 |
niepachniesztaksamo.moblo.pl
Kochasz mnie? tak i to bardzo.! chyba tylko w teorii przez fona i gg.! jak to? bo w praktyce nigdy mi tego nie pokazałeś przy swoich kolegach nawet mi cześć n
|
|
 |
- Kochasz mnie? - tak i to bardzo.! - chyba tylko w teorii, przez fona i gg.! - jak to? - bo w praktyce nigdy mi tego nie pokazałeś, przy swoich kolegach nawet mi cześć nie powiesz.! - bo wiesz... - tak wiem jesteś dzieckiem neostrady, gg, nk i fona.
|
|
 |
Na niebie milion pięknych gwiazd, ale nie chcę żadnej z nich jeżeli nie da mi Ciebie.
|
|
 |
"Ona zbliża swoją dłoń do mojej dłoni, i mówi nie martw się o nich, po czym zbliża swoje rozpalone usta do moich.. Tylko spokojnie, powoli, żeby niczego nie spierdolić."
|
|
 |
Prawda jest taka, że mimo innych facetów pojawiających się w moim życiu, mimo wielu przeciwności losu, mimo licznych przeszkód Nas rozdzielających, Ty i tak Będziesz Moją Największą Miłością, jaką mogłam kiedykolwiek doznać i w pełni poczuć.
|
|
 |
''Lubiła wyglądać pięknie. Mówiła - spóźniam się, bo chcę żebyś był dumny, trzymając mnie za rękę.."
|
|
 |
Pojawia się i znika, robi to skrupulatnie od kilku lat. Miesza w moim życiu, głowie i sercu, udaje mu się to jak nikomu innemu. A ja jak uzależniona idiotka za każdym razem mu na to pozwalałam. Podporządkowuje swój plan dnia, tygodnia, miesiące pod Niego, czekam jak ta kretynka, aż mi odpisze, czasem kilka dni, a na jego wiadomości daje odpowiedzieć od razu, czekam, wiecznie czekam, aż znajdzie dla mnie czas. Wiem, doskonale wiem jak to się skończy- bólem w sercu i żalem do samej siebie, ale zawsze to sobie robię zamiast pozbyć się raz na zawsze jego osoby, po prostu tego nie potrafię, chyba nie jestem jeszcze gotowa. Zawsze mam tą głupią nadzieje, że tym razem będzie dobrze, że obydwoje będziemy na tyle odważni, że pozbędziemy się demonów przeszłości i zbudujemy normalną, zdrową relacje, ale to chyba niemożliwe...
|
|
 |
Po co zasłaniasz zapuchnięte oczy tuszem, po co zakrywasz podkowy pod oczami korektorem, po za ukrywasz pocięte ręce pod swetrem, a złamane serce pod sztucznym uśmiechem. Po co to robisz nie zwróci ci to radości ani szczęścia którym był on.
|
|
 |
Gdybyś zobaczył szczęście, które dzięki Tobie miała, nie
odważyłbyś się jej tego odebrać.
|
|
 |
Nie obiecuję Ci być bezbłędna, najlepsza czy idealna. Ale obiecuję być zawsze, pomimo wszystko.
|
|
 |
Czasem człowiek zmienia zdanie , a czasem zdanie zmienia człowieka.
|
|
 |
"Masz coś w sobie, co nie pozwala mi Cię skreślić, choć dziś myślę o Tobie, tylko w czasie przeszłym."
|
|
 |
Będę wredna i wyrachowana, cwana i cyniczna, będę fałszywa i dwulicowa, bo tylko tak można zyskać szacunek w tym pogmatwanym świecie..
|
|
|
|