głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Srebrną żyletka na dłoń   wycinam... teksty

niebieskooka12 dodano: 2 stycznia 2016

Srebrną żyletka na dłoń wycinam kolejne znaki smutku choć czuje jak bardzo to boli choć widzę jak krew z mych ran płynie malutkim strumykiem Nie przerwę Nie przerwę swego natchnienia Co razem z żyletką w dłoń lekko płynie po skórze mej po fakcie ocieram ręce Z tych krwawych sladów Składam je równo w podzięce że niezabiłam sie odrazu czuje ból ciętych ran na nadgarstkach Mam wyżuty sumienia że znowu to zrobiłam i umieram w sobie co dnia..

Ciągle słyszymy od rodziców  że... teksty

niebieskooka12 dodano: 2 stycznia 2016

Ciągle słyszymy od rodziców, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą, że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem , jest to, że śnieg znikł, a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości, nauka, lekcje, zakazy, nakazy, zranienie, myśli samobójcze, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie, które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

Najgorsze jest to   gdy opuszcza Cię... teksty

niebieskooka12 dodano: 2 stycznia 2016

Najgorsze jest to , gdy opuszcza Cię przyjaciel . Po tylu wspólnych odjebach , nocach , dniach , łzach , śmiechu , smutku , radości , szczęścia czy depresji . Najgorsze jest to jak wymienia Cię na innych , nowszych . Tych popularnych , znanych w całym mieście , bo Ty po prostu może jesteś już nudna . Zaje.biste uczucie , co nie ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV