głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niebieskamalinkax3 gadaliśmy na skype.nagle wpadło mi do głowy pytanie:'weź powiedz mi swoją definicję miłości'.nie chciał odpowiedzieć ale w końcu Go ubłagałam.powiedział że mi t

niebieskamalinkax3

niebieskamalinkax3.moblo.pl
gadaliśmy na skype.nagle wpadło mi do głowy pytanie:'weź powiedz mi swoją definicję miłości'.nie chciał odpowiedzieć ale w końcu Go ubłagałam.powiedział że mi to napisze.
gadaliśmy na skype.nagle wpadło mi... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

gadaliśmy na skype.nagle wpadło mi do głowy pytanie:'weź powiedz mi swoją definicję miłości'.nie chciał odpowiedzieć,ale w końcu Go ubłagałam.powiedział,że mi to napisze.liczyłam na to, że dostanę wiadomość typu:'miłość to kupa'-bo często właśnie tak to określał.poczekałam chwilę,gdy na gg pojawiła mi się wiadomość od Niego:'miłość?to codzienne troszczenie się o to czy Ona się uśmiecha,i czy aby na pewno jest szczęśliwa. to wyczekiwanie na stukot Jej szpilek,gdy wiesz,że ma przyjść.to spoglądanie w Jej oczy,i dostrzeganie w nich codziennie nowych emocji.to zaciąganie się zapachem Jej ciała,jak powietrzem,którem pozwala Ci oddychać.to muskanie Jej ciała ustami,i świadomość,że jest tak delikatne,że trzeba je chronić zawsze.to płacz,ale też łzy szczęścia.to coś co pozwala Nam żyć.a tak poza tym miłość to kupa'.czytałam to,nie wierząc,że stać Go na takie słowa.od tamej pory wydrukowane,wiszą nad moim łóżkiem,jako jedne z lepszych słów,jakie w życiu czytałam.

przEszłość   przYszłość   jedna... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

przEszłość / przYszłość - jedna litera a tak wiele zmienia...

poświęcałeś czas mi  Jej pisząc... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

poświęcałeś czas mi, Jej pisząc, że masz dziś dużo zajęć. pisałeś do mnie długie smsy na dobranoc, Jej pisząc tylko 'śpij dobrze'. martwiłeś się by u mnie na twarzy codziennie gościł uśmiech, pozbawiając Jej z dnia na dzień powodów do niego. pachniałeś zawsze mną - nigdy Jej perfumami. trzymając moją dłoń pisałeś Jej 'jestem u kumpla'. byłeś skurwysynem, a ja to w Tobie kochałam.

są takie osoby  których nie znasz... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

są takie osoby, których nie znasz osobiście. Dzieli Was zajebiście dużo kilometrów, a łączy internet: gg, facebook, czy moblo. Ale mimo to, potrafisz się z nimi dogadać lepiej niż z osobą, która znasz kilka lat. Im możesz o wszystkim powiedzieć i liczyć na wsparcie, a na poprawe humoru, wyślą ci wirtualną czekoladę i tylko żałujesz, że nie możesz mieć przy sobie takich ludzi zawsze.ale przynajmniej masz pewność, że są osoby,które lubią cię za charakter, a nie za to jak ładnie wyglądasz lub jak bardzo masz wypchany portfel.

ja ci kurwa dam 'zostańmy... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

ja ci kurwa dam 'zostańmy przyjaciółmi'. -.-

' fajnie  że przynajmniej na... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

' fajnie, że przynajmniej na świecie jest ktoś taki, kto jest dla Ciebie jak brat, ktoś kto pomimo smutku potrafi doprowadzić Cię do śmiechu, nie pozwoli byś się czymś przejmował i da coś czego nie może dać Ci nikt inny. / niebieskamalinkax3

romansowałam z fizyką i nową... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

romansowałam z fizyką i nową lekturą. czego chcieć więcej? ach tak. jest coś czego chciałabym bardziej od tego romansu z książkami. Jego ♥

krótkie wyjście na dwór  podczas... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

krótkie wyjście na dwór, podczas którego otoczyło mnie zimne powietrze. chwila trzeźwego umysłu. a w głowie znów wiele oczekiwań od samej siebie, stawiana z każdym dniem wyższej poprzeczki w życiu.

' i każą mi poukładać sobie... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

' i każą mi poukładać sobie życie, przyjaciele mówią co robić, ale ja sama nie mam w tym żadnego udziału, nie ogarniam tego, co się dzieje. Niby wszystko jest takie jak było, ale patrząc z innej perspektywy jest zupełnie inaczej, sama nie wiem już co tutaj naprawiać, stało się cholernie trudno, ile można się starać? ile walczyć? jak długo czekać?/niebieskamalinkax3

  przechodzimy obok siebie na... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

` przechodzimy obok siebie na szkolnym korytarzu. patrzymy sobie w oczy. udajemy, że się nie znamy, dlatego nie stać nas na głupie "cześć." nie wiemy już nic o sobie. o tym jak dalej potoczyło się nasze życie. ja nie wiem czy masz inną. ty nie wiesz czy ja mam innego. mijamy się tak bez słowa. ale za tym spojrzeniem ukryte jest milion pytań bez odpowiedzi.

Co mam zrobić  abyś chciał mnie... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

Co mam zrobić, abyś chciał mnie tak jak chcę?

Nie mówiliśmy dużo  ale dużo... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 14 stycznia 2012

Nie mówiliśmy dużo, ale dużo między nami się działo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV