 |
nellix3.moblo.pl
cierpię przez to że nie potrafię się odwrócić plecami do ludzi.
|
|
 |
cierpię przez to, że nie potrafię się odwrócić plecami do ludzi.
|
|
 |
"Przemija tylko to, co jest kłamliwe. Dla prawdy śmierć nie istnieje."
|
|
 |
i nieważne , że cię nie ma . ważne , że kiedyś kochałeś i że potrafiłeś dać choć odrobinę szczęścia , które wydawało się wtedy tak bardzo nieśmiertelne . / tymbarkoholiczka
|
|
 |
proszę cię o jedno. nie obiecuj czegoś czego nigdy nie zrobisz.
|
|
 |
za każdym razem, gdy myślała, że są szanse, on właśnie je przekreślał.
|
|
 |
niech już chrapie, zostawia brudne skarpetki na środku pokoju i pali w sypialni. ale proszę by był.
|
|
nellix3 dodał komentarz: |
21 kwietnia 2011 |
 |
to nie jest normalny ból. nie jest on porównywalny z tym fizycznym. na niego nie ma tabletki, nie ma sposobu by się go pozbyć. on tkwi w tobie, działa tak silnie , że nie możesz oddychać. rozprzestrzenia się w całej tobie i nie pozwala na normalne funkcjonowanie. ten ból to tęsknota.
|
|
 |
- Dziadku, mam problem. kocham chlopaka który chyba mnie olewa . - Napisz mi jego adres a ja ide poszukac odpowiedniej siekiery .
|
|
 |
|
nie nalegaj. nie narzucaj się. nie lataj za Nim krok w krok. jeśli poczuje się wolny i w pewnym sensie, zbędny - wróci.
|
|
 |
Pamiętaj, że jeżeli dobrze ci się z kimś rozmawia, to oznacza, iż druga osoba warta jest czasu. / notofajnie
|
|
|
|