głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nawiedzonaa moja przyjaciółka się zakochała. nie nie zazdroszczę jej. Boli mnie tylko to że odeszłam na dalszy plan.. nawiedzonaa. Jeżeli miłość twoja nie ma żadnych szans

nawiedzonaa

nawiedzonaa.moblo.pl
moja przyjaciółka się zakochała. nie nie zazdroszczę jej. Boli mnie tylko to że odeszłam na dalszy plan.. nawiedzonaa.
moja przyjaciółka się zakochała.... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

moja przyjaciółka się zakochała. nie, nie zazdroszczę jej. Boli mnie tylko to,że odeszłam na dalszy plan../nawiedzonaa.

Jeżeli miłość twoja nie ma... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

Jeżeli miłość twoja nie ma żadnych szans, powinieneś zamilknąć... Bo nie należy mieszać miłości z niewolnictwem serca. Miłość, która prosi, jest piękna, ale ta, która błaga, jest uczuciem lokajskim.

Mówisz  że magia nie istnieje?... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

Mówisz, że magia nie istnieje? Popatrz w jego oczy, analizując każdą ich plamkę. Spójrz na jego uśmiech. Poczuj jego usta, na swoich.

Może to chore   ale czasami myślę... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

Może to chore , ale czasami myślę , że chcę już być dorosła , ale nie dlatego , że mogłabym pić alko na legalu , bo jak zechcę to i tak to zrobię ..ja po prostu chciałabym mieć Go przy sobie 24 na dobę , zawsze na wyciągnięcie ręki , chciałabym żeby był cały czas przy mnie , albo chociaż gdzieś w pobliżu , żebym nie musiała sobie już wyobrażać jak całuje mnie na dobranoc , jak na mnie patrzy , nie musiała bym się wtedy zastanawiać co robi , z kim rozmawia , ja wtedy mogłabym na to patrzeć i jarać się tym widokiem , widokiem mężczyzny , który jest dla mnie najważniejszy .

Chcesz ze mną być ? Świetnie. Masz... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

Chcesz ze mną być ? Świetnie. Masz mnie w dupie ? Przeżyje. Ale kurwa błagam powiedz mi to, wykrzycz mi to w twarz choćby na przystanku pełnym ludzi, nie każ mi katować się domysłami.

Drodzy mężczyźni. Puknąć... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

Drodzy mężczyźni. Puknąć możecie się w czoło, przelecieć możecie się samolotem, posunąć możecie krzesło, a bzykać może pszczoła.

chyba naprawdę byłam ślepa  bo... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

chyba naprawdę byłam ślepa, bo przecież skurwysyństwo masz wypisane na twarzy.

Kobiety pragną bardziej. Kobiety... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

Kobiety pragną bardziej. Kobiety kochają bardziej. Kobiety starają się bardziej. Kobiety angażują się bardziej. Kobiety tęsknią bardziej. Kobiety cierpią bardziej.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

jesteś moją lampką przy łóżku... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

jesteś moją lampką przy łóżku , moją malinową herbatą , ołówkiem w piórniku , pierścionkiem na ręce , porannym uśmiechem i bałaganem w głowie .

i nic nie jest w stanie pobić tej... teksty

nawiedzonaa dodano: 14 kwietnia 2012

i nic nie jest w stanie pobić tej rozpierdalającej serce radości, kiedy znów jest na wyciągnięcie ręki. ta euforia, gdy znów trzyma Cię w ramionach, tak beztrosko.

wiesz co jest najgorsze ? gdy oczy... teksty

nawiedzonaa dodano: 11 kwietnia 2012

wiesz co jest najgorsze ? gdy oczy, które tak kochasz wpatrzone są w inne. gdy uśmiech, za który oddałabyś życie , skierowany jest do innej. gdy słowa, które uwielbiasz słuchać, mówione są w innym kierunku. gdy ramiona, w które kochasz się wtulać, obejmują inne ciało. gdy dotyk, od którego jesteś uzależniona, czuje inna. gdy osoba, którą kochasz - serce oddała komuś innemu. / veriolla

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV