głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestessama jeszcze nie raz przez niego zapłaczesz głupia. kocham ją jak siostre. jesteśmy rodziną i jest moją przyjaciółką przynajmniej tak myślałam myślałam też że jest m

niejestessama

niejestessama.moblo.pl
jeszcze nie raz przez niego zapłaczesz głupia.
jeszcze nie raz przez niego... teksty

niejestessama dodano: 1 stycznia 2012

jeszcze nie raz przez niego zapłaczesz, głupia.

kocham ją jak siostre. jesteśmy... teksty

niejestessama dodano: 1 stycznia 2012

kocham ją jak siostre. jesteśmy rodziną i jest moją przyjaciółką, przynajmniej tak myślałam, myślałam też, że jest mądra, ale widocznie się pomyliłam, teraz nie powiem do niej nawet słowa, poczekam. tydzień, dwa albo tyle ile będzie trzeba, ja się pierwsza nie odezwe, nie ma takiej możliwości i może to co się stało dzisiaj w nocy to po części moja wina, ale musiałam ją chronić. jakoś musiałam, bo za bardzo ją kocham, żeby dać ją tak skrzywdzić...

to był udany Sylwester  szczerze... teksty

niejestessama dodano: 1 stycznia 2012

to był udany Sylwester, szczerze, ale jednak czegoś, a raczej kogoś na nim brakowało.

było dobrze  naprawdę. ale zawsze... teksty

niejestessama dodano: 1 stycznia 2012

było dobrze, naprawdę. ale zawsze wszystko się psuje, jak już zaczyna się coś układać, to zaraz się coś psuje...

jakie to życie jest popieprzone  kurwa. teksty

niejestessama dodano: 1 stycznia 2012

jakie to życie jest popieprzone, kurwa.

Pijenego Sylwestra moi kochani!... teksty

niejestessama dodano: 31 grudnia 2011

Pijenego Sylwestra moi kochani!;)) Dużo szczęścia, zdrowia i miłości!;*****

no to teraz czas  żebym to ja... teksty

niejestessama dodano: 30 grudnia 2011

no to teraz czas, żebym to ja zabrała głos w sprawie mojej rzekomej miłości do Ciebie. już dziś otwarcie mówie, że Cię nie kocham, a to co się między nami wydarzyło nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. jesteś zwykłym frajerem, któremu tylko seks w głowie, jesteś młody i głupi, w końcu to ty się "przejedziesz" i w końcu to ty zostaniesz sam, bo żadna kobieta nie będzie chciała żyć z takim dupkiem jak ty.

 cześć Łukasz. nie wiem jak... teksty

niejestessama dodano: 30 grudnia 2011

"cześć Łukasz. nie wiem jak zacząć, ale to mają być moje noworoczne życzenia dla Ciebie. chciałabym, żebyś był wiecznie szczęśliwy i uśmiechnięty, żeby smutek nigdy nie wkradał się w Twoje dni, żebyś znalazł swój kawałek nieba tu na ziemii, oświetlony cudownymi prominiami słonecznymi. chciałabym, żeby Twoje życie z tą piękną blondynką przy boku było zgodne, szczęśliwe i trwałe, żebyś nigdy nie musiał mówić, że się zawiodłeś, że straciłeś to na czym najbardziej Ci zależało. żebyś nigdy od nikogo nie usłyszał, że nie zrobiłeś wszystkiego, by przy Tobie został. życzę Ci szczęśliwego poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli. i całego szczęśliwego życia. i życze Ci jeszcze, żebyś nigdy nie zapomniał jak bardzo Cię kocham."

ostatnia noc tego roku  szkoda  że... teksty

niejestessama dodano: 30 grudnia 2011

ostatnia noc tego roku, szkoda, że nie z Tobą.

stay with me. stay with me. stay with... teksty

niejestessama dodano: 30 grudnia 2011

stay with me. stay with me. stay with me. please don't go. please don't go. pleae don't go. please stay. please stay. please stay. don't go. don't go. don't go.

chciałabym jakoś przeanalizować... teksty

niejestessama dodano: 30 grudnia 2011

chciałabym jakoś przeanalizować ten rok, tylko cały czas nie mam pomysłu jak. no cóż, było kilka wspaniałych, namiętnych nocy z facetem, którego nie potrafie przestać kochać, później przyszły noce nieprzespane i przepłakane, troche złudzeń, że coś się zmieni, troche nadziei, radości, troche zabawy i dużo alkoholu. palenie papierosów i wieczne przypały, poznanie wielu nowych ludzi, ale nie powiem, że to był dobry rok, bo nie był. zdecydowanie nie.

siatkówka? to całe moje życie... teksty

niejestessama dodano: 29 grudnia 2011

siatkówka? to całe moje życie, każdego dnia musze chociaż dotknąć piłki, kilka razy odbić ją nad sobą albo pójść na trening. dla mnie to coś więcej niż piłka i siatka, dla mnie to pasja, zaangażowanie, miłość, radość, ale często też łzy i smutek. siatkówka? dla mnie to przyjaciele, czyli cała moja drużyna i wspaniały trener, który już bardzo dużo dla nas zrobił. co gdyby nie było siatkówki? nie byłoby mnie, to oczywiste.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV