głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niemamczasu źle się z tym czuję nie już nie mogę się uśmiechać cierpi świat chmury płaczą z oczu płyną łzy do ust alkohol rzucę to i nałogi ale teraz idę zapalić. do widzen

niemamczasu

niemamczasu.moblo.pl
źle się z tym czuję nie już nie mogę się uśmiechać cierpi świat chmury płaczą z oczu płyną łzy do ust alkohol rzucę to i nałogi ale teraz idę zapalić. do widzenia.
źle się z tym czuję  nie już nie... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

źle się z tym czuję, nie już nie mogę się uśmiechać, cierpi świat, chmury płaczą z oczu płyną łzy do ust alkohol rzucę to i nałogi, ale teraz idę zapalić. do widzenia.

gdyby zdrowie  miłość  przyjaźń... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

gdyby zdrowie, miłość, przyjaźń były na sprzedaż ludzie mieliby wszystko i nic.

  wylało ci się mleko  które... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

" wylało ci się mleko, które miało trafić do czarnej kawy, z butów wyłamał się obcas, a taksówka zamiast się zatrzymać ochlapała twój kremowy płaszcz - to nad wyraz kiepski dzień. mój pytasz? mój jest dniem do zniesienia mimo, iż siedzę sam, wódka się skończyła, a płuca wyplułem dwa metry od kanapy... wiesz, że to już rok kiedy odeszłaś? a ja nadal rozmawiam z tobą jakbyś stała obok? "

by pocieszyć potrzebne są jedne... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

by pocieszyć potrzebne są jedne ramiona, nie wiele, by uszczęśliwić potrzebna jest tylko jedna para rąk, warg, słów... jeden człowiek, kilkaset tętnic i organów.

jak czuje się serce gdy mówi się... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

jak czuje się serce gdy mówi się komuś kogo się kocha, że się kocha? jak zachowują się płuca odpowiedzialne za oddech? jaka myśl pojawia się w głowie gdy w uszach dudni ' ja ciebie tez' ?

zwykła dziewczyna z imieniem i... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

zwykła dziewczyna z imieniem i nazwiskiem, nosząca jeansy i śmiejąca się z wielu rzeczy, zwykła nosząca w wnętrzu popielniczkę zamiast serca. szeptająca nocą komuś, że go kocha chociaż nie...

i tak tkwiła w samotności i bólu... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

i tak tkwiła w samotności i bólu niczym niedopałek Marlboro uwięziony we wspomnieniach na samym dnie taniej szkockiej

weekend chlania i płakania uważam... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

weekend chlania i płakania uważam za otwarty.

Chciała iść z Nim za rękę przez... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

Chciała iść z Nim za rękę przez życie z papierosem w ręku, uśmiechem na twarzy i miłością w sercu. Miłością w obu sercach, bo gdy miłość jest w tylko jednym sercu, serce zamarza, papieros gaśnie a na dłoni samotnie pojawiają się zmarszczki...

Nauczyłam się czekać na Ciebie... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

Nauczyłam się czekać na Ciebie pomiędzy godzinami, upływającymi dniami i nocami, gdzieś w środku miesiąca i pod koniec lata. Czekam w samochodzie, kiedy zmierzam do pracy i w autobusie, gdy wracam z basenu. Czekanie towarzyszy mi także między posiłkami i podczas snu. Tak naprawdę nie mogłabym patrzeć na siebie w lustrze , gdybym nie musiała już na Ciebie czekać.

niby cię nie ma  a uzależniasz jak... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

niby cię nie ma, a uzależniasz jak kofeina pita codziennie.

 Są źli  podli  kłamią  obiecują... teksty

niemamczasu dodano: 10 luty 2012

-Są źli, podli, kłamią, obiecują, odchodzą, manipulują, ranią, zostawiają.Ludzie.Nie warto mieć znajomych, nie warto kochać. - więc najlepiej być samemu? bez nikogo? -Tak, bo wtedy masz pewność, że nikt Cię nie skrzywdzi, owszem samotność będzie boleć, ale tylko troszeczkę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV