głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yyyy :D Wy też :   teksty niepatrz_nato dodał komentarz: yyyy :D Wy też :** do wpisu 5 lipca 2011
nie chcę takiego świata bo budzę... teksty

niepatrz_nato dodano: 19 czerwca 2011

nie chcę takiego świata bo budzę się w obawie przed sobą samą i czasami nie zamykam oczu tylko po to żeby nie musieć znów widzieć przeszłości, ja nie daję sobie rady z teraźniejszością a potrafię godzinami gapić się w to, co już minęło i po co? Strata czasu i łez przecież nie mogę wieczności wypłakać, to niedorzeczne / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

przyznaję zniszczyłam sobie włosy... teksty

niepatrz_nato dodano: 10 czerwca 2011

przyznaję,zniszczyłam sobie włosy, codziennym prostowaniem i suszeniem ich,zniszczyłam sobie rzęsy, przez nakładanie za dużej ilości tuszu, skórę też zniszczyłam, bo zimą nie używałam kremu nawilżającego, tak, życie też sobie zniszczyłam - poznając Ciebie.
Autor cytatu: whitedove

Panie Boże  dlaczego stawiasz mi go... teksty

niepatrz_nato dodano: 10 czerwca 2011

Panie Boże, dlaczego stawiasz mi go na drodze, skoro wiesz, że nie pozwolisz nam być razem?
Autor cytatu: jachcenajamaice

  ty jak się nazywa ten murzyn  co... teksty

niepatrz_nato dodano: 9 czerwca 2011

- ty jak się nazywa ten murzyn, co ze wszystkimi śpiewa? - ee, ... feat?
Autor cytatu: palantkaa

mówisz  że fajnie jest być... teksty

niepatrz_nato dodano: 9 czerwca 2011

mówisz, że fajnie jest być samotnym? bo wszystko można? bo są same tego plusy? to znajdź plusy tej pieprzonej samotności, tych chorych momentów, kiedy chcesz się do kogoś przytulić, a nie możesz. kiedy po prostu chcesz się z kimś gdzieś przejść, a wiesz, że jedyną osobą jaka może ci towarzyszyć jest twój pies. znajdź plusy, tego, kiedy obsesyjnie szukam Go wśród tłumu, doskonale wiedząc, że i tak na mnie nigdy nie spojrzy. no proszę, znajdź!
Autor cytatu: whitedove

to właśnie Ty wyciągasz mnie  gdy... teksty

niepatrz_nato dodano: 27 maja 2011

to właśnie Ty wyciągasz mnie, gdy jestem w dołku i wciągasz na sam szczyt. to właśnie Tobie zwierzam się z wszystkiego co mnie gryzie. to Ty mnie pocieszasz, gdy jest mi źle. to właśnie Ty potrafisz razem ze mną śmiać się i płakać. to na Tobie postawiłam, przyjacielu. bo to wkońcu TY, nikt inny. / 61sekund.

jednak mimo wszystko potrzebuję... teksty

niepatrz_nato dodano: 25 maja 2011

jednak mimo wszystko potrzebuję kogoś. bo samotność mnie ogarnia, wplątuje w psychikę, przenika mózg. ale mniejsza o to.
Autor cytatu: whitedove

Czuję  że najbliższe miesiące... teksty

niepatrz_nato dodano: 25 maja 2011

Czuję, że najbliższe miesiące będą najważniejszymi miesiącami mojego życia. Wiele istotnych rzeczy ma się wydarzyć, i pewnie jeszcze wiele pojawi się gdzieś po drodze zupełnie niespodziewanie. Nadchodzi czas sporych zmian, pełen wątpliwości i niepewności. Nie wiem kim jestem, nie wiem czego chcę, nie wiem co będzie dalej.Szykuje się zmiana sposobu myślenia i spojrzenia na otaczające mnie sprawy - to moment, w którym swoje miejsce musi znaleźć samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność ponoszenia konsekwencji. Chcę dążyć do realizacji swoich planów i marzeń, życia w zgodzie ze sobą i dla samej siebie. Ale czeka mnie podejmowanie wielu trudnych decyzji, gdy często żadne z wyjść nie jest tym najlepszym. Nie wiem, jaką drogą pójdę, wiem jednak, że nie dam innym decydować za mnie, nie pozwolę sobie zwątpić ze względu na opinię ludzi wokół mnie. Najważniejsze, to mieć pomysł na siebie. / princescolors

Ty masz kozaczki do kolan  Ja mam... teksty

niepatrz_nato dodano: 25 maja 2011

Ty masz kozaczki do kolan, Ja mam trampki. Ty masz bluzkę z tak wielkim dekoltem że prawie bluzki nie widać, Ja zwykłą szeroką bluzę. Ty starannie wyprostowałaś swoje tlenione włoski, Ja pozwoliłam moim bawić się z wiatrem. Ty przebywasz w klubach, Ja w domu. Ty masz dobry sex i kupę kasy za niego, a mnie mimo wszystko miłość omija szerokim łukiem.
Autor cytatu: jachcenajamaice

  Jestem przerażona.   A czego się... teksty

niepatrz_nato dodano: 25 maja 2011

- Jestem przerażona. - A czego się boisz? -boję się, że mogę skończyć sama. Boję się, że zawsze będę czyjąś przyjaciółką, siostrą, zaufaną, ale nigdy... Wszystkim dla kogoś.../ net

a może czas zaryzykować i poczuć... teksty

niepatrz_nato dodano: 24 maja 2011

a może czas zaryzykować i poczuć miłość?
Autor cytatu: whitedove

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV