głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niebieskamalinkax3 Przychodzi taka chwila w której wiemy co się zdarzy i chcemy uciec ale nie możemy. Nasz strach ciągle się wyolbrzymia i daje o sobie znać. Wtedy kiedy chcemy ju

niebieskamalinkax3

niebieskamalinkax3.moblo.pl
Przychodzi taka chwila w której wiemy co się zdarzy i chcemy uciec ale nie możemy. Nasz strach ciągle się wyolbrzymia i daje o sobie znać. Wtedy kiedy chcemy już to sk
Przychodzi taka chwila  w której... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 4 luty 2012

Przychodzi taka chwila, w której wiemy co się zdarzy i chcemy uciec, ale nie możemy. Nasz strach ciągle się wyolbrzymia i daje o sobie znać. Wtedy, kiedy chcemy już to skończyć to się zaczyna. Nie mamy wpływu na rzeczy, które dzieją się w tej chwili. Jesteśmy sterowani przez własne umysły. Mimo, że podejmujemy decyzje sami, coś nam musi podpowiedzieć. Nie jesteśmy sami. Mamy kogoś, kogo słyszymy, ale wstydzimy się o tym mówić..o tym, że pomaga nam ktoś, kogo nie możemy zobaczyć. Ktoś komu możemy zaufać, który nas nie odrzuci, nie powie ''wszystko będzie dobrze'' a karze działać,a gdy już będziemy na psychicznym końcu, pokaże nam chwile, w których staraliśmy się o szczęście, o lepsze jutro, o to żeby było nam lepiej, że walczyliśmy, a ominie te, w których cierpieliśmy. Pokaże nam, że oprócz tych złych chwil, mamy te w których jesteśmy mistrzami, że daliśmy radę i dzisiaj to czytamy..

zacznijmy od tego  że Cię kocham... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 4 luty 2012

zacznijmy od tego, że Cię kocham, zakończmy na tym, że nie przestanę.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 luty 2012

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Jeśli opowiadam Ci o sobie  swoim... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 luty 2012

Jeśli opowiadam Ci o sobie, swoim życiu, problemach, dylematach - ufam.

Wiesz co to szczęście? To każda... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 luty 2012

Wiesz co to szczęście? To każda sekunda spędzona z Tobą.

Wiesz  czasem chce się coś wyjebać... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 luty 2012

Wiesz, czasem chce się coś wyjebać z pamięci..

Tak bardzo chciałabym widzieć Cię... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 luty 2012

Tak bardzo chciałabym widzieć Cię więcej i częściej. Trzymać Cię za rękę, łapać powietrze. Opowiadać Ci jak bardzo kocham i tęsknię.

  czemu Ty mnie nie lubisz?   bo... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 luty 2012

- czemu Ty mnie nie lubisz? - bo wolę Cię kochać , niż lubić.

szliśmy przez park milcząc... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 luty 2012

szliśmy przez park milcząc, złapał mnie za rękę łagodnie się uśmiechając. chodziliśmy z uśmiechem na twarzy alejkami. - brakowało mi Cię wiesz? nawet nie wiesz jak bardzo. - powiedział obejmując mnie w pasie. wtuliłam się w jego czarną bluzę z wielkim uśmiechem na twarzy. - kocham Cię. - rzuciłam cicho. podniósł moją głowę do góry patrząc mi prosto w oczy, przybliżył się do mnie i lekko musnął moje wargi a ja miałam wrażenie, że zaraz nogi złamią mi się na pół.

idź do pana z muzyki i oznajmij... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 2 luty 2012

idź do pana z muzyki i oznajmij , że nie będziesz śpiewać , bo cię onieśmiela . spytaj pani z historii , czy naprawdę wierzy w te wszystkie bzdury , uśmiechnij się i poradź księdzu , żeby wyluzował . zaczep obcego chłopaka i powiedz , że ma genialne oczy . żyj kurde mole na całego , a nie ograniczaj się , mówiąc , że jesteś nieśmiała , bo zanim się zorientujesz będziesz miała nudnego męża , trójkę dzieci , zero przyjemności z życia i tą myśl , że w życiu nie zrobiłaś niczego szalonego .

Spojrzał mi głęboko w oczy i... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 1 luty 2012

Spojrzał mi głęboko w oczy i wyszeptał, że nigdy wcześniej nie kochał nikogo tak mocno jak mnie.

Nie chcę  abyś był we mnie... teksty

niebieskamalinkax3 dodano: 1 luty 2012

Nie chcę, abyś był we mnie szalenie zakochany. Zakochanie to nie miłość. Chcę, abyś mnie kochał - czasem rozsądnie, czasem spontanicznie, nie rzucił dla mnie świata, ale się tym światem dzielił. Nie mów, że mnie nie zostawisz, nie kocha się słowami. Po prostu mnie nie zostawiaj i nie mów nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV