głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 kochaniee..  co?  gówno 1:0... teksty

niebieska_erka dodano: 24 lipca 2012

- kochaniee.. - co? - gówno 1:0 - zrywam 1:1 - jestem w ciąży 2:1 - jestem bezpłodny 2:2

Zamiast porównywać się z innymi... teksty

niebieska_erka dodano: 24 lipca 2012

Zamiast porównywać się z innymi, zacznij doceniać samego siebie.

Dostała śnieżką prosto w plecy.... teksty

niebieska_erka dodano: 24 lipca 2012

Dostała śnieżką prosto w plecy. Odwróciła się przestraszona i dostrzegła swojego byłego. Właśnie skończyli spotkanie przygotowujące do bierzmowania. - Czego chcesz? - stanęła z nim twarzą w twarz. Była zła. - Ciebie - odpowiedział i uśmiechnął się.

Chcesz zrozumieć czym jest rok... teksty

niebieska_erka dodano: 24 lipca 2012

Chcesz zrozumieć, czym jest rok życia? Zapytaj o to studenta, który oblał roczny egzamin. Czym jest miesiąc życia, powie Ci matka, która wydała na świat wcześniaka, i czeka, by wyjęto go z inkubatora, bo dopiero wówczas będzie mogła przytulić swoje maleństwo. Zapytaj, co znaczy tydzień robotnika pracującego na utrzymanie rodziny w fabryce, albo kopalni. Czym jest dzień, powiedzą Ci rozdzielani kochankowie, czekający na kolejne spotkanie. Co znaczy godzina, wie człowiek cierpiący na klaustrofobię, kiedy utknie w zepsutej windzie. Wagę sekundy poznasz, patrząc w oczy człowieka, który uniknął wypadku samochodowego, o ułamek sekundy pytaj biegacza, który zdobył na igrzyskach olimpijskich srebrny medal, a nie ten złoty, o którym marzył przez całe życie. Życie to magia..

Mnie nie trzeba zabierać na... teksty

niebieska_erka dodano: 24 lipca 2012

Mnie nie trzeba zabierać na romantyczne kolacje, nie trzeba też płacić za mnie w kinie. Mi trzeba dawać bluze wieczorami, trzeba mnie mocno przytulać i nakładać mi kaptur kiedy pada. Nie trzeba mówić mi co chwile jak bardzo się mnie kocha i jak bardzo jestem dla kogoś ważna. Ważniejsze jest dla mnie to abyś wykrzyczał mi to podczas kłótni i dać do zrozumienia, że jestem ta którą kochasz najbardziej. Jestem dość skomplikowaną osobą, ale gdy się postarasz, pokochasz mnie taką jaką jestem. Spróbujesz?

 Kocham Cię tak bardzo że... teksty

niebieska_erka dodano: 5 lipca 2012

- Kocham Cię tak bardzo, że mogłabym wziąć ślub z Tobą nawet jutro! W dżinsach. - Jutro odpada. - Czemu.. ? - Dżinsy mam w praniu..

Kiedy się odwróciła wziął ja za... teksty

niebieska_erka dodano: 5 lipca 2012

Kiedy się odwróciła wziął ja za rękę. - Co robisz? - zapytała. - Biorę to co moje - odpowiedział i przytulił ją mocno do siebie..

Stanęłam na twoich trampkach aby... teksty

niebieska_erka dodano: 5 lipca 2012

Stanęłam na twoich trampkach, aby dostać się do twoich ust. Odepchnąłeś mnie, usiadłeś, wziąłeś na kolana i musnąłeś w usta. Poczułam twój leciutki uśmiech. Wyszeptałeś mi do ucha: 'to ja tu się muszę starać, kochanie'..

 Gdybym umarła.. przyszedłbyś na... teksty

niebieska_erka dodano: 5 lipca 2012

- Gdybym umarła.. przyszedłbyś na pogrzeb? - Nie. - Aha, szkoda. - Kochanie.. - Tak? - Ja leżałbym obok Ciebie..

 Ja go chyba kocham.. Tylko mu nie... teksty

niebieska_erka dodano: 5 lipca 2012

- Ja go chyba kocham.. Tylko mu nie mów.. - On to na pewno wie i sie ucieszy - Skąd wiesz? - Bo stoi za Tobą i sie uśmiecha..

Był wieczór. Siedzieli razem na... teksty

niebieska_erka dodano: 5 lipca 2012

Był wieczór. Siedzieli razem na małej ławeczce przed domem. On powiedział: - Dziś jest noc spadających gwiazd. - Wiem. Weszła na schodzy po czym z nich zeskoczyła. On zapytał: - Co robisz? - Chciałam być Twoją spadającą gwiazdą. A on już nic nie mówił tylko zamkną jej usta pocałunkiem..

 Co zrobisz jak mnie znajdziesz..?... teksty

niebieska_erka dodano: 5 lipca 2012

- Co zrobisz jak mnie znajdziesz..? Pocałujesz? - Tak.. - To jestem w szafie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV