głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here Przeglądam listę kontaktów w telefonie listę dostępnych znajomych na facebooku gadu gadu .. I co? Uświadamiam sobie że nie mam do kogo napisać zadzwonić.. Nikog

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
Przeglądam listę kontaktów w telefonie listę dostępnych znajomych na facebooku gadu gadu .. I co? Uświadamiam sobie że nie mam do kogo napisać zadzwonić.. Nikogo.
Przeglądam listę kontaktów  w... teksty

need.you.here dodano: 21 sierpnia 2013

Przeglądam listę kontaktów w telefonie, listę dostępnych znajomych na facebooku, gadu gadu .. I co? Uświadamiam sobie, że nie mam do kogo napisać, zadzwonić.. Nikogo. Nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać. Nikt mnie już nie rozumie.. Potraciłam najcenniejsze mi osoby. Zostałam sama. I niech nikt mi nie mówi, że to nie prawda, że "masz jeszcze mnie" .. Tak ? Na pewno? A jeśli powiem teraz, że chcę porozmawiać. Tu i teraz. Ilu zjawiłoby się żeby mnie pocieszyć, dodać otuchy ? No właśnie... Już nie mam na kogo liczyć.. Nadszedł The End dla mojego istnienia. Po co mam napisać , powiedzieć co leży mi na sercu, żeby otrzymać odpowiedź w postaci "aha" ? Podziękuje ..

jest pięć minut po dwudziestej... teksty

need.you.here dodano: 20 sierpnia 2013

jest pięć minut po dwudziestej pierwszej, nie wiem co robić i co myśleć, płaczę, brakło mi sił, ludzie mnie zawiedli, jest mi zimno i czuję się samotna, ha, przecież ja nie mam nikogo, odwrócili się, odeszli, zapomnieli, miłość mnie nie zna, lubi tylko moje spojrzenie, i tak nie zrozumiesz, mam zimne dłonie, boli mnie głowa a piwa w lodówce już nie ma, rap dalej leci a gwiazdy już nie spadają, nie ma życzeń, nie ma nawet z kim patrzeć w to pierdolone niebo, mimo że pada, nie ma kto mnie przytulić, wszyscy kłamali, wszyscy mieli być na zawsze, i co? nie ma nikogo. ~`pf / piercingforever

Ten wpis tak bardzo odzwierciedla  stan   w którym się ostatnio znajduję .. ♥    teksty need.you.here dodał komentarz: Ten wpis tak bardzo odzwierciedla stan , w którym się ostatnio znajduję .. ♥ ;/ do wpisu 20 sierpnia 2013
 o zmiotłeś. Brak słów.. Również  się kłaniam. teksty need.you.here dodał komentarz: ;o zmiotłeś. Brak słów.. Również się kłaniam. do wpisu 20 sierpnia 2013
2.Oddalasz się. Z każdym dniem... teksty

need.you.here dodano: 19 sierpnia 2013

2.Oddalasz się. Z każdym dniem jesteś coraz dalej. Wiesz czego jeszcze się nie dowiesz? Poznaliśmy się nie przez przypadek Wiem, że tak miało być. Jestem tego pewna, że życie tego od nas oczekiwało. Sam doskonale o tym wiesz.. To coś w rodzaju przeznaczenia tyle, że pod innym kątem. To miało tak być, że stworzyliśmy między sobą taką więź, którą wielu nie potrafiło zrozumieć. Tylko dlaczego chcesz to tak nagle przekreślić ? Czy to wszystko przez jedno głupie zachowanie? Tak wielki wpływ ono miało na naszą znajomość.. Nie wierzę w to . Kurwa nie wierzę ! Ale.. nie zapytam Cię o to . Bo już chyba nie ma czego ratować. To nic, że moje serce pęka..To nic, że nie daję rady. To nic, że nie wytrzymuję bez Ciebie. Przyjacielu..

1.Nie powinieneś o tym wiedzieć.... teksty

need.you.here dodano: 19 sierpnia 2013

1.Nie powinieneś o tym wiedzieć. Dlatego też Ci o tym nie powiem. Nie powiem Ci, że potrafisz mnie zranić jak nikt inny. Potrafisz zadać tak niesamowity ból, którego nie da się opisać. Nie powiem Ci, że tak cholernie mi Cię brakuje, że płaczę każdej nocy, z trudem udaje mi się uspokoić, dławię się swoimi łzami, tłumiąc w sobie coraz to większy ból. Nie dowiesz się ode mnie jak to jest bez Ciebie. Nie będziesz świadomy tego ile radości sprawia mi przebywanie z Tobą, jak dużo energii dajesz mi swoją obecnością, nie chcę żebyś wiedział, że jesteś mi potrzebny do przeżycia, niezbędny jak tlen.. Czy gdybyś to wiedział zmieniłoby to coś ? Byłoby inaczej ? Jak dawniej? To przykre, że wszystko się między nami zmieniło.. Przykre, że jesteś coraz to bardziej obcy.. Już nie mój... Tak jak kiedyś znałam Cię na wylot, wiedziałam o Tobie wszystko a nawet więcej, tak jak kiedyś czułam, że jesteś mój tak teraz czuję to coraz mniej, z każdym dniem coraz bardziej..

2. Każdy Twój uśmiech  który był... teksty

need.you.here dodano: 19 sierpnia 2013

2. Każdy Twój uśmiech, który był spowodowany dzięki mnie był dla mnie najcenniejszą nagrodą. Twój dobry humor kiedy powiedziałam coś aby Ci go poprawić dawał mi kolejną dawkę siły na kolejny dzień. Pamiętasz te początki ? Pamiętasz te szczegóły ? Wiesz o tym, że ja pamiętam każdy szczegół związany z Tobą. Bo wszystko co związane z Tobą jest wyjątkowe. Nie - Nie było- jest . Pomimo wszystko. Pomimo tego co się z nami stało.. Tak cholernie boli, że to się rozjebało.

1.Co jest w tej całej sytuacji... teksty

need.you.here dodano: 19 sierpnia 2013

1.Co jest w tej całej sytuacji najgorsze? To, że Cię kocham. To, że nie potrafię o Tobie tak zwyczajnie zapomnieć. To, że pomimo tego jak jest, pomimo całego żalu do Ciebie jesteś jedyną osobą , którą tak bardzo , tak mocno potrzebuję.. Life is brutal. Nigdy z Ciebie nie zrezygnuję, nigdy nie zrezygnuję z nas, z tego co tworzyliśmy tak długi okres czasu. Pamiętasz jak już przy pierwszej naszej rozmowie otworzyłeś przede mną swoje małe, gorące serduszko? Pamiętasz jak zwierzyłeś mi się z tego co właśnie przeżywasz, co czujesz , co dzieje się w Twojej głowie, w każdej komórce Twojego ciała? Pamiętasz jak szybko obdarzyłeś mnie zaufaniem? Jak bardzo miło było mi kiedy od samego początku naszej znajomości mogłam Ci pomóc? Nawet nie wiesz ile radości sprawiało mi to kiedy po przegadaniu problemu napisałeś do mnie " Moniś słońce nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłaś i jak bardzo Ci dziękuję " ..

PJONA ! teksty need.you.here dodał komentarz: PJONA ! do wpisu 17 sierpnia 2013
Oj tak .. ♥   teksty need.you.here dodał komentarz: Oj tak .. ♥;/ do wpisu 17 sierpnia 2013
Mam już  zwyczajnie dość. Chyba... teksty

need.you.here dodano: 17 sierpnia 2013

Mam już zwyczajnie dość. Chyba odpuszczam. Odpuszczam WSZYSTKOO.. Nie mam sił już aby o cokolwiek walczyć. Tak zwyczajnie .

Brakuje mi Ciebie. Bardzo. Ale jak... teksty

need.you.here dodano: 16 sierpnia 2013

Brakuje mi Ciebie. Bardzo. Ale jak widzę nie interesuje Cię to .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV