głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zajebiste.. teksty nawiedzonaa dodał komentarz: zajebiste.. do wpisu 4 sierpnia 2011
wypijemy za wszystkie błędy ?   nie... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

wypijemy za wszystkie błędy ? - nie ma tyle alkoholu ;/

najgorzej jest kiedy nie wiem co... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

najgorzej jest kiedy nie wiem co czuję. kiedy nie wiem na czym stoję. w środku panuję większy chaos niż w pokoju. siadam na ciepłym chodniku i wpatrując się ślepo w zachodzące słońce próbując znaleźć jakąkolwiek odpowiedź. lecz mimo ruchliwej drogi, muzyki płynącej z okien sąsiadów otacza mnie cisza. chowam twarz w dłoniach i wydając z siebie niemy krzyk proszą o pomoc, która pozwoli mi dzisiejszej nocy zasnąć. naiwna.

czasem mam ogromną ochotę uciec... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

czasem mam ogromną ochotę uciec gdzieś daleko od tego ulicznego zgiełku. od tej sztucznej sympatii i pomocy. od tych fałszywych uśmiechów i obrabiania dupy. chcę być daleko od mojego codziennego życia. chcę położyć się na trawie i z śnieżnobiałych obłoków układać Twoje imię. chcę czuć się wolna i szczęśliwa, mimo tego że byłabym tam bez Ciebie. całkiem sama.

czasem mam zwyczajnie ochotę... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

czasem mam zwyczajnie ochotę podejść i przywalić chociażby za to że ktoś na mnie spojrzał akurat tego dnia kiedy wszystko mi się pieprzy jak tania dziwka za sklepem. kiedy zostaję całkiem sama z gównem, które mnie wokół doszczętnie otacza. mam ochotę iść do pobliskiego sklepu. popić tanim trunkiem proszki nasenne i położyć się na ciepłym asfalcie układając z gwiazd żałosne litery Twojego imienia.

Czy można tęsknić za kimś  kogo... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

Czy można tęsknić za kimś, kogo tak naprawdę nigdy się nie miało? Bo ja tęsknie. Oddałeś mi swój uśmiech, całego siebie, ale nigdy nie byłes w stanie oddać swojego serca, choć tak dużo razy próbowałaś. Nikt nie byłby w stanie mi Cię zastąpić. Zastąpić Twojego spojrzenia.. Nie oddałbym go, nawet za miliony spojrzeń innych kobiet. Pamiętam jak kładliśmy się razem spać. Leżeliśmy przytuleni, a gdy Twoje powieki powoli zamykały się, gładziłem delikatnie Twój policzek. Słyszałem Twój oddech, to było niesamowite. Wyglądałaś tak słodko, wpatrywałem się w Ciebie ile tylko mogłem. Gdyby tylko się dało byłyby to godziny. Ale nie mogłem doczekać się dotknięcia Twoich warg, zawsze musiałem obudzić Cię namiętnym pocałunkiem, abyś wyszeptał mi, że jestem dla Ciebie najważniejsza. Byłeś jedynym mężczyzną dla którego byłam i zawsze będę. Chociaż w Twoich oczach już jestem nikim, mam nadzieję, że przed zaśnięciem przypominasz sobie chwilę, kiedy zasypialiśmy razem.

Chciałam być źródłem Twoich... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

Chciałam być źródłem Twoich najskrytszych marzeń, a jestem nikim. Wciąż myślę ile radości dałoby jedno spotkanie z Tobą. Choć jeden moment, gdy patrzysz na mnie wyjątkowo, z namiętnością. Choć chwila, gdy znajdujesz się obok mnie. Ile to wszystko dałoby uśmiechu na twarzy. Mógłabym nauczyć się śmiać i nawet spełniać marzenia. Wszystko dla Ciebie, tylko i wyłącznie dla Ciebie, wiesz? Ale w Twoim świecie nie ma miejsca dla takiej jak ja. Brakuje mi Twojego ciepła i spojrzenia, a najbardziej całego Ciebie, naprawdę

 Czuję cie od środka.      skad... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

-Czuję cie od środka. -skad wiesz , że to ja...?.. -Bo jeszcze nigdy nie czułam takiego ciepła.

  co ja mam robić?  zostaw go.... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

- co ja mam robić? -zostaw go. pozwól mu zatęsknić. zobacz czy jemu zależy. bo Tobie zależy i on to wie .

Kocham Cię ogarnij to w końcu i... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

Kocham Cię ogarnij to w końcu i napisz do mnie..

Za mało odwagi  by czasem wprost... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

Za mało odwagi, by czasem wprost coś powiedzieć, ale ambicja brała górę by zostawić to dla siebie. A dziś za późno, nie umiem tak głośno krzyczeć, żebyście tam gdzie jesteście mogli mnie usłyszeć.

siedzę na parapecie  patrzę na tę... teksty

nawiedzonaa dodano: 3 sierpnia 2011

siedzę na parapecie, patrzę na tę polną drogę. naszą drogę. pamiętasz? wiosną chodziliśmy tam zrywać maki. oprócz tego, że już Cię nie ma przy mnie, nic się nie zmieniło, nadal tam rosną. choć bez Ciebie, nadal chodzę codziennie na spacery, żeby choć na chwilę uciec od tych wszystkich myśli. nie chcę już niczego pamiętać, nie chcę znać tej przeklętej drogi, chcę ją omijać, niczego tak bardzo nie pragnę... ale zawsze wracam do domu ze łzami w oczach, z rozmazanym tuszem i z jebanymi makami w ręku

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV