głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niesap “ Kiepskie ze mnie towarzystwo bo nie lubię rozmawiać z ludźmi. Nie interesuje mnie wymiana poglądów ani dusz. Jestem wewnątrz okryty kamieniem. I chcę taki poz

niesap

niesap.moblo.pl
“ Kiepskie ze mnie towarzystwo bo nie lubię rozmawiać z ludźmi. Nie interesuje mnie wymiana poglądów ani dusz. Jestem wewnątrz okryty kamieniem. I chcę taki pozostać
“ Kiepskie ze mnie towarzystwo  bo... teksty

niesap dodano: 14 grudnia 2013

“ Kiepskie ze mnie towarzystwo, bo nie lubię rozmawiać z ludźmi. Nie interesuje mnie wymiana poglądów - ani dusz. Jestem wewnątrz okryty kamieniem. I chcę taki pozostać, nietknięty. Tak było od początku. Nie złamali mnie starzy, nie złamała mnie szkoła, aż w końcu obroniłem się przed byciem porządnym obywatelem. Taki byłem od początku. Nie chciałem żeby ktoś sobie igrał z moim jestestwem. Nadal nie chcę. ”

Nasza znajomość to same kłamstwa i... teksty

niesap dodano: 14 grudnia 2013

Nasza znajomość to same kłamstwa i błędy

Wszystko zdarza się tylko raz. I... teksty

niesap dodano: 14 grudnia 2013

Wszystko zdarza się tylko raz. I nigdy nie wraca. Jeśli będziesz próbowała wskrzeszać przeszłe zdarzenia, ominiesz to, co ma się wydarzyć w następnej kolejności.

Nie chcę związku  chcę wpadać do... teksty

niesap dodano: 14 grudnia 2013

Nie chcę związku, chcę wpadać do niego raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak jego, on wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzyma mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, szkołę, pracę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę mu krawat i zapnę marynarkę.

życzę Ci również otworzenia oczu... teksty

niesap dodano: 14 grudnia 2013

życzę Ci również otworzenia oczu i zobaczenia, że świat to nie tylko Twój pępek, Twoje zachcianki i marzenia, nie tylko Twój penis i nie tylko Twoje widzimisię,poza tym to wszystkiego najlepszego i spierdalaj.

Don’t wait to realize you... teksty

niesap dodano: 14 grudnia 2013

Don’t wait to realize you shouldn’t have waited.

Kiedyś może skończy się ten... teksty

niesap dodano: 13 grudnia 2013

Kiedyś może skończy się ten hałas i terror....

A jednak. Trzeba wierzyć  kiedyś w... teksty

niesap dodano: 13 grudnia 2013

A jednak. Trzeba wierzyć, kiedyś w końcu wymeldować się z niebytu, zmienić adres. Mam się jakoś, wraca puls. Zmartwychwstaję.

  Miał pan dużo szczęścia w... teksty

niesap dodano: 13 grudnia 2013

- Miał pan dużo szczęścia w życiu. - Miałem. Ale mu pomogłem, bo jestem prowokatorem losu. Często podkreślam, że nie czuję się w żaden sposób obdarzony niezwykłymi talentami czy predyspozycjami, poza dużą odwagą, tupetem, chęcią spróbowania. Bywałem odrzucony, niedoceniony, wywalony. Ale nigdy nie dałem sobie wykastrować marzeń.

i co teraz pierdolony świecie ? teksty

niesap dodano: 13 grudnia 2013

i co teraz pierdolony świecie ?

moje życie zamyka się w siedmiu... teksty

niesap dodano: 13 grudnia 2013

moje życie zamyka się w siedmiu dniach, jeden z tych siedmiu dni, jest dniem moich urodzin, jeden z tych siedmiu dni, będzie dniem mojej śmierci

Odeszli od siebie z powodu... teksty

niesap dodano: 13 grudnia 2013

Odeszli od siebie z powodu nieustaleń Zgubili adresy i zapomnieli twarzy. Wracali do wspomnień co najwyżej po którejś tam wódce kiedy robi się gorzko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV