głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nawiedzonaa Nawet gdy wiem że masz miliony lepszych zajęć niż myślenie o mnie to i tak czuję Twoją obecność niemal ciągle. Jesteś w każdym skrawku nieba w które zerkam prze

nawiedzonaa

nawiedzonaa.moblo.pl
Nawet gdy wiem że masz miliony lepszych zajęć niż myślenie o mnie to i tak czuję Twoją obecność niemal ciągle. Jesteś w każdym skrawku nieba w które zerkam przepełn
Nawet gdy wiem  że masz miliony... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

Nawet gdy wiem, że masz miliony lepszych zajęć niż myślenie o mnie, to i tak czuję Twoją obecność niemal ciągle. Jesteś w każdym skrawku nieba, w które zerkam przepełniony tęsknotą za Tobą, w co drugim oddechu, każdej sekundzie i minucie, która bez Ciebie składa się na wieczność, jaką jest każda chwila bez Ciebie. Nigdy nie przeżyłem tylu wieczności w ciągu jednej doby, tygodnia bez Twojej osoby obok. To tragiczne, aczkolwiek ma w sobie tyle magii. Bo czy nie jest niesamowite to, że gdzieś daleko ma się swój powód do życia, serce, dłonie i wargi, za którymi można po prostu tęsknić?

'Tak naprawdę nigdy jej nie... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

'Tak naprawdę nigdy jej nie widziałem i nie miałem okazji przytulić, chociaż codziennie wieczorem piszę o niej wersy i wyobrażam sobie ją obok. Tak naprawdę nigdy nie miałem i nie będę miał zamiaru przestać o niej myśleć, być może dlatego, że stała się nieodłącznym elementem mego serca. Tak naprawdę chciałbym ją kiedyś zabrać gdzieś, gdzie minuty płyną do tyłu, a słowa wypowiadane są tylko szeptem. Tak naprawdę nie powiedziałem jej nigdy, że mi na niej zależy. Jestem w pełni przekonany, że właśnie to czyta i zastanawia się do kogo kierowany jest ten wpis. Nazywa mnie swoim Gofrem, bo lubi gofry tak bardzo jak ja, które za niedługo mam nadzieję będziemy jedli razem. Nie, pomyłka, tam miałem napisać, że ja będę ją nimi karmił, żeby bardziej się uśmiechnęła, no ale niech już zostanie. Już wie, że chodzi o nią i mam nadzieję, że uśmiecha się teraz tak samo jak ja kończąc pisać ten wpis.'

nie każ mi zapomnieć  bo nie da... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

nie każ mi zapomnieć, bo nie da się zapomnieć połowy swojego serca

mówisz   że jak laska da na siebie... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

mówisz , że jak laska da na siebie dwa kg tapety , myśli, że jest zajebista . za to ty , dajesz na włosy dwie tony żelu do włosów i myślisz , że jesteś bogiem .

Miłość jest wtedy  gdy tylko... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

Miłość jest wtedy, gdy tylko trzymając bliską Ci osobę za rękę, myślisz "mam wszystko".

A najbardziej irytującym faktem jest... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

A najbardziej irytującym faktem jest to, że najwięcej do powiedzenia na twój temat mają osoby, które cię w ogóle nie znają.

. It's like an explosion every time I... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

. It's like an explosion every time I hold ya , I wasn't jokin' when I told ya You take my breath away , you're a supernova and I'm a .

   Zostańmy przyjaciółmi .... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

" -Zostańmy przyjaciółmi . " mówiąc to gwarantujesz , że nawet nie będziemy rozmawiać .

Wiesz co? To prawda  nikt nie będzie... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

Wiesz co? To prawda, nikt nie będzie się uśmiechał tak jak Ty, nikt nie będzie umiał mnie rozbawić tak jak Ty, nikt nie spojrzy mi w oczy tak jak Ty, ale pocieszam się tym, że może kiedyś, Ty poznasz kogoś kogo pokochasz tak mocno, jak ja pokochałam Ciebie, a on złamie Ci serce. Pocieszam się też tym, że wierzę (może to nie wiele), że kiedyś spotkam kogoś takiego kto będzie miał dla mnie najpiękniejszy uśmiech na świecie, będzie mnie umiał rozbawić najlepiej na świecie, spojrzy mi w oczy, w sposób jaki Ty tego nie robiłeś i zostanie ze mną na zawsze.

dzisiaj włączyłam jedną... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

dzisiaj włączyłam jedną piosenkę. tą moją ukochaną, która towarzyszyła mi przez całą zeszłoroczną jesień i początek zimy. pamiętam jak w chłodne popołudnia po szkole uciekaliśmy do pobliskiej knajpki na gorącą pizzę. kłóciłam się z nim o miejsce przy ciepłym kaloryferze. w rezultacie i tak mocno mnie do siebie przytulał ogrzewając mnie sto razy lepiej i bardziej. ciągle się śmialiśmy, wygłupialiśmy, prowadziliśmy długie rozmowy i nawet nie zauważaliśmy, kiedy już trzeba było się żegnać. nie chciał mi podawać kurtki, która wisiała tuż koło niego ale i ta kazał mi zapinać się pod samą szyję i poprawiał szalik. wychodziliśmy, kiedy na dworze było już ciemno. pozwalał mi trzymać go mocno za ramię, kiedy przechodziliśmy przez nieoświetloną część parku . zawsze wtedy mnie straszył , że ktoś się chowa za drzewami albo za nami idzie. żegnał mnie buziakiem i znikał wbiegając po schodach do autobusu . zostawiał mnie z tą piosenką w słuchawkach, zstęsknionymi już ustami , dłońmi i sercem .

wyjdź z mojej pamięci  dopiero... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

wyjdź z mojej pamięci, dopiero wtedy będe wolna.

zagram w lotto  jeśli będziesz... teksty

nawiedzonaa dodano: 7 grudnia 2011

zagram w lotto, jeśli będziesz ówczesną kumulacją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV