głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
natalizm15 28 czerwca. mija właśnie 6 mięsiecy odkąd powiedziałeś że nie czujesz tego co ja. do dziś nie wiem czy to była prawda. wszystko przez Twój cholerny ale za to pi

natalizm15

natalizm15.moblo.pl
28 czerwca. mija właśnie 6 mięsiecy odkąd powiedziałeś że nie czujesz tego co ja. do dziś nie wiem czy to była prawda.
28 czerwca. mija właśnie 6... teksty

natalizm15 dodano: 28 czerwca 2010

28 czerwca. mija właśnie 6 mięsiecy, odkąd powiedziałeś, że nie czujesz tego co ja. do dziś nie wiem czy to była prawda.

wszystko przez Twój cholerny ale za... teksty

natalizm15 dodano: 28 czerwca 2010

wszystko przez Twój cholerny, ale za to piękny uśmiech

udanych wakacji : teksty natalizm15 dodał komentarz: udanych wakacji :) do wpisu 27 czerwca 2010
ten wpis jest świetny. masz wielki talent. naprawdę  teksty natalizm15 dodał komentarz: ten wpis jest świetny. masz wielki talent. naprawdę ;) do wpisu 27 czerwca 2010
potwierdzam piszesz świetne teksty : teksty natalizm15 dodał komentarz: potwierdzam, piszesz świetne teksty :) do wpisu 27 czerwca 2010
ja nie jestem zabawką. mną nie... teksty

natalizm15 dodano: 26 czerwca 2010

ja nie jestem zabawką. mną nie można się bawić, a potem rzucić w kąt i za jakiś czas znowu sobie o mnie przypomieć. rozumiesz ?

chcę żebyś wiedział że nadal... teksty

natalizm15 dodano: 25 czerwca 2010

chcę, żebyś wiedział, że nadal nie jesteś mi obojętny.

przez cały rok wiedziałam jak... teksty

natalizm15 dodano: 25 czerwca 2010

przez cały rok wiedziałam jak bardzo Cię kocham. ale dopiero dzisiaj wychodząc z autobusu zrozumiałam, że naprawdę jesteś cząstką mnie. idąc tak odwróciłam się na chwilę, żeby jeszcze raz, nie ostatni, ale jeszcze ten jeden raz Cię zobaczyć.ej przecież rozpoczęły się wakację. no właśnie. na początku będzie trudno, ale potem przecież się przyzwyczaję. przecież kiedyś znów napiszesz, a ja się uśmiechnę.

kupiłam sobie klucze do mojego serca... teksty

natalizm15 dodano: 24 czerwca 2010

kupiłam sobie klucze do mojego serca, żebyś już nigdy się do niego nie włamywał. powinnam kupić jeszcze jakąś szczelną klatkę, żebyś mi go nie zabierał. ale to nie ma najmniejszego sensu. jesteś prawie jak magik. zabierasz mi moje serce czarami.

nie mów że od jutra zaczniesz... teksty

natalizm15 dodano: 12 czerwca 2010

nie mów, że od jutra zaczniesz żyć, że od jutra zapomnisz, że od jutra będziesz szczęśliwa, bo jutra może zabraknąć. i co wtedy ? i nie poczujesz bycia szczęśliwą tu na ziemi. dlatego co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj.

i mówią abym pozbyła się... teksty

natalizm15 dodano: 11 czerwca 2010

i mówią, abym pozbyła się wszystkiego co Ciebie przypomina. to jak to.? to swojego kota też mam się pozbyć, bo mówiłeś do mnie ,,kotku,,.

czasami jest tak że czujesz iż... teksty

natalizm15 dodano: 9 czerwca 2010

czasami jest tak, że czujesz, iż czegoś Ci brakuje. nie masz powodu do płaczu, ale łzy płyną same. uciekasz od radości, uśmiech nawet ten wymuszony, nie chcę pojawić się na twarzy. masz wszystkiego dosyć. i co wtedy? chcesz się do niego przytulić, poprosić o ładne słowa. o pocałunek, o zrozumienie, pocieszenie. ale niestety. rozglądasz się wokół i go nie ma księżniczko. nie ma, rozumiesz ? odszedł. jak zwykle nic nie mówiąc, oodszedł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV