głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
need.you.here 1.Nie powinieneś o tym wiedzieć. Dlatego też Ci o tym nie powiem. Nie powiem Ci że potrafisz mnie zranić jak nikt inny. Potrafisz zadać tak niesamowity ból któr

need.you.here

need.you.here.moblo.pl
1.Nie powinieneś o tym wiedzieć. Dlatego też Ci o tym nie powiem. Nie powiem Ci że potrafisz mnie zranić jak nikt inny. Potrafisz zadać tak niesamowity ból którego ni
1.Nie powinieneś o tym wiedzieć.... teksty

need.you.here dodano: 19 sierpnia 2013

1.Nie powinieneś o tym wiedzieć. Dlatego też Ci o tym nie powiem. Nie powiem Ci, że potrafisz mnie zranić jak nikt inny. Potrafisz zadać tak niesamowity ból, którego nie da się opisać. Nie powiem Ci, że tak cholernie mi Cię brakuje, że płaczę każdej nocy, z trudem udaje mi się uspokoić, dławię się swoimi łzami, tłumiąc w sobie coraz to większy ból. Nie dowiesz się ode mnie jak to jest bez Ciebie. Nie będziesz świadomy tego ile radości sprawia mi przebywanie z Tobą, jak dużo energii dajesz mi swoją obecnością, nie chcę żebyś wiedział, że jesteś mi potrzebny do przeżycia, niezbędny jak tlen.. Czy gdybyś to wiedział zmieniłoby to coś ? Byłoby inaczej ? Jak dawniej? To przykre, że wszystko się między nami zmieniło.. Przykre, że jesteś coraz to bardziej obcy.. Już nie mój... Tak jak kiedyś znałam Cię na wylot, wiedziałam o Tobie wszystko a nawet więcej, tak jak kiedyś czułam, że jesteś mój tak teraz czuję to coraz mniej, z każdym dniem coraz bardziej..

2. Każdy Twój uśmiech który był... teksty

need.you.here dodano: 19 sierpnia 2013

2. Każdy Twój uśmiech, który był spowodowany dzięki mnie był dla mnie najcenniejszą nagrodą. Twój dobry humor kiedy powiedziałam coś aby Ci go poprawić dawał mi kolejną dawkę siły na kolejny dzień. Pamiętasz te początki ? Pamiętasz te szczegóły ? Wiesz o tym, że ja pamiętam każdy szczegół związany z Tobą. Bo wszystko co związane z Tobą jest wyjątkowe. Nie - Nie było- jest . Pomimo wszystko. Pomimo tego co się z nami stało.. Tak cholernie boli, że to się rozjebało.

1.Co jest w tej całej sytuacji... teksty

need.you.here dodano: 19 sierpnia 2013

1.Co jest w tej całej sytuacji najgorsze? To, że Cię kocham. To, że nie potrafię o Tobie tak zwyczajnie zapomnieć. To, że pomimo tego jak jest, pomimo całego żalu do Ciebie jesteś jedyną osobą , którą tak bardzo , tak mocno potrzebuję.. Life is brutal. Nigdy z Ciebie nie zrezygnuję, nigdy nie zrezygnuję z nas, z tego co tworzyliśmy tak długi okres czasu. Pamiętasz jak już przy pierwszej naszej rozmowie otworzyłeś przede mną swoje małe, gorące serduszko? Pamiętasz jak zwierzyłeś mi się z tego co właśnie przeżywasz, co czujesz , co dzieje się w Twojej głowie, w każdej komórce Twojego ciała? Pamiętasz jak szybko obdarzyłeś mnie zaufaniem? Jak bardzo miło było mi kiedy od samego początku naszej znajomości mogłam Ci pomóc? Nawet nie wiesz ile radości sprawiało mi to kiedy po przegadaniu problemu napisałeś do mnie " Moniś słońce nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłaś i jak bardzo Ci dziękuję " ..

PJONA ! teksty need.you.here dodał komentarz: PJONA ! do wpisu 17 sierpnia 2013
Oj tak .. ♥  teksty need.you.here dodał komentarz: Oj tak .. ♥;/ do wpisu 17 sierpnia 2013
Mam już zwyczajnie dość. Chyba... teksty

need.you.here dodano: 17 sierpnia 2013

Mam już zwyczajnie dość. Chyba odpuszczam. Odpuszczam WSZYSTKOO.. Nie mam sił już aby o cokolwiek walczyć. Tak zwyczajnie .

Brakuje mi Ciebie. Bardzo. Ale jak... teksty

need.you.here dodano: 16 sierpnia 2013

Brakuje mi Ciebie. Bardzo. Ale jak widzę nie interesuje Cię to .

 o Ej swietne Arek ! :  teksty need.you.here dodał komentarz: ;o Ej swietne Arek ! : ) do wpisu 15 sierpnia 2013
Oddalamy się. Z każdym dniem coraz... teksty

need.you.here dodano: 14 sierpnia 2013

Oddalamy się. Z każdym dniem coraz bardziej. Z każdą chwilą jesteś coraz obcy, coraz bardziej zimny.. Coraz BARDZIEJ .. n i e m ó j ... Czy to na prawdę dobiega końca ? Czy na prawdę tak ma być? Tego chcesz ? Pomyśl.. Dlaczego ja wciąż mam nadzieję, że powiesz mi to pierdolone przepraszam, którego nienawidzę ale pomimo tego wybaczę Ci ten ostatni raz i wrócimy do tamtych czasów a te puścimy w niepamięć. Bo po co nam pamiętać te gorzkie chwile, które zostały naznaczone moimi łzami.. A może.. A może Ty wcale nie czujesz się źle. Może Tobie to nawet odpowiada. Może właśnie takie zakończenie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Proszę powiedz mi, że się mylę. Nie potrafię.. Nie chcę Cię stracić.

Wodziła wzrokiem po pokoju.... teksty

need.you.here dodano: 13 sierpnia 2013

Wodziła wzrokiem po pokoju. Pośród książek na regale ujrzała wystające zdjęcie. Doskonale wiedziała co to było za zdjęcie. Mimo tego niepewnie postawiła krok w kierunku sterty starych kartek, które składały się na ułożone równolegle bestsellery. Wzięła je do ręki pieczętując słoną łzą. To było nasze zdjęcie .. Ty i ja uśmiechnięci .. Czy nie mogłoby być teraz tak jak było wtedy ? Podczas pstryknięcia fleszem..

hm .. Masz rację. Czasem z dnia na dzień najbliższy człowiek staje się taki chłodny taki obcy.. Nie poznajesz Go .. Gdyby można było coś zrobić  jakoś naprawić.. Choć wiesz że to nie Twoja wina jednak obwiniasz się że może zrobiłaś coś nie tak.. łudzisz się że może za chwilę się ułoży że będzie jak dawniej . Ale.. Gówno prawda. Nic już nie będzie jak dawniej ..  teksty need.you.here dodał komentarz: hm .. Masz rację. Czasem z dnia na dzień najbliższy człowiek staje się taki chłodny, taki obcy.. Nie poznajesz Go .. Gdyby można było coś zrobić , jakoś naprawić.. Choć wiesz, że to nie Twoja wina jednak obwiniasz się, że może zrobiłaś coś nie tak.. łudzisz się, że może za chwilę się ułoży, że będzie jak dawniej . Ale.. Gówno prawda. Nic już nie będzie jak dawniej ..;/ do wpisu 13 sierpnia 2013
2. Gdybyśmy pokłócili się na... teksty

need.you.here dodano: 13 sierpnia 2013

2. Gdybyśmy pokłócili się na śmierć, wypowiedzieli słowa, które zraniły by nas oboje do granic możliwości.. Nawet gdybyś Ty zapomniał o moim istnieniu. Gdybyś powiedział mi, że jestem najgorsza, beznadziejna i mnie nienawidzisz . Nawet wtedy nie przestałbyś być dla mnie najważniejszy . Uwielbiam Cię . Kocham.. Wiem, że to nie działa tylko w jedną stronę. Czuję to . Bez względu na wszystko Ty byłeś, jesteś i będziesz dla mnie najważniejszy. FOREVER. !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV