głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nenaa Właściwie to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie dobrze to znaczy nie nie dobrze ale prawie źle ale po co ci o ty

nenaa

nenaa.moblo.pl
Właściwie to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie dobrze to znaczy nie nie dobrze ale prawie źle ale po co ci o tym
Właściwie  to dobre słowo. Taka... teksty

nenaa dodano: 24 listopada 2011

Właściwie, to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego, czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie dobrze, to znaczy, nie, nie dobrze, ale prawie źle, ale po co ci o tym mówić. Właściwie zdrowa, to znaczy chora, może była chora, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właściwie zdrowa, ale nie twoja sprawa. Właściwie myślałam, żeby do ciebie zadzwonić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwonić, ale nie wiem, co powiedzieć, więc słowo właściwie i tak da ci do zrozumienia, że nie dzwoń ty również. Właściwie mam czas - i tylko głos się zawiesza na tym słowie właściwie. Jakby to słowo miał swój specjalny akcent, niepolski, lekko przeciągły, śpiewny, następujący po sylabie wła... oddzielony pauzą od reszty. Właściwie - to znaczy prawie kłamstwo. Właściwie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszystko. / ?

Są takie słowa  które zbyt często... teksty

nenaa dodano: 22 listopada 2011

Są takie słowa, które zbyt często rzucane na wiatr, po prostu tracą swoją wartość.

Chcę żyć swoim własnym życiem. I... teksty

nenaa dodano: 20 listopada 2011

Chcę żyć swoim własnym życiem. I tu jest właśnie problem.

Twoje spojrzenie  kiedyś tak kojąco... teksty

nenaa dodano: 20 listopada 2011

Twoje spojrzenie, kiedyś tak kojąco słodkie, dziś przyprawia mnie o zimne dreszcze.

Nieważne co się stało. Życie... teksty

nenaa dodano: 20 listopada 2011

Nieważne co się stało. Życie toczy się dalej i trzeba z tym żyć.

Sterty ubrań  pootwierane książki... teksty

nenaa dodano: 9 listopada 2011

Sterty ubrań, pootwierane książki, kubki po herbacie i nadgryzione jabłka. A pośród tego wszystkiego ja. Rozczochrana, w szarym dresie i rozwleczonym swetrze. I mimo, że burdel wokół przypominał ten w mojej głowie, czułam się niewytłumaczalnie szczęśliwa w swoim syfiastym świecie.

Moi przyjaciele słuchają rocka... teksty

nenaa dodano: 5 listopada 2011

Moi przyjaciele słuchają rocka, uwielbiają Spangeboba i oglądają Fineasza i Ferba. Kiedy trzeba pomagają lepiej niż prywatny psycholog. Kochają trampki na równi ze szpilkami. To z nimi mogę przesiedzieć cały horror pod kocem, wyśmiewać ludzi i po prostu być sobą. Tak cholernie ich kocham i za nic w świecie nie oddam.

Pamiętasz? Kiedyś chciałaś być... teksty

nenaa dodano: 5 listopada 2011

Pamiętasz? Kiedyś chciałaś być księżniczką, mieć swojego księcia, mieszkać w pięknym zamku i chodzić na uroczyste bale. A dzisiaj? Dzisiaj mieszkasz w małej kawalerce urządzonej totalnie po swojemu. Imprezujesz w sposób bardzo daleki od uroczystego i masz ukochanego który cholernie różni się od idealnego księcia. Ale to właśnie on sprawia, że czujesz się jak księżniczka, którą tak bardzo chciałaś być za tych dziecięcych lat.

Kocham tą mgłę  która każdego... teksty

nenaa dodano: 4 listopada 2011

Kocham tą mgłę, która każdego wieczora otula to miasto, czyniąc ja takim spokojnym i wyjątkowym.

Siedzimy oboje samotni w domu przed... teksty

nenaa dodano: 31 października 2011

Siedzimy oboje samotni w domu przed szklanym monitorem, a przecież moglibyśmy teraz wspólnie przeżywać najpiękniejsze momenty naszego życia.

Owinięta kocem wpatrywałam się w... teksty

nenaa dodano: 29 października 2011

Owinięta kocem wpatrywałam się w pochmurne szare niebo. Wyglądało jak moje oczy. Ponure, bez wyrazu, zupełnie pozbawione radości.

Nie jestem przesadnie ładna czy... teksty

nenaa dodano: 28 października 2011

Nie jestem przesadnie ładna czy zgrabna. Nie mam odjechanego stylu, wybitnym poczuciem humoru, ani wyjątkowym charakterem też nie grzeszę. Więc właściwie niby czemu miał byś zwrócić na mnie uwagę?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV