchując się w piosenkę lecącą w słuchawkach i powtarzam sobie .. - spokojnie , już nie musisz okłamywać wszystkich dookoła . w domu stać mnie tylko na zdjęcie butów , kurtki i położenie się na łóżku i już wybucham niekontrolowanym płaczem.

ukradł mi Pan serce  wie Pan?... teksty

nietakajakty dodano: 31 stycznia 2011

ukradł mi Pan serce, wie Pan? najpierw zabrał, później schował do kieszeni, a na koniec Pan je zgubił. serce przesiąkło zbyt Pana zapachem i cały czas wysyła impulsy do mojego mózgu. a może inaczej? wyrwał Pan, wyszarpał, rzucił nim o ziemię, na koniec zdeptał i odszedł, zostawiając krwawe ślady na posadzce. próbowałam zaszyć tę chłodną dziurę, ale szwy za każdym razem pękają. im używam mocniejszych nici, tym szybciej pękają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV