głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestessama tęsknie za Tobą tylko wtedy gdy oddycham... ale oddychasz cały czas. no właśnie... nie mam sił by oddychać gdy nie ma Cię obok... chce Cię spotkać i powiedzieć

niejestessama

niejestessama.moblo.pl
tęsknie za Tobą tylko wtedy gdy oddycham... ale oddychasz cały czas. no właśnie...
 tęsknie za Tobą tylko wtedy gdy... teksty

niejestessama dodano: 26 lipca 2011

-tęsknie za Tobą tylko wtedy gdy oddycham... -ale oddychasz cały czas. -no właśnie...;(

nie mam sił by oddychać gdy nie ma... teksty

niejestessama dodano: 25 lipca 2011

nie mam sił by oddychać gdy nie ma Cię obok...

chce Cię spotkać i powiedzieć Ci... teksty

niejestessama dodano: 24 lipca 2011

chce Cię spotkać i powiedzieć Ci kogo ze mnie zrobiłeś. chce Ci powiedzieć, że bez Ciebie już nic nie znacze. chce Ci powiedzieć, że Cię nienawidze równocześnie bardzo Cię kochając.

i wczoraj znowu ten twój wzrok... teksty

niejestessama dodano: 24 lipca 2011

i wczoraj znowu ten twój wzrok, dotyk, uśmiech. ale co z tego? jesteś z nią i to się nie zmieni jeszcze długo... a ja? a ja poprostu odejdę. zostawie Cię w spokoju. wyjde z domu, niby do sklepu i już nie wróce. odejdę byś ty mógł być szczęśliwy. bezgranicznie szczęśliwy.

I let it fall  my heart   And as it... teksty

niejestessama dodano: 24 lipca 2011

I let it fall, my heart, And as it fell, you rose to claim it, It was dark and I was over, Until you kissed my lips and you saved me, My hands, they were strong, but my knees were far too weak, To stand in your arms without falling to your feet.

chce Ci powiedzieć  że mam już... teksty

niejestessama dodano: 24 lipca 2011

chce Ci powiedzieć, że mam już dość tej chorej sytuacji jaka jest pomiędzy nami. chce Ci powiedzieć, że mam już dość tego, że mnie nie kochasz. chce Ci powiedzieć, że mam już dość życia bez Ciebie. chce Ci jeszcze powiedzieć, że już czas to wszystko skończyć. chce Ci powiedzieć, że najwyższy czas zacząć żyć normalnie. tak jak przed Tobą.

nie musisz mnie przepraszać za to... teksty

niejestessama dodano: 23 lipca 2011

nie musisz mnie przepraszać za to, że mnie nie kochasz. nie musisz mnie przepraszać za to, że nie chcesz ze mną być. nie musisz mnie przepraszać za to, że za każdym razem gdy mnie mijasz patrzysz na mnie tak jakbyś chciał wykrzyczeć mi w twarz ile dla Ciebie znacze. nie musisz mnie przepraszać za to, że twoją bluze nosi teraz ona. ale musisz mnie przeprosić za to, że nie moge się w Ciebie wtulić gdy jest mi tak bardzo źle jak teraz.

 a cały ten świat płynie dalej  a... teksty

niejestessama dodano: 23 lipca 2011

"a cały ten świat płynie dalej, a ty z nim..."

powiedz  że nic oprócz mnie się... teksty

niejestessama dodano: 22 lipca 2011

powiedz, że nic oprócz mnie się nie liczy. powiedz i odejdź. odejdź, bo tak będzie lepiej.

ludzie nie patrzą na to co jest... teksty

niejestessama dodano: 22 lipca 2011

ludzie nie patrzą na to co jest ważne. mijają się codziennie na ulicy i nie wiedzą, że są sobie przeznaczeni. gonią za tym co tak naprawdę nie jest ważne, chcą zdobyś sławe i pieniądze, tracąc przy tym zdrowie. później wielokrotnie muszą wykładać mnóstwo kasy, aby to cholerne zdrowie odzyskać. nie cieszą się tym co daje im każdy dzień, żyją w monotonii... są nudni i pazerni. chcą mieć kase i dlatego tracą najważniejszych ludzi. później gdy zdobywają wymarzone rzeczy okazuje się, że nie mają z kim podzielić się radością. są samotni, bo samotność to cena jaką trzeba zapłacić za to, że nie potrafi się dobrze żyć. ale za każdym razem trzeba próbować, trzeba to życie jakoś przeżyć. godnie. by tej ceny nie zapłacić.

chciałabym powiedziec Ci  że jest... teksty

niejestessama dodano: 22 lipca 2011

chciałabym powiedziec Ci, że jest dobrze. ponieważ mam już dość zastanawiania się czy kiedyś będziesz ze mną. ponieważ mam dość rozpamiętywania tego co było między nami. ponieważ wszystko musi się kiedyś skończyć. ponieważ ja i ty to już przeszłość. ponieważ za cholere nie moge Cię przestać kochać. dlatego właśnie chciałabym Ci powiedzieć, że jest dobrze. Chciałabym, ale nie moge.

'stale sobą być  sobą. udajemy... teksty

niejestessama dodano: 22 lipca 2011

'stale sobą być, sobą. udajemy zawsze kogoś lub coś." /blue cafe "Noheo"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV