głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niejestessama wrócił do kobiety którą kocha. ja ? byłam nic nieznaczącym elementem w jego cudownym życiu.. chciałabym tak jak Ty spokojnie zasypiać każdego dnia... Nie wiem k

niejestessama

niejestessama.moblo.pl
wrócił do kobiety którą kocha. ja ? byłam nic nieznaczącym elementem w jego cudownym życiu..
wrócił do kobiety  którą kocha.... teksty

niejestessama dodano: 5 grudnia 2013

wrócił do kobiety, którą kocha. ja ? byłam nic nieznaczącym elementem w jego cudownym życiu..

chciałabym tak jak Ty spokojnie... teksty

niejestessama dodano: 4 grudnia 2013

chciałabym tak jak Ty spokojnie zasypiać każdego dnia...

Nie wiem kim jestem w Twoich oczach... teksty

niejestessama dodano: 4 grudnia 2013

Nie wiem kim jestem w Twoich oczach, może wcale mnie w nich nie ma i spokojnie śpisz po nocach.
Autor cytatu: ameetu

jesteś dla mnie wszystkim !!! teksty

niejestessama dodano: 3 grudnia 2013

jesteś dla mnie wszystkim !!!

ma na imię Łukasz. wysoki... teksty

niejestessama dodano: 3 grudnia 2013

ma na imię Łukasz. wysoki, przystojni, fajny, męski, odważny, pracowity, mądry, kochany, miły. jedna wada - nie jest mój.

jest jedna osoba na tym świecie  dla... teksty

niejestessama dodano: 3 grudnia 2013

jest jedna osoba na tym świecie, dla której chce się codziennie rano budzić i uśmiechać.

po tych kilku miesiącach  odkąd... teksty

niejestessama dodano: 3 grudnia 2013

po tych kilku miesiącach, odkąd Cię poznałam, wiem że tylko Ciebie chce. tylko Ty się dla mnie liczysz, to na Ciebie chce patrzeć każdego dnia, z Tobą chce się kłócić, a później godzić, Tobie chce przygotowywać śniadanie, zanim wyjdziesz do pracy, to na Ciebie chce czekać po południu z obiadem, to dla Ciebie chce się stroić i dla Ciebie rozbierać. tylko z Tobą chce się bawić, śmiać, przeżywać najważniejsze wydarzenia mojego życia. to Twoją żoną chce być, matką Twoich dzieci. Twoim Słońcem i deszczem, z Tobą się rozstawać i do Ciebie po chwili wracać. jesteś wszystkim - zrozum.

kiedy zbyt wiele sobie wyobrażamy... teksty

niejestessama dodano: 3 grudnia 2013

kiedy zbyt wiele sobie wyobrażamy, boli jeszcze bardziej.

gdy pierwszy raz Cię zobaczyłam... teksty

niejestessama dodano: 3 grudnia 2013

gdy pierwszy raz Cię zobaczyłam pomyślałam "niezłe ciacho, musze go poznać", gdy Cię poznałam pomyślałam "musze Cię mieć", gdy Cię miałam tylko dla siebie myślałam "tylko, żeby nie odszedł, nich zostanie na zawsze, na zawsze niech będzie tylko mój". cóż, dla Ciebie na zawsze trwa dwa lata.. dla mnie całe życie.

jak w każdy sobotni wieczór  tak i... teksty

niejestessama dodano: 3 grudnia 2013

jak w każdy sobotni wieczór, tak i w ten, bawiliśmy się ze znajomymi. później nastawała niedziela - nasz dzień, dzień , który spędzaliśmy tylko we dwoje, dobry film, dużo kawy i tylko naszego towarzystwa. nikt inny, tylko my. ta sobota jednak coś zmieniła. my to już nie my. tylko ja i on. a wszystko to za sprawą jednej kobiety. jego byłej kobiety, z którą nawet się na początku zaprzyjaźniłam. odebrała mi go jednym ruchem. cóż może nie byłam go warta. albo on mnie. dzisiaj wiem, że to co się stało zmieniło moje życie na zawsze. oni ? nie są ze sobą. po tamtej sobotniej nocy ich drogi chyba już na dobre się rozeszły. przyjechał, przepraszał, prosił. nie potrafie już z nim być. nawet jeśli bardzo chce, to nie potrafie zapomnieć tego co zrobił, tego jak bardzo mnie skrzywdził. wybaczyłam mu, bo go kocham, ale zapomnieć nie potrafie.. to tak nie działa. dla mnie to zbyt wiele.

miałam plan na życie. matura... teksty

niejestessama dodano: 3 grudnia 2013

miałam plan na życie. matura, studia, praca, mąż, dom, dzieci. rodzina. matura - zdana, studia - w trakcie. On. pojawił się cholera wie skąd. zamieszał w życiu i zniknął. "zrobię Ci coś, czego nie zapomnisz do końca życia" miał racje. rozkochał mnie w sobie tak, że dzisiaj brakuje mi sił, by oddychać, by normalnie funkcjonować. zabrał mi plan na życie. zostawił inny. teraz musze układać sobie wszystko od początku, teraz musze się nauczyć żyć. bez niego, sama, w czterech pieprzonych ścianach naszego wspólnego mieszkania. pierścionek na ręku, zdjęcia na ścianach. i ja. sama.

jedna sekunda  tyle wystarczyło... teksty

niejestessama dodano: 3 grudnia 2013

jedna sekunda, tyle wystarczyło, żeby Cię zobaczyć. jedna minuta, by się z Tobą przywitać. jedna godzina, by Cię poznać. jeden tydzień, by się z Tobą zaprzyjaźnić. jeden miesiąc, by Cię pokochać i jedno życie, by o Tobie zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV